Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

akatka
25. aug 2008

dobre cukrus, ale mavam cykly pravidelne 28dnove... ty tiez?

akatka
25. aug 2008

ahoj Miripka, tak stasticko sa na teba usmialo. Straaasne ti drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku 😵

mirip
25. aug 2008

dík akati, aj ked sa premáham som nervozna a do pondelka aj budem, kým pojdem k dokymu 😖

cukruska1920
autor
25. aug 2008

akat....ja nie? mi to skace ako sproste...uz som mala aj 45 dni a teraz naposledy 32 tak som zvedava co to bude tento mesiac...ale teraz som 12DC a nejak ma pobolieva spodok brucha...tak zeby sa to na prvykrat upravilo? 😕

mirip....prideme na veceru...mi nemame co do huby 😀

mirip
25. aug 2008

my máme matka včera varila, ja som jej ked sme písali domov že kedy má prísť otec na letisko pre nás nadiktovala čo variť, tak ked sme prišli už sa obed robil a dnes som len prihriala

akatka
25. aug 2008

mirip, mam svagrinu v 10tt a tiez ma divne stavy, ale hormony skacu ako dive... a doki ti neujde, neboj nic, este sa tam nachodis, hlavne bud v klude, OK?

cukrus, ved to je to, ze ja mam tie cykly totalne pravidelne, uz som si namyslala vselico, ale toto som necakala, ze anovul. cyklus... 😕

mirip
25. aug 2008

ok, snažím sa aj od dnes zarezávam v robote 😒 ale aspon rýchlejšie ide čas 😀

mirip
25. aug 2008

baby a kde je jerry? neviete čo je s nou, prečo tu nie je?

cukruska1920
autor
25. aug 2008

akat...ved uvidis...inak to nevadi ak je anovulak...vraj je to obcas normalne

miri..a co dobre maminka varila

akatka
25. aug 2008

mirip: urcite je lepsie chodit do prace ako sa zozierat sama doma 😉 aj ked ja by som bola teraz najradsej doma, lebo keby som mala byt tehula v robote teraz, tak to dlho neudrzim... lideee jsou ruzni, no...

akatka
25. aug 2008

cece cukrus, aka sexi fotecka 😝 😀

cukruska1920
autor
25. aug 2008

ja som sa uz tiez zhanala po jerry....asi ju boli stale ten zub 😖

mirip
25. aug 2008

aha cukruš má novú foto 😵

mirip
25. aug 2008

no polievku masovú, tú sme na dovolenke nemali tak bola po dvoch týždňoch vzácna aj s rezancami a maso na šťave s pyré

cukruska1920
autor
25. aug 2008

sak som sa tu s tym mordovala hodinu 😀

akatka
25. aug 2008

idem kocky do sprchy, papenka 🙂

mirip
25. aug 2008

caf 😉

cukruska1920
autor
25. aug 2008

a kto tu ostal?

mirip
25. aug 2008

ja cukruš, ale o osmej padám ide film, som TV nevidela 2týždne

cukruska1920
autor
25. aug 2008

mi hovor...aj ja pojdem pozerat film.....uz mi ta krochkajuca chorvatcina liezla na nervy 😝

mirip
25. aug 2008

aj mne brblajúca gréčtina 😀 chcem mrknúť tuším na markíze smrtiac roj

cukruska1920
autor
25. aug 2008

mirip..aj ja to idem pozerat 😀 muz si zo mna robi srandu ci budem vediet potom zaspat....ale aby som to nezalomila este pocas filmu 😅

mirip
25. aug 2008

no ja už zase musím ísť vyložiť druhú pračku a muž zdola na mna kričí asi potrebuje pomoc pri zatváraní hydiny tak musím ísť ☹ ahoj zajtra 😔

cukruska1920
autor
25. aug 2008

tak sa maj...papa

mima263
25. aug 2008

Ahojte baby 🙂

kuspitka
26. aug 2008

Ahojte .
zlaticka uz sa tak skoro si nebudeme pisat skoda.

aanda
26. aug 2008

Ahoj Kuspitka...
rada ta zasa vidim.... som tu malo chodila a tusim ani ty si tu nebola...
a preco si nebudeme pisat??? ides niekam??? dufam, ze si v poriadku 😕

lopezka
26. aug 2008

dobre ranko kamaratky 😀

ewwe
26. aug 2008

ahoj 🙂

eva7780
26. aug 2008

prajem krasny den,dnes je tu akosi smutno