• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Francúzsky íl. Poznáte ho niektorá?

29. apríla 2008 
Poznate niektorá? Ja ho zatial pouzivam ako detoxikacnu masku na tvár. Vraj eliminuje kruhy pod ocami???? :confused: -ale ma vraj aj ine uplatnenie v kozmetike-poradíte??? :slight_smile:
24. apr 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to je ten fr. íl? Ja mám také kruhy pod očami, že až... Už od strednej školy... :frowning2:
24. apr 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Expertka-dik :wink:
Hmm,som sa docitala,ze kruhy pod ocami maju dost spolocneho s nesp. fungovanim obliciek,pecene :unamused:
24. apr 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etuš, to môže byť tým, že ja sa večer pristihnem, že za celý deň som do seba nedostala ani liter tekutín... Ja pijem, len keď som smädná a to už fakt musí byť.. Asi aj kvôli tomu mi postupne odchádzalo mlieko... :angry: A to som sa ešte snažila kontrolovať... :frowning2:
24. apr 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji-podobne.Ale ja sa tým vackom pod ocami ani necudujem-spim tak max.6 hod. denne :dizzy_face:
24. apr 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme dosť spoločného... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. apr 2008 o 23:27 • maja22
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. apr 2008 o 23:27 • etuska
24. apr 2008 o 23:28 • etuska
24. apr 2008 o 23:39 • maja22
25. apr 2008 o 18:35 • etuska
etuska, no ak to bude za voľačo stáť, tak daj vedieť aj mne, ja mám tiež riadne "podkovičky" pre šťastie a rada by som ráno nevyzerať ako sfetovaný ježko... :sunglasses:
25. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne ho poradil lekár na kožné zapareniny pre malú.
25. apr 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,asi ma porazí,ked budem mať pleť ešte horšiu ako teraz :confounded: (píšu tam,že po začatí sa môžu prejavy zhoršiť)keby to bolo pár dní,dá sa,ale dlhšie to nevydržím!
a neviem si predstaviť,že by som to mala celú noc na tvári.

piť by som to chcela vyskúšať,ale už viem,že to bude hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale vyzerá to veľmi zaujímavo...
má niekto odskúšané?
28. apr 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a kde sa to da zohnat okrem netu? aj v lekvarni?
29. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mucilienka-netusim,ci to maju aj v lekarni,ja som kupila na www.bioshop.sk :slight_smile: a zatial ma odskusane len ako masku na tvar +zacinam davat na kruhy pod ocami :rolling_eyes:
29. apr 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok