Hľadám si partnerku, Sereď

deiwid
6. okt 2018

Nejaké dámy, slečny, kočky, ženy, fešandy na kávuzo Serede? 🙂

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fefe123
6. okt 2018

@zahrajzlato 👍👍👍

prevenar
6. okt 2018

nebude vhodnejsie forum azet-zoznamka ? ..ale inak drzim palec 😉

conspi
6. okt 2018

@prevenar podľa mňa to skúša tu preto, že na azete nájde iba slečny buď ,,na prachy" alebo ,, za prachy" 😀

prevenar
6. okt 2018

@conspi k tomu sa nedokazem vyjadrit . 🙂

deiwid
autor
6. okt 2018

@conspi na pokeci su buš “lahké ženy” alebo pekna slečna je v skutočnosti 200kg chlap a popripade kukneš lepšie fotky a zistiš, že to je transka :P

conspi
6. okt 2018

@deiwid 😂 tak som svojím spôsobom mala pravdu 🤣

romiada
6. okt 2018

@deiwid tak ale tu najdes vacsinou mamicky alebo "rádobytehotne" 😉

podkovickaa
6. okt 2018

@deiwid
Chybal si nam tu.Normalne som minule zapla kona ci tu nieco nehaluzis a aha ho 😂A tu co si s nou mal sex 5 x denne uz nemas?😱

fokuska
6. okt 2018

@deiwid Deiwid, vitaj spat, pamatam si tvoje predchadzajuce temy :D :D

eva112014
6. okt 2018

@deiwid Radšej ju pozvi na obed! Aspoň sa obidvaja dobre najete, ak nič viac nebude! 😃

deiwid
autor
6. okt 2018

@eva112014 a ktoru pozvem na obed? Nejsvia záujem

lindusss2016
6. okt 2018

@deiwid kde si, prosim ta, bol tak dlho? Uz tu zacinala byt nuda 😀

eva112014
6. okt 2018

@deiwid Musíš tú pozvať, ktorá sa Ti páči osobne a nie virtuálne. Ja už za sprostredkovateľa vzťahov, už nejdem! Dopadlo to hrozne! Nikdy viac! Chcela som dať dokopy svoju bývalú kolegyňu so súčasným kolegom. Obaja súhlasili, išli sme traja do reštiky. Ja som ich zoznámila a potom som sa vyparila. Neviem čo sa stalo, čo nie, nevyšlo to! A obaja to riešili skrz mňa. Ja som bola "odkazovač"! Takže chlapče, nefunguje chémia obojstranne, tak máš smolu! Myslel si dobre, že tu je veľa žien.... Aj tu môžeš mať šťastie, skús sa ponúknuť, že postrážiš deti ... Možnože udrie aj blesk a budeš mať 2 v 1, alebo 3 v 1??!

deiwid
autor
6. okt 2018

@eva112014 postrážim deti? A ona zatial pojde na disko a sprvy debilom si bude uzivat a mozno snim soravi dieta oresne tak sko to ktore budem ja strazit a aj tak ja budem kamarat srandujem.Ja neviem tak nech sa mi tu nejaka ozve

lindusss2016
6. okt 2018

@deiwid a teraz teda aktualne si oholeny alebo nie? Kedze sa to tu minule tolko riesilo? A ako to je s tymi partnerkami na jednu noc, co si ich musel odhanat? To uz nepraktikujes?

deiwid
autor
6. okt 2018

@lindusss2016 vyzeram priblizne rovnako ako tu na fotke čo tu mam .Stále rovnako pekný

lindusss2016
6. okt 2018

@deiwid to je super, tak sebavedomie ti nechyba, kde je teda chyba?

slavka11
6. okt 2018

@lindusss2016 presne toto isté napadlo aj mne. 😄

deiwid
autor
6. okt 2018

@slavka11 no chyba jednu krasnu som aj oslovil nuž aj sa pačilo atd ale ptm sme druhy krat nešli von zadaná je .No neviem žeby problém, že som zo Serede?

lindusss2016
6. okt 2018

@deiwid 😂😂😂 pekny si, vtipny si, tak uz len hladaj nezadane a bude to fajn

deiwid
autor
6. okt 2018

@lindusss2016 lenze mne to nejde so mnou sa zeny nebavia

eva112014
6. okt 2018

@deiwid A vieš aj prečo sa s tebou nebavia?

deiwid
autor
6. okt 2018

@eva112014 ignoruju ma oslovim ich odpinknú ma a aj preto že nie som často medzi ženami.

eva112014
6. okt 2018

@deiwid Ja som si všimla, že krásne si odpovedal v téme dcéra chce súrodenca. Ona sa bude rozvádzať, vyzerá to tak. Keď sa rozvedie, (aj tu máš šancu), skús navrhnúť, že teda keď chce hodinového manžela, tak môžeš jej pomoc poskytnúť. Ach jaj! Už zase sprostredkujem, idem spať radšej. Keby ma ten komár nezobudil, tak sa mi už krásne sníva. Ale MK, rieši aj nespavosť. Držím Ti palce, len takto ďalej, pokračuj! 😉

deiwid
autor
6. okt 2018

@eva112014 inak ja som skor romantik a taaak s sd nejska ma prid polubiť

eva112014
6. okt 2018

@deiwid Si ospalý tiež čo?! Ja nehľadám žiadny vzťah! Ja som spokojná vo svojom!

lindusss2016
6. okt 2018

@eva112014 nie, ved on len rad krasne odpoveda vsetkym zenam 😀

eva112014
6. okt 2018

@lindusss2016 👍👍👍👍👍😂

slavka11
7. okt 2018

@deiwid problém je že si asi dosť naivný a zmeň image. Prepáč že to tak nazvem ale to paperie čo sa ti kolíše na brade pôsobí aspoň teda na mňa strašne neupravene, nevkusne a neesteticky. Navyše sa ti to ani nehodí. Keď chces silou mocou mať bradu z nejakého dôvodu tak iný štýl a nie tam to dlhe plapolajuce čosi čo vyzerá ako od inakadial zobrate a prilepené na oblasť brady. Skús sa s niekým poradiť a trošku zapracuj na úprave.