• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

9. januára 2017 
Bianca, ťažko povedať. Pet society má výhodu, že to zvieratko je také živšie, aktívnejšie. Môžeš sa s ním hrať. Super Pets je podobné, ale so zvieratkom sa nedá hrať, sú tam súboje, ale nemôžeš ich v nejakej významnej miere ovplyvniť. Ale zas sa mi páči vybavenie do domácnosti a oblečenie pre zvieratká, je to také krajšie. Tie dekorácie sú oku príjemnejšie. Teda tak. Ja som mala prvé Super pets, tak sa toho už teraz nevzdám :grinning:
27. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to musim skusit.Len musim pockat kym mi niekto zasa posle pozvanku lebo sa mi nechce hladat
27. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli mi do IP meno, prihlásim sa na facebooku, pošlem ti priateľstvo a potom aj pozvánku ak chceš :wink:
27. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi mas to tam
27. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozvánku som odoslala a idem ukladať deti na spánok
27. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opytat. Aj ja som sa nedavno zaregistrovala na FC a mam z toho dobry chaos, lebo sa tam neviznam. A co je ten Pet society co tu pisete? To je na to FC? A na akej urovni ste? Mne tam nic take ako uroven neukazuje. .... No ako pripadám si ako somár, ze sa tam neviem vysomáriť. Dakujem za rady
29. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa uz vyse tyzdna neda dostat na facebook :unamused: :angry: vzdy ked si zadam stranku tak mi napise ze hotovo a biela obrazovka a nic...uz som z toho na nervy :confounded: neviete koho mam kontaktovat aby mi s tym pomohol?
6. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra inak ja ako som sa zaregistrovala mi to islo a presne mi robi to co tebe tak som sa nato vybodla
6. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,mne sa tam nedá zaregistrovať vôbec :frowning2: .Neviem prečo
28. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
mne vcera poslala jedna kamosla správu, ze ju mam preposlat 15 ludom, ak to do dvoch tyzdnov neurobim, budem vymazana ako neaktivny clen.. ale je tam nejaky system popisany kopirovania, kt., nepoznam, že: copy + paste... neviem, co to je....
vraj je to rozhodnutie zakladatela Facebooku, lebo je pomaly a to aj vinou zahltenia , vela naktivnych clenov a takto chcu zistit, kto je aktivny... dostali ste to niekto? ako to mam poslat dalej ?
29. jún 2009 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to blbost neposielaj to nikomu......chodi to po facebooku uz asi 100 rokov...kludne to odignoruj
29. jún 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne chodili take spravy pred par mesiacmi, ale ako pise majussa, nie je to pravda!!! staci to ignorovat :wink:
29. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkuste badoo :wink:
1. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin ja som to tiez dostala a neposielala som to dalej ved oni vidia ze ste alebo nie ste aktivny...

poculi ste uz o otm ake myliardove strany maju zakladatelia facebooku?bud to vraj zanikne alebo to speje k spoplateniu fora som zvedava co a ako to podje dalej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fúha, ale som si prečítala ten článok a ma to riadne zaskočilo ...
1. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna zatial pouzivam facebook len zbezne dost veci je tam nezrozumitelnych teda aspon pre mna...vyuzivam len zakladne a bezne veci...
1. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky, hackerky :slight_smile: neviete mi poradiť ako sa na fcb utajiť??? akože aby som nesvietila na chate na zeleno :slight_smile: teda že by som sa tam vobec neukázala priatelom.
v nastaveniach sukromia som zafajkla nezobrazovať online prihlasenie a furt tam svietim :zipper_mouth:
Dakujem
27. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evkacka, klikni na chat, ked sa ti otovri, vpravo hore je kolonka "moznosti", klikni tam a je tam moznost "odhlasit sa", to zaskrtni a uz na zeleno svietit nebudes :wink:
27. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem lili už som offline :grinning:
27. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludia moji, ja som nikdy nechápala, načo mi kto posiela tieto aplikácie. Čo som malé decko, aby som sa tam hrala s nejakými obrázkami, to načo Vám je?
27. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem mi poradite

nechcela som vymazat vsetky fotky v obraze v nasej priatelstve v profile. ako mam naspat fotky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na mojom stranke len same pismena... ako noviny bez obrazky :confounded:
3. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas v nastaveniach prehliadaca nieco zle nastavene.ja napriklad pouzivam Operu a tam mas dolu na lyste obrazok fotoaparatu nato ked si klines mas tam ponuku
*vsetky obrazky
*obrazky z cache
*ziadne obrazky

ty si musis zakliknut napr "vsetky obrazky"aby ti zobrazilo vsetko. :wink:
3. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som laik PC
neviem kde mam najst?
nastavenia?
nastavenia uctu, sukromia, aplikacii???
Uplne dole je napisane aplikacie?
nevyznam...aspon prosim napiste postup
dakujem
3. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mozem zaregistrovat aj dceru?akosi sa nemozem k tomu dopracovat :angry:
11. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj vam tak blbne ten facebook??????? niekedy uz mam nervy ze by som book vyhodila oknom... :angry:
14. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne aj mojim priatelom blbne neustale... asi je pretazeny, ved je tam uz skoro kazdy :grinning:
15. okt 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to a kebyze nerobi si kazdy den kazdy pomaly tie testy, horoskopy a podobne piiipoviny typu moj kamarad dna a podobne juuuj zahlteny je, strasne nieco.. :unamused: :unamused:
15. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tie co mate mail na @gmail.com, funguje vam?? ci blbne len mne? lebo mi to vobec nechce nacitat :angry:
25. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liliandax mne gmail ide....

ale zas ked mam FCB aj gmail sucasne, urcite nieco zacne blbnut :unamused:
25. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok