Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

duska1122
21. jan 2010

ahojte konecne mi je lepsie aj zaludok mi zacal pracovat, dnes som si dala na ranajky jogurt, a stacilo mi.
vidim ze vam to chudnutie ide celkom dobre, ja sa budem vazit az v sobotuu ale nemyslim ze by som schudla zatial. ale kto vie

munu
21. jan 2010

ahojte 😉 musela som nasu temu vytiahnut uz z druhej strany 😅
ja sa vazim skoro kazde rano.. a hlavne vtedy, ak rano vstanem a vidim, ze brucho trochu splaslo 😀 mna to povzbudzuje, ked sa vazim aj kazdy den.. samozrejme, ze neocakavam kazdy den kilo dole, ale trosku cakam aspon priblizenie rucicky na nizsie cislo 😀 zatial stale tie 2kg dole..
este som neranajkovala dneska.. a uz je vlastne obed.. tak o hodku si nieco dam na obed, este neviem co.. ale najprv si idem pocvicit, lebo teraz drobcek zaspal, tak to musim vyuzit.. potom uz nebude cas, ked sa zobudi, lebo on je strasne akcne babatko, neposedi minutku 😉 takze aj pri nom vlastne cvicim, ked ho nahanam vsade a hlavne ked uteka na schody 😅

kingstonka
22. jan 2010

dobre ranko ... nejake je tu ticho...

no ja som sa dnes rano vazila a ziadny posun.... ☹ a to si fakt davam pozor po 17h nic nejem tak ja neviem... ale musim priznat, ze uz tyzden som necvicila... (stepper akosi zacal vrzgat a ja cvicim ked mala spi 😀 tak nemozem 😉 - vyhovorky...vyhovorky...

pekny den

mamonia
22. jan 2010

ahojte babulky, chcela by som sa k vam pridat, spolocne sa chudne lepsie 😉

kingstonka aj ty cvicis na stepperi? ako casto a kolko minut? ja sa snazim kazdy den po 15-20 min, nakolko este kojim maleho tak to nechcem velmi prehanat... uz som aj nieco schudla (asi 2 kila), neviem ci mi pomohlo to cvicenie alebo ze jem mensie porcie a castejsie 🙂

fiona8
22. jan 2010

ahojte...
obdivujem Vas vsetky co mate taku pevnu volu a vydrzite nepapat a pekne sa hybat.....ja sa neviem rozkyvat...a tak by som potrebovala dat dole aspon 10kg....pomoooooooooooooooooooooooooc 😢 😖

hasleerka
22. jan 2010

ja vás idem kuk ako pokračujete ... ja som síce dnes bola zase cvičiť ale s tou stravou je to hrôza

vítam všetky nové čo sa pridali 😉

munu
22. jan 2010

fiona ja mam tiez v plane zhodit tak 10kg teraz.. 😝 snad sa mi to podari

munu
22. jan 2010

podavam hlasenie po dnesku 😅
neranajkovala som, zjedla som okolo 14.00 dva platky chleba vo vajicku a potom o 17.00 som este vtrepala do seba co muzik navaril - cestovinku s maskom na smotane, taku normalnu porciu, nie velku ani malu.. a odvtedy som nejedla nic, len pijem vodu... krpec spinka, tak idem spat aj ja.. dobru noc..
dufam, ze tie blbe kila pojdu dolu a vaha ma zajtra rano potesi 😵 papa

mukky
22. jan 2010

ahojte baby,ako nám to ide?pojdem dočítať..
ja zatial len -1,8 kg,ide to pomalicky,pomaly....to ze trosku aj sladkeho je obcas večer ale len trosku...som naladena pozitívne,aj vyprazane som si dala,aj tatarku ci smotanu a ide to aj tak dole....nejem s tym pocitom ze boze priberiem.....dodrziavam len urcite zasady ...
ráno zacínam s 2 pohármi vody s citronom,na nastartovanie metabolizmu..vynechala som sladke jogury,ja jogurtofil 😀 a doobedu jem ovocie zvacsa,obed co chcem...a poobede sa snazim ovocie opat,nejak mi nechuti jest...dokonca sme boli vcera na zmrzline a ani ta ma nebrala 😀 😕 co ja som aj zmrzlinofil 😀

do kavy si davam uz o pol lyzicky menej cukru,zvykám si...

mukky
22. jan 2010

blahozelám vsetkym ubytkom na váhe 😵
ja sa tiež vážim denne,už viac rokov.. 😀 😝

najvacsia chyba ktorej som sa aj ja dopustala je jest 1,2 krát denne....naozaj treba jest pravidelnejsie,co by clovek pri diete ani nepovedal..
mna dost pomahaju aj relacie o chudnutí ktore si pozerávam a ked vidím ako schdli druhí..

už len 20 kg mi treba 😀 😝 😔 🙄 😢 😒 🤐

mukky
23. jan 2010

ahojte,kde ste? 😀
tak ja dnes - 2kg 😀

ked este dám dole takých 5 na začiatok,až vtedy sa poteším..pri 7 kilách je to uz trosku vidno a aj to citiť...

mamonia
24. jan 2010

ahojteee,
ja sa tak tesim, po troch tyzdnoch chudnutia mam dole 3 kilaaa, to je super, ide to pomaly ale isto, dufam ze to bude aj dalej takto klesat... 🙂 este by mi bodlo nejakych 7 kil dat dole, tak uvidim...
babulky tak do toho, aby sme boli do leta fit 😉

simka9122008
24. jan 2010

mamonia super, gratulujeeeeeem

munu
24. jan 2010

ahojte 🙂
ja som sa dneska rano vazila a mam dole 3 kila iste a uz sa to blizi k 4rom kilam 😅 tak sa tesim.. len vidiet, ze prvy sok pre telo bolo, ze som zhodila brutalne rychlo 2 kg a teraz to ide pomalsie, ale pocitam s tym,ze podobne ako mamonia, pojde dole co tyzden to kilo 😉 len nech to ide dole pekne, nech sme v lete kocky... dufam, ze nebudem v lete zase uz tehula a trochu si uzijem aj tej stihlej postavy 😕 😅
tak vam vsetkym snazilkochudnucim drzim palce 🙂

hasleerka
24. jan 2010

no ja sa idem tiež pochváliť, 2 kg vianočné sú fuč ... tak dúfam, že ma to naštartuje a budem sa viac snažiť

duska1122
25. jan 2010

ahojte tak vam vsetkym blahozelam , ja mam ranajky za sebou , dostala som nove rifle od sestri ale nezapnem 😠 3 cm mi chybaju 😝 tak mam co robit. vonku strasne zima ani cvicit sa mi nechce. brrr len sa zahrabat do deky , ale takto tie rifle zapnem az napsi a uschne 😖

kingstonka
25. jan 2010

ahojte.... blahozelam vsetkym co sa vam dari chudnut

ja uz par dni nepozeram do tejto diskusie a tak to aj so mnou vyzera... vseeeetko robim zle 😝

duska1122
26. jan 2010

ahojte ja som dnes rano sla na aerobik , ten bol v pohode , ale to posilovanie potom auuuu. s jedlom zatial ok, aj ked kriticka doba pride o 2 hodinky jajajaj

blazka24
26. jan 2010

dievčatá takže sa sem vraciam a idem sa priznať, začať som chcela do pondelka ale keĎže syn má 6 mesiacov takže som sa rozhodla urobiť oslavu a upiecť tortu a to sa nedá odolať, začnem s novým mesiacom a snáď sa malý ukľudní, idú mu zuby a ja už týždeň nespím a keby ešte nejem tak skapem...........

munu
26. jan 2010

ahojte
ja zatial stale tie 3kg dole... zastavilo sa to nejako teraz, ale cvicim este len tyzden, tak dufam, ze pojde pekne po kazdom tyzdni kilo dole.. po 17tej hodine uz nejedavam nic... ked som hladna, pijem vodu.. vela vody.. drzte palce a aj ja drzim vam vsetkym, ktore ste sa dali na tu namahavu cestu chudnutia 😉

viki.k
26. jan 2010

Ahojte dievcence chcem sa k vam pridat len neviem aku dietu by som mala zacat dcerka ma 5,5 mesiaca a iba kojim horko tazko zaciname prikrm druhy den kazdu radu odcenim ale nechcem prist dietou o mlieko prosim radte potrebujem dat dolu 8kg.

mamonia
27. jan 2010

ahoj viki, vitaj medzi nami 🙂
ja osobne nedrzim ziadnu dietu ako taku, jem co chcem, aj sladke aj vyprazane a tak...len mavam mensie porcie a odstupy medzi jedlami 3 az 4 hod. a po 17.00 vecer uz nejem, len caj alebo vodu... a snazim sa kazdy den cvicit po tych 15 min na stepperi, nesmiem to prehanat,lebo tiez este kojim synceka. takze u mna ziadna drasticka dieta nehrozi...
dnes rano som sa vazila, a mam zas o kilo menej od soboty, takze som rada, ze to ide dole. baby drzme si palce navzajom aby sme odolavali pokuseniam 😉 ved vysledok sa dostavi po case a budeme veeelmi spokojne a hrde na seba kam sme to dotiahli 🙂

mamonia
27. jan 2010

a ozaj baby, chcela som vas poprosit, mozete mi dat hlas na tejto stranke prosim, DAKUJEM 😉 http://www.povedztosmilkou.sk/inde­x.php?hash=d...

duska1122
27. jan 2010

ahojte krasne rano ja som si dala vcera zmrzlinu ☹ dnes zatial ok aj aerobick bol tak sa mi nechcelo to ta ziima robi nechce sa mi nic nemam naladu , dnes si robim na obed kuraci salat tak uvidime ako to dopadne

munu
27. jan 2010

caute
tak som rozmyslala,ze mozno aj vam pomoze jeden vyrok, ktory aj mna drzi pri dodrziavani mojej diety...

Nezijem preto, aby som jedla, ale jem preto, aby som zila! 😉

duska1122
27. jan 2010

to poznam to nejaky anticky myslitel povedal len neviem ktory platon , neviem. ale je to pravda na ktoru si spomeniem az ked som prejedena 😀

munu
27. jan 2010

Duska 😀 😀 😀
no musis si na ten vyrok spomenut predtym, nez ides jest 😅

maatkka
27. jan 2010

ahojte baby mozem sa k vam pridat? ja chudnem "uz" od zaciatku roka a do vcera som sa celko fajn drzala... ale vcera som to paradne presvihla s vysmazanym hermelinom a nivou s hranolkami a cesnakovym dresingom - no neviem si ani predstavit nic kalorickejsie 😠
schudla som zatial cca 5kg ale viem ze to len zo zaciatku islo tak rychlo... no ale od februara zase pridam viac pohybu - idem chodit na aerobik - tak to hadam nejako dolu pojde... chcela by som schudnut este takych 10(potehotenskych)kg ale keby to bolo 15 nenahnevam sa 😀

munu
27. jan 2010

maatka vitaj medzi nami a vela stastia v chudnuti 😉 snad sa nam vsetkym podari dosiahnut vytuzenu vahu

munu
28. jan 2010

dobre ranko 😀
akurat som sa zvazila... 4kg dole 😅 😉 strasne sa tesiiiiiiim 😀