Kamarátstvo s výhodami

janka_23
16. dec 2017

Ahojte, myslite ze sa da z kamaratstva s vyhodami vybudovat normalny vztah?

catherinah
16. dec 2017

Ja si myslim, ze nie.

bluka2
16. dec 2017

Nie, radsej sa poobzerat inde

janka_23
autor
16. dec 2017

Tak to ste ma teda velmi nepotesili :(

catherinah
16. dec 2017

@janka_23 klasika, si sa namotala a on nie. Takze preto.

janka_23
autor
16. dec 2017

@catherinah nie som este nejaka namotana, ale paci sa mi. Chcela by som zistit ci by z toho mohlo nieco byt

suanee
16. dec 2017

@janka_23 nuz my sme boli milenci...teraz manzelia a mame krasnu dcerku...takze za mna ano da 🙂 len oni to nie je take jednoduche a treba na to lm pracovat a obaja chciet

36evina36
16. dec 2017

@janka_23 kamarátstvo s výhodami nikdy nebude vzťah, keby chceli obaja vzťah nezačali by takto. Vždy sa jeden namota a už nebudete ani kamaráti

janka_23
autor
16. dec 2017

@suanee a vedela by si mi poradit co mam robit? Dakujem

suanee
16. dec 2017

@janka_23 hmm poradit, neviem poviem to takto ja som sa namotala, on spociatku nie... a takto sme sa par krat rozisli az si nejako uvedomil, ze ma ma rad a bolo to zacal sa snazit. Posledny krat to bolo tak, ze som povedala vsetko alebo nic a on si vybral 🙂

janka_23
autor
16. dec 2017

@suanee aha 🙂 tak to by u nas asi nezabralo 🙂 niekedy si myslim ze je chyba ked som stale k dispozicii ked si zmysli ale neviem odolat 😔

suanee
16. dec 2017

@janka_23 pozri sama uznas za vhodne, ci ti zato stoji alebo nie... ale bola by som opatrna, ja som vtedy bola studentka a nic som nemusela riesit, teraz by som to urcite neriskla 😀

janka_23
autor
16. dec 2017

@suanee no chcela by som sancu lepsie ho spoznat a potom sa rozhodnut. Rada by som zistila ci si budeme rozumiet aj v inych veciach

suanee
16. dec 2017

@janka_23 no my sme spolu len nespavali ale popritom aj spoznavali...chodili von, pocuvali hudbu a pozerali filmy a tak sa to nejako vyvinulo... 🙂

lavieenrose
16. dec 2017

najlepsie by bolo keby si sa na rovinu opytala pana "bozskeho"...ja som mala zopar kamaratov s vyhodami..ale chlapci na rovinu odmietli vztah so mnou ...ale na dalsi tyzden nemali problem vhupnut do ineho vztahu ..tak asi tak nejako

obsadenemeno
16. dec 2017

@janka_23 iba ak si obaja myslia ze je to "kamaratstvo" ale v skutocnosti sa chcu. Az kym jeden z nich neprizna ze je to viac a ten druhy to citi rovnako.
Skus odolat a uvidis ako zareaguje. Lebo inak budes dobra len na sex.

janka_23
autor
16. dec 2017

@obsadenemeno myslim ze som pre neho asi naozaj dobra len na sex 😔 chcela som len nejaku radu ako to zmenit lebo opytat sa ho na rovinu tak na to nemam odvahu

obsadenemeno
16. dec 2017

@janka_23 to nezmenis, bud ta chce, alebo nie. Robite spolu aj nieco ine, ci len sexujete? Vezme ta do kina, kupi ti kvety?
Ako pisem, zopar krat mu "nedaj" a hned uvidis.

janinah
16. dec 2017

Som už stará asi...to kamarátstvo s výhodami je sex? bez lásky ,úcty,spoznávania toho druhého? len príde kedykolvek a ty mu dáš? a sa čuduješ,že ťa nechce do normálneho skutočného vzťahu? no,ja sa nečudujem.....

0silvia0
16. dec 2017

@janka_23 mne to pripadá ako prostitúcia zadarmo. Keď sa chlapovi kedysi/aj teraz chcelo, zašiel za prostitútkou, zaplatil jej, on si uľavil, ona z toho mala profit. V súčasnej dobe, keď ženy tiež chcú viac sex ako kedysi, samé sa núkajú chlapom a chlap jednoducho neodmietne. Chce jednoducho len sex od ochotnej vždy pripravenej "kamošky" 🙄 No ja neviem, znie to hrozne, ale kto by chcel za životnú partnerku vždy ochotnú samičku s prichystanou onou? Veď aj v prírode keď samček sa chce páriť musí okolo samičky pár tančekov urobiť aby dostal to čo chce a u ľudí zrazu samičky sa samé núkajú. Zadarmo, ochotne, radodajne, dúfajúc, že samček sa zamiluje. Aké naivné...

marina24
16. dec 2017

no a takýmto vzťahom nechápem,čo začnú od konca, od postele, a až potom chcú niečo budovať, neviem,či to môže dobre dopadnúť...

lavieenrose
17. dec 2017

v niekoho ponimani kamarat s vyhodami je naozaj kamarat a nie cudzi clovek

0silvia0
17. dec 2017

@lavieenrose akoze taky dobry kamos ze pomoze kamoske ulavit od sexualneho chticu? Mozno toto existuje v dnesnej dobe, ale pred rokmi sa taketo "priatelstva" nepestovali, takze viacerym toto do hlavy nejde, preco su zrazu zeny take zufale ze musia toto robit?
Ved skus vysvetlit, mozno pri rozumnych argumentoch sa to da pochopit 😔

janinah
17. dec 2017

@lavieenrose a tie výhody sú čo presne? lebo s kamarátom sa kamarátim a nesexujem,sexujem s milencom

lavieenrose
17. dec 2017

ano moze ti to prist zufale ked mas okolo 40 to chapem...aj autorka to moze robit s cudzim zo zufalosti...mne to vyplynulo z dlhorocnych kamaratstiev vramci alkoholoveho opojenia boli sme samy bolo nam smutno..bolo ta pre obe strany vyhoda...doteraz sme kamarati..dokonca jeden taky kamarat mi bol aj na svadbe..a moj muz o vsetkom vie a ja viem o vsetkych jeho kamaratkach s vyhodami...

lavieenrose
17. dec 2017

@janinah milenec ked ta posle kade lahsie uz sa zvacsa nevidite ..kamarat ostane kamarat lebo pre obe strany to nebolo nic zavazne...a kamarat bol aj pred tym kamarat ;)

suanee
17. dec 2017

Nuz ako to moze dopadnut som uz pisala, ked sa navzajom partneri podvadzaju alebo aj horsie tak je to asi lepsie ako ked si zena a muz povedia len sex.. nechapem? Nepisem, ze s tym suhlasim, ale stalo sa mi to osobne takze nikoho tu nebudem sudit a to ani nebolo predmetom otazky. 😉

mirola
17. dec 2017

@janka_23 jasne, ze sa da, ale zvacsa sa to stane velmi rychlo. Teda mne sa tak stalo, my sme boli obaja po tazkych rozchodoch a vnutorne sme sa bali dalsieho vztahu preto sme si povedali, ze si budeme uzivat iba sex. No prerastlo to do mesiaca sme boli obaja po usi v tom. Teraz sme stale spolu cakame babo. Cize jasne, ze da. Len zavisi preco kto chce ten vztah, ako to berie, vnima a ako si vazi teba. Raz som predtym mala takyto vztah a ten isiel do stratena, ale tam som zas vobec nic necitila ja. Clovek je individualita a tak je individualny aj kazdy vztah.

janka_23
autor
17. dec 2017

Vidim ze vacsina zien tu nieco take odsudzuje...chapem to lebo pre vacsinu ludi prevazne zien, je taketo nieco nepochopitelne, nieco hnusne, ponizujuce...som sama uz niekolko rokov, nedari sa mi najst si partnera kedze dnes je trochu ina doba ako kedysi...aj muzi su ini a vztahy sa uz nenadvazuju tak lahko...nerobim nic zle, obaja sme slobodni takze nikoho nepodvadzame..preco to robim? Mozno to niektore z vas prekvapi ale mam rada sex a naozaj mi chyba...preto to robim...necitim sa kvoli tomu nijako zle, nerobim to s kazdym len s nim...kedze kazda z nas tuzi mat pri sebe muza s ktorym preziva aj ine veci nie len sex tak ma napadlo ci je sanca prejst z tejto zony do ineho levelu a ak ano tak ako...nemam s tym skusenosti, nikdy predtym som takyto vztah nemala..

jatva
17. dec 2017

@janka_23 tak ja asi budem vynimka 🙂 my sme sa nakoniec vzali, mame spolu dalsie dve deti 🙂

obsadenemeno
17. dec 2017

@janka_23 problem je v tom, ze ty chces viac, nez len "kamaratstvo s vyhodami". A z toho, co si spomenula, on nie,Cize pes je zakopany tu, nie v tom, co si zeny tu na fore myslia. Ano, doba moze byt ina, ale vacsina chlapov este stale rozlisuje medzi "zenou na sex (alebo na vyhodu, ako pises ty) a zenou pre buducnost, vztah, rodinu. Sorry, ale taka je pravda. Chlapi su velmi konzervativni.