Hnedá farba na vlasy

achjajcoto
8. aug 2012

Neviem či tu už je takáto diskusia, ale skúsim. Neviete mi poradiť ktorá hnedá farba na vlasy chytá pekne na tmavo - nie čierno a nevymyje sa hneď po pár umytiach?
Akú používate? Ste spokojné?

kvojtanikova
8. aug 2012

@achjajcoto ahoj, ja som spokojna s Palette, nevymyva sa, paci sa mi odtien Palette Color Creme - kakao alebo pralinka. Cierne som to este nikdy nemala. Dnes som si kupila Schwarzkopf perfect Mousse ale este som nestihla vyskusat.

petraxy6
8. aug 2012

@kvojtanikova keď vyskúšaš, budeš veľmi spokojná a iný už ani nekúpiš 😎 😎 😎

petraxy6
8. aug 2012

@achjajcoto ja používam perfect mousse a tiež som už 2x kúpila palette v tom poháriku, tie sa určite nevymyjú. ja používam hnedú, ale vlasy mám "krásne čierne" 😀 😀 😀 😀 takže neviem aké máš vlasy, ale niečo svetlejšie hnedé by si si mala kúpiť. Ja som svetlejšiu nemohla, lebo mám šediny a tam pri korienkoch by som to mala svetlé., takže musím č.300 a výsledok je tmavá farba. ale som veľmi s tými farbami spokojná 😉

sisaha
8. aug 2012

@petraxy6 ja mam tiez svoju farbu hnedú a ked si kúpim tmavo hnedu, alebo pravu hnedu, tak vysledkom sú krásne cierne vlasy, ktoré na slnku hrajú do hneda 😀. ale mám zas modré oči, takže nepôsobim tmavo

katren
8. aug 2012

@achjajcoto to skor otazka na kadernika, nie??

mahmulienka
8. aug 2012

@achjajcoto mne vsetky, co som doteraz skusala, chytali do cierna, jedine od syoss nie, tam mi to chytilo krasne do hneda a vyzerala velmi prirodzene, bola som spokojna 🙂

petraxy6
8. aug 2012

@sisaha aj ja mám modré oči, tak som spokojná keď mám vlasy ako keby čierne, lebo si nemusím čiernu kupovať (tá je pre mňa silná-hovorím o pokožke, neznesiem ju veľmi)

nufini
8. aug 2012

ja teraz pouzivam Loreal sublime mouse odtien c. 70 . chyta mi to ale tmavsie ako je na obale, ale som spokojna