Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
29. sep 2008

tak držim palce

jahu348
29. sep 2008

holky padam ja uz k manzelovi.....majte krasne sny!!!!

jerryjanka
29. sep 2008

ahoj 😉

ewwe
29. sep 2008

ahoj jerry dlho si tu nebola

cukru bola si dnes u dokyho? co nove???

cukruska1920
autor
29. sep 2008

ahoj ewwe...bola...nove? mame srdiecko

jerryjanka
29. sep 2008

ahoj ewwe ako sa ti darí
čitala som že poslednu inj čakaš teraz tak potom hura do toho 😉

kvetka25
29. sep 2008

ahojte babiky 🙂

jerryjanka
29. sep 2008

ahoj kvetka

cukruska1920
autor
29. sep 2008

ahoj kvetka

ewwe
29. sep 2008

cukrus tak blahozelam k srdiecku
jerry hej posledna, kupila som si aj kys. listovu, konecne zacinam pre to aj nieco robit nie len kecat o tom 🙂

kvetka25
29. sep 2008

no tak nie su tu velmi dobre spravy 😒 ☹
mirip velmi ma zabolelo co som sa dočitala ☹ ☹ uprimne
inak mame sa dobre 🙂

kvetka25
29. sep 2008

cukruš nech lenpekne srdiečko bije 🙂

cukruska1920
autor
29. sep 2008

ewwe...dakujem

jerryjanka
29. sep 2008

ewwe tak nech sa ti zadari rýchlo

ewwe
29. sep 2008

baby musime sa podporovat a stat pri sebe a pomahat si, ked sa to da 😉

kvetka25
29. sep 2008

ewwe jasne ze sa podporujeme 😉

kvetka25
29. sep 2008

jerry ahoj ako sa mavaš? už som dlho s tebou nepisala, ako sa dati s babom? 🙂 dufam ze uz coskoro najdes // 😵

lopezka
29. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀

cukruska, super bomba spica 😅 gratulujem k srdiecku 😉 .....a na ten pohreb nechod, vraj sa to ani nema, pokial si tehotna .....aj keby Ti nebodaj neviem kto zomrel ☹ teraz mysli na ZIVOT a nie na SMRT ☹

miripka ..... aj mne je to uprimne hrozne luto ☹ DRZIM PALCE do buducna 😅 cmuk

a ostatne baby.....no, dufam ze coskoro bude nejaka prijemna novinka tu medzi nami 😅 .....ja mam po MS, takze opat ideme na to 😅

jerryjanka
29. sep 2008

kveti - ale nedari sa ale tak uvidime možno o tri týždne 🙂

ewwe
30. sep 2008

babuchy caute
dnes som nasla maleho kocurika v praci, je strasne zlatý a cisty a tucny isto sa niekomu zatulal, neviem co mam robit, nechcem ho tu nechat sameho ked mi v praci padne 😒

mejka
30. sep 2008

ahojte baby,neviem ci sa mozem k vam pridat,my sa s manzelom snazime od jula,ale stale si niesom ista,kedy mam vlastne ovulaciu,a na meranie teploty sa neviem odhodlat,teraz som za polovicou cyklu,asi mam teda po ovu,tak cakam ci pridu kramy,ale som z toho velmi napata,ze uz treti mesiac sa snazime a nic,manzel ma stresujucu pracu,ja skolu,tak neviem a nemam velmi s kym o tom pokecat,lebo v rodine niesu z toho nadseni,ze chcem uz babo.. ☹

sorciera24
30. sep 2008

ahoj mejka, jasne, ze sa pridaj.....a nebud stresovana, tu sme na to, aby sme sa podporovali, my sa snazime od koca jula,cize uz 4 meisace...cize tiez uz mam nervy 🙂 a kolko mas rokov? preco nie su vasi nadseni?
a inak ahoj ostatne, kde ste dnes? 🙂

marlenka56
30. sep 2008

ahojte všetky moje zlaté kamarátky 😉

sorciera24
30. sep 2008

marli, no konecne ta vidim, v plnej krase 🙂

lopezka
30. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky .... moje zlate 😀
ja sem nejak nestiham v poslednej dobe chodit .......vcera som bola v praci do osmej vecer .....dnes ani detto ☹ .....a od zajtra ....to uz ani nehovorim ....zacina nam kvartalna uzavierka, takze to tu budem aj nocovat ☹ ...... no da sa tu kedy otehotniet ? 😀 😅 😖

marlenka56
30. sep 2008

alebo nejakú takúto?

sorci len ja teba nevidím riadne len malú 😒

mejka
30. sep 2008

diki moc,ja mam 21,manzel ma 32,takze vlastne uz sa citi na to byt otecko,a ja by som sa tomu tiez velmi tesila,u nas doma chcu nech si najprv dokoncim skolu,no my sme uz s manzelom rozhodnuti a ma mrzi ze to nik neberie vazne,a nemam sa komu vyrozpravat

sorciera24
30. sep 2008

nema, lopezka, ja mam toho v praci tolko, ze neviem ani cia som a ak aj mam nejaky cas na plodenie 😉 tak unavena zaspim pred telkou.....

lopezka
30. sep 2008

marlenka, to je rychlost ☹ kde si dala fotku ? 😀

sorci ahoj 😉

mejka vitaj 😀

ewwe, babula.... ja ti neporadim, ja macky moc nemusim ☹ 😒

lopezka
30. sep 2008

sorciera, to poznam 😀 a moj drahy tiez 😠