Herpes, opar na perach.

pacna
28. máj 2008

ahoj potrebujem poradit. mam herpes a vždy ked sa objavi je riadne velky a mam celu peru opuchnutu. neviem čo na to mastičky z lekarne som mala všelijake a nič 😠 je to otravne a aj nepekne.diky za rady

pacna
autor
30. máj 2008

tak ešte ho potvoru mam ale miešam 😅 acnekolor s mastičkou z oriflamu.

pattie
30. máj 2008

mě nejvíc zabírá zubní pasta. Opar vysusí a dřív se to zahojí..... nic jiného, co jsem kdy zkoušela mi nepomohlo.....

sakura77
30. máj 2008

no ano,mne ta masticka pomaha "pred" nie ked uz mam,potom uz je to na h.....,najrychlejsie mo z tych vsetkych masticiek zabral herpesin,a to som vyskusala asi fakt vsetky

no a ta masticka zabera na sto percent aj bratovi,a zas sestre vobec,no...

dididi30
30. máj 2008

patitie mne tak isto najlepsie zabera zubna pasta..herpesin vobec asi preto,ze ho pouzivam uz roky ,treba zmenu....
pacna, tak teda ta naplast je onicom ?? hm dobre vediet.

csilla76
29. júl 2008

Ahojte baby...vytvoruil sa mi opar na perach tak citam co by na to zabralo....
asi teraz skusim na vecer ten cesnak a potom napisem ci pomohlo...
pekny vecer zelám...

csilla76
29. júl 2008

a inac zubnu pastu som aj ja skusala a pomohlo ..tak mozno by som mala tym natriet... 😉

kitty68
29. júl 2008

holky nevim jestli je to pravda nebo ne, takze berte s rezervou

na stredni js mela ucitellku, takovou starou, byla od nekad z ukrajiny a ta nam rikala ze na opar je nejlepsi maz z ucha

ja vim ze to zni nechutne, ale pry to ma fakt fungovat 😉

omlouvam se jestli js nekoho znechutila

csilla76
29. júl 2008

kitty sa mi zda tiez nieco take...asi to niekto spominal... 😉

atreides
29. júl 2008

ahojky, už se mi po 3x dělá opar po obvodu celý rtů 😠 😠 😠 , už jsem z toho nešťastná, začala jsem to mazat Cannadentem, tak se mi to snad do té třetic nerozjede

csilla76
29. júl 2008

ja to nemam casto,ale ma to velmi svrbi a mam take malinke pluzgieriky...no hroza....
atreides verim ti ze je to neprijemne....snad ti to uz zmizne..

atreides
29. júl 2008

csilla: je to nepříjemný a děsně mě to sre 😠 ani nemůžu dát pusu malé ☹

csilla76
29. júl 2008

atreides mas zlatunku dcerku... 😵 😵 😵
fakt je to velmi neprijemne...a nesmierne to svrbi... 😠

atreides
29. júl 2008

jj a jak to namažu, tak to tak příjemně pálí 😀
jééé děkuji 🙂

gucz
29. júl 2008

ja si dávam ešte keď ma to len zasvrbí pastu na peru na vysušenie. A jedna super vec, svokra mi dala taký mini krémik na pery, to používam keď je to najhoršie, keď pera bolí a strašne svrbí. Volá sa to Lip Medex, Blistex, malá modrá nádobka a je to umrtvovací krémik na pery, obsahuje analgetiká (proti bolesti), ale neviem či sa to dá zohnať na slovensku, svokre to priviezol známy z USA tušim. Je to výborná vecička

nobody
29. júl 2008

no .. co bych vám poradil..asi nic... jen to, že ten virus je v těle pořád 😀
a nebijte mě

atreides
29. júl 2008

nobody a prý ho mají všichni 😅

gucz
29. júl 2008

nobody máš pravdu, kto mal opar, či teda zimu na perách ako sa u nás hovorí, tomu sa to bude opakovať viackrát. Ale je to hrozne nepríjemné. Mne sa taká riadna zima spravila asi 2 mesiace po pôrode, na pere i na koži pod perou, teda na brade a ani som pusu nemohla otvoriť. Dobré je ísť k imunológovi ak sa to opakuje často, mne dal imunológ asi tri roky dozadu lieky na podporu imunity a istý čas som opary vôbec nemala

nobody
29. júl 2008

atreides .. já bych tipnul, že všichni neee ... ale skoro všichni 😀
holt ten první typ je sfině

tak se moc nestresujte, neolizujte každýho
a bude to lepší

já teď nemám, je to supr 😀

gucz ... souhlas, imunita v tom hraje zásadní roli, ale holt nemůžeš být pořád absolutně v pohodě

atreides
29. júl 2008

nobody no prý jsou nositelé, kterým se nikdy neobjeví... proč ne já 😲

petusko
29. júl 2008

ja tiež mám hepres aj momentálne 🙄 a mala som už aj na líci, očnom viečku, aj na chrbte a nohách 😒 som proste asi jedna z tých "vyvolených", ktorí si ten vírus nosia v sebe a pri každom aj najmenšom oslabení organizmu sa to prejaví 😒 ☹ používam herpesin, čajovníkový olejček alebo "hojivý zázrak" z oriflamu

ikke
29. júl 2008

skuste si k natieraniu oparu naordinovat este aj jedenie zinku (v tabletach). zinok je pokial viem aj sucastou viacerych kremov na opary, okrem toho posilnuje imunitu atd. hlavne pokial sa vam opary vracaju v kratkych intervaloch 😉

csilla76
29. júl 2008

jj petusko ten hojivy zazrak mam aj ja a je dobry na viacero veci... 😉 to az teraz pocujem a som prekvapena ze ty si to uz mala aj mimo pier...no strasne.... 😠 este stastie ze to mam asi tak 2x do roka....

csilla76
29. júl 2008

ikke dikes za radu,vyskusam 😉

nobody
29. júl 2008

atreides
jo, přenašeči jsou ....*** 🙂
ale je mnohem víc horších virů ..... no ještěže je tento DNA-hajzlík 😀

petusko
29. júl 2008

csilla, veru som ho už mala aj mimo pier, je to veľmi nepríjemné 😒 najhoriše to bolo, ked som mala zápal sedacieho nervu a po celej jeho dlžke sa mi vyhodili hepresy 😒 a to som bola v piatom mesiaci tehotenstva, takže som nemohla brať ani lieky, len tekutý púder 🙄 dúfam, že sa mi to už v takej forme nezopakuje

gucz
29. júl 2008

petusko môjmu bratovi sa herpes vyhodil na pleci. Išiel však na dovolenku do chorvátska, tak si to nemazal ani tekutým púdrom, ani sa nestránil slnka ako mu poradila doktorka, ale stále sa čvachtal v mori (rád pláva a potápa sa) a čuduj sa svete, za tri dni sa mu to zahojilo. Asi mu to tá slaná voda dokonale vysušila a to mal pluzgiere (viacero) na ploche asi 5 - 10 koruny

nobody
29. júl 2008

ikke ... jo, zinek je potřeba .... ale nee zas moc, abych pak neměla rozdíl v poměrech několika minerálů ...
tělo je dokonalá věc, ale občas má v obě šílený procesy, kdy musí být látky v rovnováze
ale souhlasím se zinkem na cokoliv 😉 výborný příspěvek...teda jestli můžu pochválit 😀

nobody
29. júl 2008

abys pak ..oprava

csilla76
29. júl 2008

ale ja neviem ze preco to niektory maju tak casto a iny zase nikdy...napr:moj manzel herpes este nemal...no jeho mama dost casto...ja neviem cim to je...aj imunita jasne ale asi aj ked nieco take zjes sa to moze vyhodit..aspon som o takom pocula...ja som zjedla s chutou kukuricu varenu a potom som to uz mala...myslim ze z toho..ktovie..

petusko
29. júl 2008

je to fakt pliaga a ja som "šťastná", ked sa mi vyhodí na pere a nie inde 😅