Je tu nejaký fanúšik obchodu Ikea?

zade
30. aug 2008

Ahojte nie Bratislavcanky!
Teda, oslovila som tu skupinku bab, ktore namaju tento fantasticky obchodik vo svojej blizkosti. Viem co pisem, ma to vyse 500km. Je tu tiez nejaka fananka tohto obchodu?
Zaregistrovala som, ze sa rozhoduju o stavani v ZA a KE. Je to tak?
Taktiez som zistila, ze zrusili zasielkovy obchod a cen web sa nic objednat neda. Teda aspon na slovensku nie. Skoda.

ena
9. feb 2009

angelik: my mame tuto , prevedenie borovica http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S598... a sme maximalen spokojni, ma 160*70 cm a ked sme pri detoch v izbe, kludne sa na nu aj vsetci pomestime, tak ju mame skoro ako gauc niekedy 🙂
Tu "tvoju" som si v IKEA velmi nevsimla, kedze uz mame inu, ale ked je taka roztahovacia, tak tam potom musis mat najprv mensi matrac, potom kupit vacsi , ma tam uvedenu

ena
9. feb 2009

...sirku 90 cm, dlzku 138-208 cm, takze potrebujes asi matrac cca 130*90 (?) a potom zozenies asi az ten 200*90..
my k tej nasej sme hned kupili v ikea aj matrac, ochrannu podlozku na matrac, plachtu na matrac.. a spi na nej od cca 2 rokov v pohode a tym, ze ma ta postel tych 170 cm, tak mu este dost dlho vydrzi..
ja ti odporucam tu "nasu" 🙂

ena
9. feb 2009

mne sa paci aj ta, co dala link trixi, ale mne osobne by tam zavadzali tie "rohy", lebo to je take nijake, ani zabrana, akurat take, ze hlavu, nohy obuchat, ked bude z nej zliezat.. ale inak je pekna

trixi
9. feb 2009

ena, na tu roztahovacu postel je specialny madrac, ktory je zlozeny z troch casti, k tomu sa da kupit ochrana madraca, ktora sa tiez da pouzit na malu dlzku a potom rozlozit az na 2 m. Ked sa to kupi v Ikea, tak uz potom nic netreba zhanat. A zabrana sa tam da namontovat, ta co sa predava v Ikea. Je pravda, ze je kovova, ale nas Matej si na nu velmi rychlo zvykol. Viac bol dotlceny z klasickej postielky, a to mal tie drevene tyce oblozene makuckym mantinelom.
Mne sa na tej drevenej co chce kupit angelik prave nepacilo, ze vsetko bolo take hrube, masivne, posobila na mna ta postel taka hruba. Ta vasa je velmi pekna (rozhodovali sme sa aj medzi nou), ale pre nasho vrtichvosta uzka. Horko tazko sa zmesti na sirku 80 cm. Ale predsa je to o 10 cm viac ako vasa 😉 .

angelik
11. feb 2009

dakujem vam za rady 🙂
ikeu mame daleko, a tak si to neviem 'osahat', takze o to viac cenne (aj info o matracoch)

nasa je tiez 'vrtichvost' (ved ked sa uz vysplha na mreze 😕 )
len nas problem je aj to, ze k nam do spalne sa tie uzsie a dlhsie nevojdu na dlzku a tie roztahovacie velmi na sirku, takze este stale rozmyslame nad upravou detskej postielky- odmontovat bocnicu a vyrobit zabranu...
ale aj ked ju neskor presunieme do detskej ku chlapcom, velka postel sa tam nevojde, takze budeme opat riesit mensiu, tak dik, info sa nam este zidu

denisocka
2. okt 2009

je ikea aj v polsku,ak ano kde?

molnarovak
2. okt 2009

je aj v poľsku vo viacerých mestách. Ja som bola v Katowiciach, dalo sa tam dosť lacno najesť a platí tam aj Family karta. Keď si dáš stránku www.ikea.pl, tak vľavo dole máš kolónku "sklep" a tam ti ukáže všetky mestá, kde je v Poľsku Ikea.

denisocka
3. okt 2009

je dik,ja som od Levoče,nemam ani ponatie kde mam najbližšie 😀

duja
3. okt 2009

Denisocka, z tych spomenutych Pl miest to budes z Levoce mat najblizsie do Krakova..Moji rodicia su z Kezmarku.A ked letim domov tak letim do krakova a odtial to je k nasim cca. 150 km 🙂

denisocka
3. okt 2009

dik,ta už vidim jak manžel so mou ide :(

nevadi, aj tak neviem,či by som tam niečo zohnala,chceme robiť detsku izbu a ja neviem aky nabytok 😖

macka01
3. okt 2009

no tak tam by si si určite vybrala.Ikea nemá chybu,veľmi radi tam chodíme,Ale do českej v Ostrave,neskutočné ceny,mame odtiľ strašne veľa nábytku aj doplnkov do domácnosti 😉

briketa
14. jún 2010

rozmyslam nad postelnym ramom GRIMEN, z Ikei do hostovskej izby. mate ju prosim niekto? akej je kvality, ci nekvality?

aniratak696
8. sep 2010

@briketa aj ja uz dlho rozmyslam nad touto postelou a tiez by ma zaujimalo aka je neozval sa ti nikto?

katun
1. feb 2011

Nejdete niektora nahodou v najblizsej dobe do IKEA v Rakusku? chcem kupit postel detsku Leksvik, v Ba je nedostupna a v Brne bude az na jar.. Ja si sama na cestu tam netrufam.. 😒

dadka212
7. feb 2011

nemáte niekto tieto rámiky http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6016... sú dobré? ja do ikei nechcem ísť to by som musela zobrať obe deti, píšem iba zoznam mužovi...ďakujem

ivett1
7. feb 2011

@dadka212 ahoj...ci su dobre...no, su take jednoduche 😅 ...ale na druhej strane nie su drahe, takze ich rada kupujem vo velkom 😀 ...uz sa mi ich par rozpadlo-po pade na zem, lebo ako fotoramiky su trosku nestabilne - vzadu je len stojan z takeho pevnejsieho kartonu...ale kedze vpredu je plast, nie sklo, tak to az take strasne nebolo...ramik sme zlepili a funguje dalej...ja ich najradsej vesiam po byte 😉 ...a pre ich farebnost hlavne v detskych izbickach 🙂, dufam, ze som trosku pomohla 😉

dadka212
7. feb 2011

@ivett1 ďakujem pomohla si mi, mňa zaujíma iba výzor, ja ich chcem čierne zavesiť v obývačke a farebné v detskej, tak ma zaujímalo, či sú fajn 🙂 lebo cena je priaznivá oproti iným rámom...staviať ich nebudem nikde...časom by som kúpila aj niečo lepšie, ale keď sa mi tu decká ohadzujú loptami a kadečím iným, tak nechcem kupovať nič sklenné ani drahé 🙂

ivett1
7. feb 2011

@dadka212 ...tak v tom pripade su super... 😉

dadka212
7. feb 2011

@ivett1 Ďakujem moc 🙂

ivett1
7. feb 2011

@dadka212 ...prosim 🙂

ikke
31. aug 2011

@ena alebo aj ostatni, ak viete: ikea junior postele, tie 70*160, aky maju rost? su to latky napevno spojene dealsoi latkou (ze sa to neda poskladat) alebo latky spojene len takym "remenom" ako maju dospelacke rosty, ze sa to da zrolovat?

dadka212
31. aug 2011

@ikke my čo máme z ikei detskú postel tak rošt sú také laty spojené s látkovým remenom

ena
31. aug 2011

@ikke to druhe, su to latky spojene tym bielym popruhom ci co je to a mozes ich zrolovat

ivett1
31. aug 2011

@ikke my mame presne taku postielku ako dala link ena a je tam rost Sultan Lade 70x160 a da sa rolovat (po bokoch su take tenke biele popruhy siroke cca 1-1,5 cm?...)

ikke
31. aug 2011

@dadka212
@ena
@ivett1
dakujem 🙂 potesilo ma to, ten rolovaci sa lepsie zmesti do auta 😉

ivett1
31. aug 2011

@ikke 🙂

wateruba
4. jan 2012

prosím vás, ma niekto skúsenosť s hemnes radou?Chcel by som si kúpiť 6 šuflíkovú komodu a nie som si isty kvalitou.

klauduska
5. jan 2012

@wateruba my mame v detskej radu hemnes.....mame ju zatial len necelych 6 mesiacov,2 komody,postel,skrinu a ideme dokupit stol a policu.....komody sa mi zdaju v pohode,bala som sa suflikov,maju klasicke kolajnicky s ktorymi nemam dobru skusenost,ale zatial funguju a idu celkom lahko bez nejakeho zadrhania....postel sa mi zda trosku menje kvlaitnejsia,cakala som viac,navyse dost vrzga ten ram... 😒 😉

kutina81
28. nov 2013

Dobrý deň,

Zriadili sme s kamarátkou dovoz tovaru z IKEI a KIKY. Nakupujeme na našu kartu. Dostanete originál bločik z pokladne. V cenách je zohľadnená aj zľava na IKEA family.
Viac informácií nájdete na stránke dovoz tovaru sk (prosím napíšte spolu bodka sk ) na stránku sme zatiaľ dali na čo sme spoločne prišli. Čas určite ukáže ďalšie možnosti.
Píšte prosím do správy. Ďakujem Zuzana