Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

ikatarina
9. júl 2009

Ako sa môžete takto trápiť 😢

monca4ever
autor
9. júl 2009

ikatarina 😀

janette4
9. júl 2009

monca,aj ja cvičievam večer pred spaním,keď moji chlapi zaľahnú,aby som mala kľud.a tento týždeň už aj doobeda,keď stíham,aspoň 15-20min.
Inak,ten tvoj cvik,čo si tu o ňom písala, je riadna makačka,viac ako 50nespravím,aj to ešte nie som v takej polohe,ako by som mala byť,bráni mi v tom pneumatika 😀 ☹

ja som mala na raňajky celozrnnú žemľu, kúsok tvrdého syra a rajčinu, na desiatu kávu a čaj, obedom sa napchávam teraz-melón 😀 , na desiatu ešte neviem,ale večera bude opäť melón.Ešte že je sezóna 😀

morenka
9. júl 2009

tak ja som pobehala mesto na desiatu som mala bebe dobre rano a teraz na obed malu porciu halusiek s kapustou...viem ze to nieje take dietne ale neboli mastne a nemam vycitky lebo toho nebolo vela...ale od rana mi je nejako zle tak neviem...to asi naschval lebo zajtra odchadzam na vikend do ciech....zakon schvalnosti....🙂

ikatarina - ake trapenie? ved mi sa vobec netrapim praveze robime svojmu telu sluzbu...sme mu to dlzne jest zdravo....

mukky
9. júl 2009

janette,haslerka supeeeeer,tesim sa s Vami 😵 😵
ja si idem o chvilu dat melon,taky studeny a sladucky,mnam 😀

mne vaha druhy den stoji,ale nejak to neriesim,telo sa asi pomalicky spamatava zo soku 😀 😀

o chvilu idem na stacionar,najdlhsie som bola 17 minut,chcem dosiahnut 30 najmenej ale ked ja som nejaka leniva 😀 😀 ,nerada cvicim,a to som niekedy ako 15 rocna chodila na kulturistiku,ale asi len mesiac,kamosku uz to nebavilo a ja som sama chodit nechcela...a viem ze mi trener daval tusim pangamin,chutilo to ako drozdie 😝 ,no ale doma som cvicievala potom s cinkami a do posilovni som chodila..a teraz?no ale na tie cinky som normal dostala chut 😀 ,idem cinknut mame,ci ich este mame doma 😀

ciarka
9. júl 2009

mukky- ano celkom mi chuti ten knackenbrot,najlepsie suchy.
A mam taky isty ako ty,aspon myslim.

Inak vcera som cvicila aerobik doma,dnes idem na aerobik do mesta a rozmyslam,ze este asi budem 1 krat chodit do posilky.

R- 1jogurt a kava
D- polku grahamovej palicky,vzdy si zabudnem nieco zobrat so sebou,ked idem s malo von
O-brokolicova polievka a granatir (al.granadir?)
Olovrant-neviem asi ovocie

Babulky nove tu vitam,tiez mi tato tema pomaha.

zuza80
9. júl 2009

tak ja dnes
r-musli s mliekom a kávička
o-špagety s rajčinovou omáčkou a syrom
teraz kávička a kúsok čokoládky a dúfam, že už dám len nejakú zeleninku, pretože dnes nič moc.

norita
9. júl 2009

ciarka dúfam, že aj mne pomôže ja som už schudla pekne ale zas som pribrala.teraz mam zas bolesti chrbtice preto chcem aj schudnúť a nehovorím ani o bruchu, to my ostalo po pôrodoch otrasne.

monca4ever
autor
9. júl 2009

janette 4 to je super takto sa chudne 😉
cvičit každu minutku 😉

ciarka pekne si papala, chválim 😀 V práci sa mi darilo som happy
už pojdem domov za chvilu 😀 😀

zuza 80aj ty pekne malo papaš 😉

hasleerka
9. júl 2009

tak ja sa vám musím teraz pochválit ... robila som detom krupičnú kašu, malá ju nezjedla lebo je chorá, inokedy by som ju dojedla a priberala ... teraz som si dala dve lyžice a vravím si či som blbá ... a fakt som si ju odriekla ... som so sebou úplne spokojná 🙂 🙂 🙂

morenka
9. júl 2009

Dobry vecer dievcata...dneska som sa drzala az kym som neprisla na trhy a dala som si langos...akoze mam vycitky a ani mi nechutil neviem co sa somnou deje ale uz nemienim robit preslapy...take som mala dobre zazivanie a zasa si ho dodzubkam....musim byt silnejsia...

inak cely vikend tu nebudem tak sa drzte dievcence...nech vam kila idu sami dole🙂 pekny vecer....

mukky
9. júl 2009

haslerka 🙂

morenka 😀

zoya1
9. júl 2009

ahojte!
Tak ja sa musím priznať, že som 2 dni necvičila - mám mrchu a straaašne ma bolí brucho tak som sa nemohla prinútiť. Ale dnes to určite nevynechám. Inak v práci mi váha ukazuje stále rovnaké číslo - hnusobná váha asi je pokazená 😀 , ale doma mám 2,2 kg menej to je hneď lepšie.
Dnes:
R- hrianka s maslom a šunkou
D - nič
O - granadír (strašne malá porcia)
Olovrant - 2 celozrnné žemle so šunkou
V - nič, nejak mi nechutí
Neuveríte ale ja som práve začala variť obed na zajtra deťom, lebo idem na 12-ku tak aby mali čo jesť. Dúfam, že manžel to bude schopný a ochotný ohriať. Pá a pozdravujem
PS: neskutočne vám závidím tie kilá dolu, a pritom ja nepapkám nič sladké okrem kávy

mukky
9. júl 2009

zoya super 😵

mukky
9. júl 2009

zoya zavist nie je pekna 😕 😀

mukky
9. júl 2009

ale viem ako si to myslela 😀 😀 ,krasne su tie kila co si dala dole..a urcite to o par dni bude viac,po mrche

kubko
10. júl 2009

ahojte kocky nepozerali ste predvcerom telerano na markize bol tam nejaky pas na ktorom sa klzavo cvicilo, ja som videla az koniec tej reportaze. Vyzeralo to super, len ci nahodou nehovorili kolko to stoji a ako sa to vola

monca4ever
autor
10. júl 2009

kubko neviem veru ak zistis daj vediet 😉

zoya1 ono to pojde ver tomu ja zasa citim ze mi
gate riadne padaju snad je to uz aj 25 kil co som
schudla 😀 😀

monca4ever
autor
10. júl 2009

ked mi skonci mrcha budem ako pruuuutik 😝
prveho ideme s prace hrat plážový volejbal
tak musim mat ploche brucho, tam vsetci
fesny kolegovia nech moje speky nevidia 😅

janette4
10. júl 2009

monca 😀 a ty máš ešte nejaké špeky? 😀 😕

tak včera som si dala na olovrant uhorkový šalát a na večeru 1chlebík s maslom.manžel kúpil čerstvý a neodolala som,tak krásne voňal 😲
dnes sa cítim akási moc napuchnutá,alebo čo,takže si chcem dať taký "odľahčovák".raňajky bola len káva a čistiaci čaj, desiata 1hruška a 1nektarinka,ktoré mi malý odmietol, obed bude určite melón,lebo manželovi som uvarila br.pečeň s ryžou a to ja nemusím 😝 a do večera asi tiež len melón,čaje a voda. 😒

janette4
10. júl 2009

zoya,tá váha je aj kvôli mrche,vtedy telo zadržiava vodu,uvidíš,po mrche ukáže super výsledok 🙂

monca4ever
autor
10. júl 2009

janette4 este nejake veru ano 😀 😀 ale už to
nieje taký humus čo bol pred 25 kilami 😅 🙄
a papaj trošku aj zeleninku aj celozrnné veci aby
Tvoje telo nestrádalo vitamíny, jednostranná
strava neni dobraaaa 😖

ciarka
10. júl 2009

moci- a mozem pit vecer okolo 20.00h kavu s mliekom?Je aj to kaloricke?
A ak sa ta smiem spytat na zaciatku si kolko vazila?
S ty sikulka, AJ JA CHCEM!!!!!
Ja sa tu trapim a ledva 2kg dole.
Inak vcera som bola na aerobiku.
Dnes-R-1 jogurt a kava
D- actimel
o-co vcera a som daka napratana az sa nemozem pohnut.

Inak sa mam stale na ranajky jogurt,ine mi nechuti.

hasleerka
10. júl 2009

ciarka ty si dáš večer kávu ... a zaspíš potom?

mukky
10. júl 2009

ahojte,hlasim ubytok - 3,1 kg 😵

dnes mi maly zacal chodit,skor lietat,o pobyb dodatocne este viac postarane 😀

bol to narocny den..dnes oslava u nasich sestrinej promocie ,zajtra grilovacka ,oslava jej narodenin,v nedelu oslava mojho chlapceka.. 😀 😀 ,ani neviem co nasi mali na stoloch poriadne,skoro nic som nejedla..ale mala som 1 mini kusok torty..zajtra bude opat a pozajtra detto 😀 ,ale hladna som velmi,dnes takmer na ovoci som...

hasleerka
10. júl 2009

mukky si dobrá ... ja som dnes robila palacinky, vedela som že im neodolám ... ale zjedla som veru menšie množstvo ako inokedy ... bola som aj na pizzu ale iba do piatej ... odvtedy len ovocie 😉

janette4
10. júl 2009

mukky,aj ja som dnes bola skoro len na ovocí.akurát doobeda som robila smotanovú tortu, a zjedla som pár piškót a 2KL smotany.inak len melón 😀 a marhule.Zajtra už budem zase jesť "normálne",dnes som si chcela dať taký ľahší deň,lebo som sa necítila vo svojom tele.

Monca, ja papám aj zeleninu,len teraz fičím skôr na ovocí, a celozrnné veci ja moc nemusím, z tých zrniečok ma bolia zuby 😒

už mám za sebou cvičenie,idem do hajan.

mukky
10. júl 2009

haslerka dik 🙂 ,ja vobec nemam chute nejak na nic,zatial...ani ma nic nelaka jest..

janette rano budeme teda lahke 😀 ,ja to hned citim na zaludku..

hasleerka
11. júl 2009

ja mám dnes hrozitánsku chuť na sladké, už to na mňa prišlo, chýbajú mi horalky ... chodím po byte, neviem sa zaradiť, bo nič doma sladké nemám ... budem musieť ísť asi do obchodu

ciarka
11. júl 2009

hasleerka.pijem vecer kavu ale bezkofeinovu,takze nemam problem zaspat,a celkovo som daka vecer vycepana.
No a s tou chutou na sladke to poznam,daj si banan ten je dost sladky,alebo len 1 tablicku cokolady,nie celu horalku.O.k.?????????????A ked horalku tak len stvrtku nie celu.

Monci-ozaj a ten chrom si kolko uzivala????A nemas chut na sladke????