Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
9. jún 2008

aaaa, som rada, že si tu Bianca 🙂

bianca
autor
9. jún 2008

len neviem na ako dlho lebo sa mi ocka zatvaraju

margaretka11
9. jún 2008

to je normálne, ja som počas tehotenstva veľa spala a teraz navyše aj toto počasie 😝 . Aj mňa stále berie do spania, hlavne vtedy keď sa treba hrať s deťmi 😀

bianca
autor
9. jún 2008

ja som spala v 1 trimestri aj v stoji ale teraz vydrzim v pohode cely den

margaretka11
9. jún 2008

prvý trimester taký býva, ale keďže ja som taký spachtoš tak ja som si pospala aj potom. Ale je pravda, že v II. trimestri som mala podstatne viac energie než v prvom 😉

bianca
autor
9. jún 2008

ja spachtos nie som vobec.Vzdy som bola nocna sova a ziadne ranne vtaca a ked som vstavala do roboty o 4:15 tak som normlne trpela

margaretka11
9. jún 2008

tak to by som nedokázala, vstávať o 4.15, hroza len pomyslieť 😕

bianca
autor
9. jún 2008

no des.Som to nenavidela a to som potom stala na nokach az do 18 hod kym nepadla sluzba

margaretka11
9. jún 2008

Bianca, toto si fakt neviem predstaviť. V zdravotníctve je to v týchto službách asi dosť o hubu, že?

bianca
autor
9. jún 2008

je.A lepsie to asi v doholadnej dobe nebude

margaretka11
9. jún 2008

no to určite nie. A inak sa ako máš, doma všetko v poriadku, mužíček poslúcha a robí ti všetko po voli?

Ten moj ma dnes vyhnal von a upratoval. Ale poupratoval tak krásne, je šikovný. A ja som si pri kočíkovaní mierne spálila ruky, nie je to nič strašné, ale dosť mi ich chytilo 😀

bianca
autor
9. jún 2008

vsetko je ok kym nejdeme domov na Slovensko.Moja mama sa totiz asi zblaznila a asi ziarli na male alebo co

margaretka11
9. jún 2008

aleba a ako sa to jej bláznovstvo prejavuje? Háda sa s tebou alebo čo? 😕

bianca
autor
9. jún 2008

hej hada.Normalne vyvdza.Ked poviem ze sme daco kupili tak sa certi ze nemame nic kupovat a podobne veci.Rafsej v jej pritomnosti o malom ani nehovorim

margaretka11
9. jún 2008

no tak to vyzerá, že jej fakt preskočilo 😕 . Prečo by ste nemali nič kupovať, je poverčivá a bojí sa, aby sa niečo zlé nestalo alebo čo? Ja som tiež nakupovala vecičky priebežne, jediné, čo sme doma nemali do porodu boli kočíky, tie sme objednali a manžel ich šiel vyzdvihnúť až keď sa malí narodili. Ale inak sme sa v nákupoch nebrzdili 😉

bianca
autor
9. jún 2008

ja uz neviem co jej je.Vyvolava hadky

margaretka11
9. jún 2008

no tak to asi potom fakt nemá zmysel pred ňou hovoriť o bábätku. Snáď po jeho narodení zmení názor a bude zlatá babina 😉

bianca
autor
9. jún 2008

manzel si mysli ze sa o mna tak boji az jej s toho asi preskakuje

margaretka11
9. jún 2008

ale to je dosť možné, že sa o teba veľmi bojí.. Len to dáva zvláštne najavo, však musí vedieť, že sa na bábätko tešíte a že toto nie je práve najpríjemnejší sposob ako ti dať najavo, že ťa má rada 😒

bianca
autor
9. jún 2008

kaslat na to.Podla mna by sa mali trosku kontrolovat.Doma robi dusno hlavne moj brat,ktr.sa zacina meni´t na 100% podnikatela

margaretka11
9. jún 2008

aháááá, tak možno je aj v napätí z neho a ani si neuvedomuje, že si to vylieva na tebe. Ale máš pravdu, kašľať nato 😉

bianca
autor
9. jún 2008

tak tak

adal
9. jún 2008

margaretka11, pošli muža aj ku mne a pôjdeme sa prechádzať spolu 😝

margaretka11
9. jún 2008

tak by ma zaujímalo, kde sa túla Gerena? 😀

Simonko nám dnes rozšrotoval postieľku, sila čo? Tá postieľka je po neteri, čiže je staršieho dáta, ale toto som nečakala. Naši malí totiž radi skáču v postieľkach, no a Simonkova to už nevydržala a rozpadla sa 😀 . Tak nadnes som musela zložiť cestovnú postieľku a do nej som dala Simonkov normálny matrac 😉 . Manžel sa zastrája, že tú postieľku dá do poriadku, to som zvedavá 😀

margaretka11
9. jún 2008

dobre ja manželovi poviem, že ti treba upratať a my sa pojdeme tárať 😀

adal
9. jún 2008

nebudeš len s ním vysedávať na pivku, sadneme my pod "šiator" 😉

margaretka11
9. jún 2008

adal to sa mi pááááčiiiiiii 😀

bianca
autor
9. jún 2008

gerena asi zabudla

margaretka11
9. jún 2008

Bianca určite, Gerena je nezodpovedný živel 😀 . Ale len čo sa tu objaví tak jej odpustím 😀

adal
9. jún 2008

no veď už by sme mali zaplaviť námestie kočiarmi 🙂