Je možné vycvičiť dospelého psíka?

24. nov 2019

Zdravím, od piatku máme doma psíka po dlhom prehováraní detí sme si zobrali s útulku takého ktorého už nikto nechcel má 3 roky mysleli,že ešte ho môžme niečo naučiť? Myslím povely sadni,počkaj asi tie najviac aby počkal pekne pri dverách a nie dňu až keď poviem...
Dá sa aj dospelého psíka naučiť? Ďakujem

malebiele
24. nov 2019

Samozrejme, da sa 🙂 skuste popozerat nejake videa, navody na internete ako na to, ak si nie ste ista ako sa psik cvici

autor
24. nov 2019
malebiele
24. nov 2019

Nadherny 🙂 hlavne vela trpezlivosti ak to nepojde hned, ale casom sa urcite nauci

autor
24. nov 2019

@malebiele ďakujem áno je nádherný hneď mne aj deťom padol do oka 🙂 samozrejme ho nevrátime hneď ako nebude niečo vedieť 🙂

lija22
24. nov 2019

jeej to je uzasne ❤️aj my mame takeho neatraktivneho chudacika a veru nic som ho nenaucila za dva roky, co homame ale je to najlepsi pes na svete.
Vy ste uzasni, ze ste mu dali sancu. Dakujem, tesim sa velmi. toto je urcite vrchol mojho dna 😂

lija22
24. nov 2019

pockat pri dverach sa nauci podla mna prirodzene a zvysok uvidite. Tak psik ma novy stred vesmiru, nezlomte mu srdce

autor
24. nov 2019

@lija22 bol v útulku 1 rok po tom ako mu zomrel pán srdce mi puklo keď to v útulku pani rozprávala okamžite sme povedali že si ho berieme❤️už teraz viem že bude najlepší pes na svete a skvelý priateľ mojím deťom

lija22
24. nov 2019

velmi pekne od vas. Nech sa vam dari celej rodine

autor
24. nov 2019

@lija22 ďakujem veľmi pekne

jany149
24. nov 2019

je to od vás strašne krásne a šĺachetné...veĺa šťastia a radosti z neho☺

autor
24. nov 2019

@jany149 ďakujeme

airaw
24. nov 2019

urcite sa nauci, len musite byt trpezlivi 🙂 popozeraj videa na youtube, alebo nejaku knihu

paulinoocka
24. nov 2019

Da, odmeny, odmeny, odmeny a vsetko ide, len to bude trosku trvat, jemne a zvladnete to.

korra
24. nov 2019

3-rocny pesan je mladik v rozpuku 😀 nauci sa uplne v pohode. Na nete najdes toho dost, aj v knizkach. Ja by som skor nasla nejaky kynologicky spolok/klub, vyrazila so psikom medzi ludi s rovnakym zaujmom, medzi ostatne psiky. Naucite sa vsetci nieco, pomoze aj cerstvy vzduch 😀 urcite najdete nieco vo svojom okoli, alebo na fb, aj podla recenzii. Drzim palce! 😀

malebiele
24. nov 2019

Ano, ako pise aj pani nadomnou, aj kynologicky klub je riesenie, tam pomozu pri vycviku a psik si zvykne aj na voditko aj ine psiky, aby bol pri prechadzke v klude a netahal zbytocne, najma ak by ho casom mozno vencili aj deti 🙂

melody5
24. nov 2019

Vzali sme si tiez psika z utulku, vyzera ako tvoj, mal uz 5r, teraz ma 6.Je uzasny, nikdy sme to neolutovali. Nieco.uz vedel, niektore povely ucime, ale je velmi ucenlivy a inteligentny, citlivy, vobec s nim nie su problemy.

montemotherone
24. nov 2019

Ano dá. Trpezlivo, s láskou . 💕