Je možné platiť za jedlo smskou?
23. okt 2020
Dobry den,
je nejaka moznost platby za jedlo alebo v hypermarketoch cez SMS ?
Nemam hotovost, kartu mi zozral bankomat, najblizsie sa to vyriesi az v pondelok dufam.
Je nejaka moznost dostat jedlo za SMSku ?
Dakujem za odpoved.
Riešila by som to na tvojom mieste, ak banka nemá takúto aplikáciu, požičanim si nevyhnutnej hotovosti na jedlo od susedov. Prípadne objednať obed z bistro.sk a zaplatiť kartou vopred
My sa inak cez víkend ani do potravín nechystáme, lebo ľuďom začalo sibat už dnes a začali si robiť zásoby 😀

Tatra banka ma aplikáciu Mobile Pay, platba mobilom cez NFC (Near field communication). Neviem ale, či to náhodou nie je len do 20 eur. Použila som to len raz. Ďalšie dva razy mi to nejako nefungovalo, tuším bola suma cez 20 eur, som sa na to potom vykašľala