Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
11. mar 2009

bre ranko, dakujem za sms ohladom Nelinky, priznavam, ze som bola prekvapena aka je to velka baba!!! 😵 Takze Maryn balhozelam, ze po vsetkych moznych aj nemoznych problemoch si donosila taketo krasne babenko 😵 😵 😵 ..nech ste obe zdrave a spokojne, malicka nech dobre papka a v noci nech necha mamicku odychovat 😉

paska
11. mar 2009

dobré ránko 🙂 toni každý deň tu 😝 je zlý 😖
a mne n ič neprišlo ☹

mory
11. mar 2009

paska co stresujes? 😀 aj ja som v robote a tiez mi tu hrabe ale co uz 🙄
co ti neprislo? ani mne nic neprislo 😕

radoslava
11. mar 2009

Ahojte , konečne vykuklo slniečko hrozne upršane počasie
Paska prave tu bola poštarka a som jej to hovorila, a že ona mala dovolenku ze ju zastupovali. Tak musim ist na poštu k ich veducej.

petusko
11. mar 2009

čavte 🙂
my sme dnes konečne vybavili tú škôlku, išli sme domov s plačom. Peťkovi sa nechcelo od detičiek 😅
tak máme dosniesť potvrdenie od mudr. a môže už aj teraz tam prísť medzi deti sem-tam sa pohrať 🙂

andrea.m
11. mar 2009

peťuško tak to je super. petik sa pohrá a ty si oddýchneš alebo budeš mať viac času na bračeka 😀 teším sa s tebou

paska
11. mar 2009

ahojte 🙄 strašný deň ........ 😖 😠 😝 🤐 🙄

paska
11. mar 2009

ale inak pohodaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😀

petusko
11. mar 2009

andy, ja sa tiež teším, že bol taký zlatý a nebál sa. 🙂
paska kliiidek, hlavne že nekydá 😀 síce u vás človek nikdy nevie, tu ráno tiež padal sneh, ale našťastie len prehánka 🙂
zase ťa tamtá na.iera? 😕

paska
11. mar 2009

jáj moja lenže tu kýdá 😒 a hej uhádla si ale už na to kašlem zase som totižto dneska ta najhoršia na svete

petusko
11. mar 2009

to fakt sneží? no zbohom 😝 neboj, už budeš najhoršia len 14 dní 😅 😀

mory
11. mar 2009

paska sa pridavam do klubu aj mna kontroluju furt len ci som nahodov zase daco nezbabrala 😠

pozyvam na kavu kto pride? 🙂

andrea.m
11. mar 2009

mory ja už po káve.

paska vydrž máš to za pár.

sa mi až zle číta že sneží. my tu máme jar.

andrea.m
11. mar 2009

no filipko je chorý 😠 teplota 39,6. a to len včera sa ako tak dala do laty Tami. je neviem či nemáme doma nejaký výrus abo čo. šak u nás v kuse dakto chorý.

radoslava
11. mar 2009

Andy moja , Filipkovi želam skore uzdravenie a nech už je leto nebudu tolke choroby.
PASKA moja vydrž ,
Petuško ale ti zavidim tu školku ale v dobrom moja. My ideme v piatok na zapis a netušim ako dopadneme
teda na tri zapisy

andrea.m
11. mar 2009

radka držím palce aby ju niekde vzali

mory
11. mar 2009

😀 sranda vy tu pisete o tych zap[isoch jakeby sli na vysoku 😀

radoslava
11. mar 2009

Andy dakujem
Mory zlatko, my tu mame velky problem so školkami, vela vela vela deti malo malo malo školiek. A platit sukromnu to ani do prace nemusim chodit. 😀

paska
11. mar 2009

😀 raz budeme aj tom písať, že idu na vyskoku

silvinka
11. mar 2009

ahojte babule , ja vas zanedbavam ale nestiham nic :((( uz ani medz oktobrovky nechodim len som sa vas chcela na nieco popytat

kolko vam rozpravaju deti /teda rozpravaju uz zrozumitelne v nejakych vetach ? mne povedala dr. ze lukas by mal rozpravat viac na svoj vek tak neviem co si o tom mysliet podla mna vie toho dost aj ked teraz zacal neviem preco miesto celych slov iba posledne dve pismanka slovicka hovorit

a este som sa chcela spytat ci ste este plienkaci a ci sa vam pytaju deti na serblik ? luky sa od vcera zacal pytat ale pomaly kazdych 10 minut sa pyta a mna t zabija lebo vacsinou vycika tak 5 kvapiek ako mu vysvetlit ak sa to vobec da ze cikat treba az ked sa to nazbiera a nie po kvapkach ?

radoslava
12. mar 2009

Dobre ranko
Silvika moja mala rozprava až moc. A zrozumitelne ale to je u kazdeho individualne pretoze jej niektory rovesnici rozpravaju ovela menej a vraj obzvlast chlapci. Takze si s toho nič nerob si myslim.
A moja Sabinka sa nepyta vobec , pytala sa ked mala 22 mesiacov asi mesiac a odvtedy zase nič. A vie ze cika a kaka a nejde na nočnik. Zatial to neriešim začnem tak od aprila az sa otepli.
A super ze sa pyta ale kazdych 10 minut to je asi na nervy čo.

mory
12. mar 2009

dobre rano 😎

silvinka ti verim ze s 3 malymi detmi nic nestihas 😀 🙂
k rozpravaniu ani elius nerozprava zrozumitelne a casto jej vobec nerozumiem aj ona vyslovy posledne 2-3 hlasky zo slova 🙄 a plienku mame stale chcelaq by som na duhy mesiac zacat bez ale myslim ze na to nieje pripravena 😝 u chlapcov je to jednoduchsie lebo ja saom morika ucila tak ze len ztiahne nohavice a cika bud rovno do zachodu alebo casto som ho posielala von to bolo jednoduchsie a on sa velmi tesil ze polieval stromy 😀 drzim palce 😉

andrea.m
12. mar 2009

dobre ráno. silvi aj Tami keca jak veľká ale kým dieťa nerozpráva do 3 rokov je to ešte v norme takže máte čas. a pýtame sa od roka a 11 mesiacov ale Filipkovi to trvalo oveľa dlhšie. chlapci sú v tomto pomalší,takže tiež máte čas. držím palce a prajem pevne nervy.

paska
12. mar 2009

Ahojte 🙂 tak nám tu nakydalo 😠

andrea.m
12. mar 2009

čooooo? tu krásne svieti slnko. z ktorej planéty píšeš?

paska
12. mar 2009

silvi čáf 🙂 neboj nič ani andrejko neni moc zhovorčivý a dá mi to vela roboty kým rozlúštim čo mi hovorí 😅 niečo vie pekne ale to su tie základne veci a na ostatne pomenovania predmetov má svoje zvuky takže ak náhodou viem o čom točí vždy mu poviem ako sa to volá
ale peničky vie naspamäť 😀

paska
12. mar 2009

pesničky 😅

paska
12. mar 2009

andy kua ja neviem ja som asi fakt v inom svete ma ráno skoro vykotilo chumáče padali jak moja malinká ručička 😀

andrea.m
12. mar 2009

😲

mory
12. mar 2009

paska 😀

a poznaju vase deti vsetky zvuky zvierat? lebo elius skoro na vsetko odpoveda hav 😠 a kacicka robi miau 😀

u nas je slnieckovo ale v sobotu ma zase prsat 🙄