IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
4. feb 2008

ahojte babulky, dik za povzbudenie 🙂 ráno som mala na intimke normálne trocha krvy, umyla som sa a teraz nemám zatial nic- ja neviem. uvidím čo bude poobede. ja som v podstate od KET len vylihovala a až dnes som išla do práce- s tým volnom bude problém. Uvidíme. Neviem, asi to je na zahniezdovanie skoro- aj ked mi teta hovorila, že mi vkladali už hatchované blastocycsty- že sa už obe embrijka tlačia von 😉
budem sa šetriť v rámci možností. Utroš beriem orálne 3x1 kvoli tomu, že ešte doliečuje tabletkami na vkladanie bacila- tak mi kázal krajko. Možno mu poobede brknem- aj ked mi asi naozaj neporadí.
a ako sa máte ketiacky, spolubojovnícky? Dúfam, že vás emrbijka netrápia. Jujka ozvi sa!!!!

zulka29
autor
4. feb 2008

Kvetka, tak potom to už naozaj mohlo byť to uhniezdovanie, mne vkladali jedno 8 bunkove, jedno 6 bunkove a jedno malinke 4 bunkové...takže ty si popredu 😵

Mne je vzdy zle asi hodku po tom, čo zoberiem estrofem, ja tie estrogény asi moc nemusím 😀 Ale ináč nič necítim...asi ani nie je čo cítiť takto skoro 😅

Jujka, Zuzla, vy ako sa máte?

zulka29
autor
4. feb 2008

a čo Chilli, papáte? 😉 ...ja si dám každý deň niečo dobre pikantné..mňam 😀

kvetka2
4. feb 2008

zulka zeby 😉 ??
mne asi estrogeny nevadia, skor obcas ma trosku motá po utrogestane. Každy sme iný clovek 🙂
inak ja tiež zbožnujem pikantné, a chilli omáčku - dávam skoro všade. Včera na mna prišiel hlad večer, tak som spapkala chlebík s maslom poliaty chilli omáckou 😉

zuzla80
4. feb 2008

Ahoooojte 🙂
Kvetka, moja, nebojaj mohlo to byť uhniezďovanie. Na babetkovskom fóre tiež jedna babenka špinila až mierne krvácala-červenú krv a nakoniec to dopadlo pozitívne. Určite nehádž fintu do žita, určite to bude dobre. Ja tomu verím. 😉 Mne Dr. Gaťová povedala, že môžem špiniť prvé dni a aj na tom papiery, čo nám dali tak píšu, že treba pokračovať v tabletkach aj keď je krvácanie. A keď ste mali obe hatchujúce blastocysty, tak to je úplne super. Držkaj sa

Zulka a ty ako sa máš? Niečo pociťuješ?

Mňa chytá depka, lebo ja nemám žiadne pocity ☹ Okrem páliacej prdelky po chilli 😀 😀 Došlo mi v piatok tiež to chilli korenie, tak ho poctivo papkam, ale zatiaľ len 1denne. Neviete na koľký deň by sa teoreticky mohla uhniezďovať expandovaná blastocysta? Ja neviem baby, ale som z toho straaašne smutna 😢 😢

Jujka tak akooooo? Tešíme sa na tvoje správičky.

Lenulka, Tanittka ahooojte 😉

lauritka
4. feb 2008

ahojii zulka..je este nepapam..az od zaciatku MS... 🙂 tak vidis kvetka..to vysvetluje to krvacanie ;) a vobec nie je skoro na uhniezdovanie..ved to tak vychadza ;)

zulka29
autor
4. feb 2008

Kvetka, to isté som ja papala na veceru, chlepík + syr + chilli omáčka 😀 😀 😀

Zuzla, nestresuj moja, zatiaľ nič nemôžeme cítiť, veď sme len 4 dni tehotné 😀 😀 😵 ...nemôžeme sa sledovať babulky, bude ako bude a tak ako to má byť ...sľubujeme si?
Alebo musíme stresovať aby boli dvojičky...fúúú, človek nevie čo si má myslieť a ako sa správať...hruuuza 😎

Lauri, ahoj 🙂

zulka29
autor
4. feb 2008

a dnes idu majo embryjka počúvať Buena Vista Social Club ...ideme na koncert...teším 🙂

zulka29
autor
4. feb 2008

A prdelka aj mna včera štípala...chi, chi, vydržíme nie? 😀

lauritka
4. feb 2008

😀 zulka ja som zvedava ako to bude stipat mna...dufam len za sa nevyhadzem na tvari 🙄

zulka29
autor
4. feb 2008

Lauri, ja som sa vyhádzala, ale asi z tých hormónov...aj minule ked som bola tehu tak som bola pupáková 😠 ....ale ak ak to má byť príznak tehu, pupáky rašte, máte to tentokrát povolené....😀 😀 😀

lauritka
4. feb 2008

😉 zulka tak to ano...ja som zase mala krasnu plet ked som bola tehu....asi by to bol chlapcek 😕

lenka20
4. feb 2008

😀 😀 ze stipu prdelky 😀 😀 zatial sa smejem len co budem robit, ked bude stipat mna 😉
veru kvetka - ja si myslim, ze sa embrijka uhniezduju, hatchujuce blastocysty su take rychle - pod mikroskopom to vyzera ako mala chobotnicka - kraje sa uz tak strapatia - len sa uchytit 😉 😵
zulka 😀 radsej tehu a pupakova ako netehu a krasna plet, vsak 😉
zuzlik ahoj, a preco si smutna ked mas v brusku nadherky 😕 expandovane blasticky by sa mali zahniezdovat skoro rovnako ako hatchujuce, takze cca 2-4 den po ET alebo aj neskor - podla toho ako dlho sa rozhodnu plavat v maternici 😵 tak nebud smutna, ved este nie je ani co citit 😉 neboj, este si uzijes grckanie aj brusko 😵

zuzla80
4. feb 2008

Zulik je pravda, že sa pozorujem trochu menej ako pri predošlých transferoch, ale aj tak nemám pocit, že by som niečo na sebe spozorovala ☹ . Som trochu skeptická, lebo toto je môj už 4.KET 😒 Ale sľubujem, žiadne pozorovanie a bude ako má byť 🙂

lauritka
4. feb 2008

tfuj tfuj tfuj..nech vsetky zacnete uspesnu retaz tehu raKETacok 😀

zulka29
autor
4. feb 2008

Ja sa teraz ani velmi nesetrim, vysavam, varim a dnes idem na koncert - trosku ich pohojdám 😀 ...tak uvidim co embyjka povedia na tuto taktiku...musím sa hýbať, aby zase niekde nezakotvili vo vajcovode....potvorky...

zulka29
autor
4. feb 2008

Lauri, drzte nám silno palce a my vám to potom 100 x vrátime!!! 😀 😎 😵

tanitta
4. feb 2008

Ahojte.. kocky... este som len prisla.. idem si vas pocitkat 😉 .. ozvem sa neskor....

zuzla80
4. feb 2008

Lauritka my tak veeeeľmi chceme spustiť tu tehu raKETacku vlnu.
Zulka, neboj zakotvia na tom správnom mieste 🙂

lauritka
4. feb 2008

tak baby snazte sa ;)

tanitta
4. feb 2008

Kvetka... na ms je fakt asi skoro...matematicky to sedi na tie embrijka...pridaj viac toho utrosu este.. aj ked nechapem preco ti krajko nedal dufik ked to mas papat...utros viac zatazuje zaludok.. je ho lepsie vkladat no ale ked ...nemozes... 😕 ...
Zuzla.. vidrz este tehu priznaky zacnu trosku neskor.. zatial sa moze grcat od chilli;)...
Zulka...jeej to sa bude bambulkam pacit;)... uzi si to.. ja tu hudbu milujeeemm vecer... pri krbe ohen...dobre vinko... 😵
Leni... cau prazanda 😉 ... stastnu cestu no a tak nech ta cesta uz stoji za to .... 😉 ..vecerna praha je nadhernaa....ja som bola na infektologii odovdzat este krvicku.. vysledky cca za 2tyzdne.. paa
... mozno uz aj mne dorazia tie bobule dnes;)......

zuzla80
4. feb 2008

Mirush, musím ťa pochváliť, ta tabuľka je úúúúžasna, suprova 🙂 .

Lenulka, ty už zajtra cestuješ do Prahy? Tak si to teda poriadne užite, taký predvalentínsky výletik. A nezabudni na novú sukňu 😀

Baby mi máme nejakú zimu v tej našej robote. Radšej som nechala čižmy na nohách.

Táni, nech výsledky dopadnú, čo najlepšie 😉 Mne písala pani, že vo štvrtok bobule posiela a v piatok som ich už mala na pošte. Tak som po nich hneď skočila. Inak ich papajte počas jedla, lebo ja som si v sobotu bobulu dala len po jablku a pálil ma celý človek 😀 .

lauritka
4. feb 2008

zuzli a berie len jednu denne ??? ci dve ? 🙂 uff to musi byt silneeeeee 😝

nelynka
4. feb 2008

ahojte babulky, ako sa mate??? 😝

zuzla80
4. feb 2008

Lauri, zatiaľ len jednu. Len v sobotu som urobila experiment, že dve, ale asi radšej ostanem len pri jednej. Ono keď to zješ medzi jedlom, tak to ani necítiš, len ja som to zjedla len po jablku. Keď som sa poriadne napila a zjedla krajec chleba, tak to prechádzalo 😀

nelynka
4. feb 2008

leni ty cestujes do prahy?? jeeeee, a naco ak sa smiem opytat? nejako niesom v obraze trosku 😝

lauritka
4. feb 2008

nely lenka ide na imulogocke vysetrenie 🙂 zuza ja radsej tiez zacnem s jednou nech si telo zvykne 🙂

nelynka
4. feb 2008

aha lauri a nevies do ktoreho centra?? 😀

lauritka
4. feb 2008

to to je klinika imunologie tusim..tam sa tym zaoberaju..to je len odber krvi 🙂

nelynka
4. feb 2008

aha, som myslela ze to robia niekde vcentre...

tak leni len sa poriadne oblec bo je tu chladno, cez den svieti pekne slniecko ale k veceru uz zimaaaaa 🤐