• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ideme chudnúť a seriózne !

21. januára 2014 
AHOJ ,chcem sa opytat,chudli ste niekto s cajom Hanasaki? A aj schudli? Alebo sa Vam kila vratili spat? Ja som si dnes kupila no a uvidim,potrebovala by som schudnut 3-4 kg.
27. apr 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hľadám nejakú kamošku na chudnutie... Mám 20, som z Bratislavy... mohli by sme sa chodiť von prechádzať, chodiť spoločne cvičiť- napríklad plávať... Ja: výška 163cm, váha 94kg.. AK si na tom podobne, ozvi sa..
12. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo moje staré parťáčky .. som nakukla po 8 mesiacoch do našej témy ... som sa práve dožrala torty a reku žeby sa patrilo začať aj chudnúť ... ideme opäť nato a seriózne... hlavne kým nie sú vianoce...
9. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no čo stále nikto ... podte so mnou do toho...
13. okt 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, skúšali ste niekto dietu podľa tejto knihy? Antonia Micungova Zhubnete jednou provzdy. Je to detoxikačný program, moja sestra ho držala a teraz to drží druhý krát, kilá a hlavne cm idú stále dole, aj keď sa stravovala normálne. Ja to držím 2 týždeň, a cítim sa skvelo, rifle sú voľnejšie, a mám dole o kilo 1,5 kg menej. Skúste si to pozrieť, sú tam divné jedlá, ale dá sa to, čo všetko nespravíme pre krásu? Ženy to už držali a nepribrali, tak skúste to, trvá to len 28 dní.
14. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca4ever ahojcek pridavam sa aj ja potrebudem do leta 20kg dole poradis ako.
:slight_smile: dakujem
11. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rozala111 a zatych 28dni podla tej hnihy sa kolko schudne*?dakujem :slight_smile:
11. jan 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncicatko19 ja som začala teraz akože držať jednu diétu, len nemám pevnú vôľu ... trochu som poľavila v prežieraní, snád mi to pomôže.. ak chceš, napíš do IP mail,pošlem ti ju...
11. jan 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte po 1 000 000 rokoch no po rozchode a pod som sa znova vyžrala na cca 75 al zatala som sa mam nového super chlapa a zdravčí život a hlavne.... to čo som už sná nemala včnost. 62 kil :grinning: Ale makam dalej, moj ciel je 55 kil na 170 cm mojej výšky :grinning: :slight_smile:
21. aug 2012 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach ja som sa nepohla absolútne nikam ...
21. aug 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte :wink: Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť
10. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ak by ste mohli a vedeli mi seriozne poradit potrebujem do 23 marca jak tak schudnut zo68 na dakych 58 ..ak je to ovsem mozne :slight_smile: dakujem
9. feb 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca4ever...Ahoj chcem sa opytat aku dietu si drzala...ja by som tiez potrebovala zhodit,ale nedari sa mi to :frowning2:
12. feb 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, prosim Vas neviete ci sa pri hak maitalon, mozu uzivat spalovace tukov konkretne thermofit?neznizi to ucinky hak? vdaka za odp.
12. feb 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinesa ahoj, mas prosim ta este to dvd s cvikmi od edity sipeky?
28. feb 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ficekmarc som momentalne v zahranici, ale myslim ze to mam aj tu, ked to najdem, tak to prepalima mozem ti to poslat :slight_smile:
1. mar 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinesa super!!!! moja adresa: Marcela Haluškova, Kysucky Lieskovec, 73 psc 02334
posli mi cislo uctu, az ti mozem poslat peniaze. tu je moj mail: ficekmarc@orangemail.sk
1. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja som si konečne upravila stravu a od dnes nejem zakázané potraviny tak dúfam,že mi to vydrží.Chcem zhodiť zo 62 na 57kg ideálne na 55
21. jan 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok