• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Janúrčatá 2007. Pridajte sa

22. júna 2010 
:slight_smile: mory u nas je tiez vsetko havo < cica je len jedna ta co nam beha na dvore ale aj na sliepky kludne povie havo :slight_smile:)))))

inak to cikanie kazdych 10 minut mi leze strasne na nervy ale zasa ak sa ma odnaucit od plienok nechcem ho "nutit " cikat do plienky , ja som sa spoliehala na leto ze bude chodit na holo a bude cikat kade bude chodit :slight_smile:))) ale c s nim ked chce uz teraz :slight_smile:))) rozmyslala som aj ci nemoze mat zapal lebo niekedy hovori ze pali ked musi cikat ale zasa jeho pali vsetko aj ked ma studenu plienku, aj ked mu je teplo, aj ked ho nieco boli :slight_smile:))))))))
ale uz je zlaty jemu sa podla mna rozviaze jazyk do troch rokov ma velky vzor verusku :slight_smile:a tej sa uz riadne rozviazal jazyk , povie aj co nevie ale jej velmi pomohol ten pol rok v skolke aj ked teda zo skolky prisla s inymi slovickami , casto pouziva spojenie "vyber si oko" co asi viete co znamena len verus to pouziva v tejto zabavnej forme no pokarhaj ju ked ti povie aby si si vybra oko :slight_smile:))))))) a ked sme sa jej pytali kto tak hovori vraj ucitelka v skolke :astonished:
a vcera nasa babka nadavala robotnikom lebo nerobia co maju a pri tom si nedala pozor na usta a dnes mi tu mala beha a huci "krista vaseho po....neho" co s tym baby ? babke som uz svoje povedala ale veve nevysvetlim ze tak skaredo len babka hovori :( dufam ze ked si tonebudem vsimat ju to prejde
12. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prejde :wink:
12. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi proste ked tak rozprava si to nevsimaj a neupozornuj ju a ona uvidi ze to v tebe nevzbudzuje pozornost a sama to prestane hovorit :wink:
12. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: najkrajší okamih z pracovnej doby - obed :grinning:
12. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť
12. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska sa mas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja obedujem v robote a este aj telefony musim dvihat s plnou hubou :rolling_eyes:
12. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory taky tak :wink:
12. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: krasne, pred obedom mi nebolo zle ale po obede je mi lepsie :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa tešila že už je dobre a Filipkovi zase stúpla teplota :angry: tuším zbehneme na pohotovosť
12. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj andrejka, drzim palec. :wink:
Silvinka, karolik sa zacina rozkecavat, ale tiez moc nehovorila.. na nocnik chodime tak ako andrejkina tami, i ked my sme mali aj od 11 do 14 mesiacov pytacie sa obdobie. Ale teraz nema ani na noc, hned po tyzdni nechcela.
12. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi nevšimaj si to prejde ju to. Aj Sabinka vedela zopar vyrazov.
Napr. "debil cuva" a " do riti". Naučila sa to odo mna.
Vždy mi to ušlo na prechode pre chodcov kde nas nikto nepustil hlavne ženy :grinning: :grinning: :grinning:
A to prve zase ked nas jeden skoro zrazil ked cuval. :grinning: :grinning: :grinning:
A už to nehovori som si to nevšimala.
Jej Toni to je super že aj v noci ste bez plienky,
12. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni blahoželám k bezplienkovaniu :grinning: už máš doma veľku kočku...tak šup šup na druhé
12. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak to som tu uz pisala, ze sme bez plienky od 1.12 a na noc od 8.12 :confused: :grinning:
12. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my mame joho puki :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je čo joho puki :fearful:
12. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonička prekladaj :grinning:
12. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paska ja som sa bala ze len ja neviem , sice už nekojim ale tak občas este ked stačim tak ide :grinning:
12. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no idem si aj ja kuknuť či mi dačo nevyteče
12. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau..
tak, Chiarka ešte pýta cici am, ale v poseldnom čaase večer zaspáva sama, rozumej, idem si s ňou ľahnúť, ona sa pricicne, o dve minúty vypýta dululý cici am, a ta ksi ju prehadzuej zo strany na stranu, potom sa otočí, po piatich minútach sa otočí späť a chce aby som jej urobial vrial myšička kašičku, potom ona mne, poto mja jej, asi desaťkrát po sebe, potom sa začne na všetkom chichúňať, keď je jpoviem, spin ,tak mi povie daj pokoj , tak zvýšim hlas, že spi už, ta kmi urobí ty ty ty , maminka žlá, nekič na laliku, otočí sa mi chrbtom, potom vypýta puku /riku/, potom mi povie nechaj ma, a behom minúty spí.. ale vždy bez cicíka.... a dnes sa vykakala do nočníak ,ta ksme je jtlieskali celá rodina, až sa hanbial a odbehal do detske ja tam si tlieskala. ale ešte nechodí na nočník.. veĎ do škôlky ide až v roku 2010
a pasula, dnes os ms apristihal ,že jej už týždeň hovorím pasulka moja.... lebo u nej sú vlasy pasy a vždy si spieva, lali lali, pasyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a hvoria vaše deti už čisto? Chiarka hovorí krásne S, pomaly čistejšie než Jarko :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snežíííí :angry: :angry: :angry:
13. mar 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska z hlboka dýchaj-nááááádych, výýýýdych, nááááádych a az teraz kukaj z okna :wink: :zipper_mouth:
13. mar 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: leni a ja idem dneska na služobku smer trenčín a nová dubnica, do tých kopcov
13. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašné kým som odhrula smeh z auta kua je ho vari 15canti :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. mar 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua sneh
13. mar 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula som sa dobre zasmiala na tom zaspavani, ako sa doberate-dobra papulka :grinning: :grinning: :grinning:

andy, tak ako je dnes? Boli ste na pohotovosti? :confused:
13. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Andrejka, no ako? Co filipko?
Mozno sa ja raz dockam, ze bude spat bez didinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Paska, to kde zijes :sweat_smile: Prepac, len rypem :grinning: Prid na vinko, po dialnici to maš z trencina necelu hodinku a pol a si tu. :grinning:
13. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vfčera sme boli na pohotovosti a dnes u mudr. ma heres angínu a infekciu úst to čo mala Tami. dostal ATB, B-komplex,Betadine na vytieranie pusy a nurofen sirup mám davať bez ohľadu na teplotu. teplotu ma stále zvýšenu a je hrozne slabý. vôbec nevládze stáť na nohách.
13. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj andrejka, fukam :pensive:
13. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeho puky, je niečo ako ježiš maria, alebo ježkove uči, taka polo nadavka :grinning: a ze to sa karolik naucila rychlo povedat :grinning:
13. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni už som doma :slight_smile: kúrnik som upalovala bo som si skoro cikla do auta :sweat_smile: :grinning:

andy nech ste rýchlo fit :wink:
13. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok