• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z GF. Pridajte sa

27. júla 2011 
Ahojte pipinky :slight_smile:
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam :wink:

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici :grinning:
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hurááááá :slight_smile: tak ja už som tu a večer sa na vás teším, teda dúfam, že budem stíhať... pekný slnečný dník
a sivuška pekné kúpanie... možno aj ja pôjdem, ale až poobede :sunglasses:
15. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na mna sa zabudlo.. fnuuuk

ahoojte... pahulienku mame na dovolenke.. gregy.. nooo neviem ci viete ale je po kyrete..
a ja.. uz chcem rodit.. a vraj este mam cas.. no neviem .. hehehehe zajtra mam poradnu v nemocke tak budem vediet viac.. mozno.. heheh
15. júl 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul :grinning: :wink: ja viem, že chceš už rodiť, no uvidíš, čo ti zajtra povedia... držím palčeky... ale neboj už to máš zapár a rozdvojíš sa hurááááá
o gregy viem a je mi to veľmi ľúto...
a pahulienka si takto užíva, no supeeeer.
sivuška a vikuška boli u mňa v pondelok na návšteve a bolo supeeeeeer :wink: a ako vidím cestou späť trošičku zablúdili, ale hlavne že našli blavu :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej oni boli u teba?? aj my potom prideme s pahulienkou...

s paitok idem do bolerazu.. to je pri trnave.. juuuj keby som tak mohla tam ostat.. milujem to tam len kedze sa chcem rozdvojit tak je to daleko od BA a ostat tam bez sofera nieje boh vie co..
15. júl 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné že aj vy potom prídete... môžete urobiť hromadný nálet do TT :grinning: sivuška a vikuš už poznajú cestu, takže nebude to žiadny problém a medzitým vás aj ja prídem navštíviť do BA... určiteeeee :wink:
no keby si cestou do alebo z bolerázu potrebovala prestávku, môžeš si ju urobiť v TT :wink: :slight_smile: číslo na mňa máš...
zajtra tu budem stepovať, že ako si dopadla na kontrole :wink: cmuuuk
15. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboooj urcite dam vediet.. prave som pridala foto mojich opuchnutych noziciek. :pensive: :pensive: :pensive:

noo tie dve vidim ze maju orientacny nezmysel.. ale nieco vymyslieme.. lebo ja sa v auguste chystam do bolerazu urcite, takze to by sme potom nejako zvladli..

ak by som zajtra zabudla napisat {staci mi kym vsetkych obvolam} napis mi IP.. ale idem az vecer okolo 6-7 takze budem pisat az neskor..
15. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
Babulka nezabudli sme na Teba, aj Teba tu čakáme :wink:
No my s Vikuškou sme sa našli,lebo teda naše orientačné schopnosti :sweat_smile: ,no bola to sranda
Nabudúce,keď sa stretneme,tak Babulka,ty už prídeš aj s bábätkom :slight_smile: , ja tipujem chlapca :wink:
Pahuška si užíva dovolenku, kam išli?
15. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulka práve som pozrela Tvoje fotky, krásne bruško máš :slight_smile:
15. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivuska.. noo ja uz ani netypujem.. ja uz hlavne chcem aby to bolo tu.. uz mam toho dost.. hehehe

a pahuska isla len s manzelikom tak ze zobrali auto a kde ich vanok zavenie.. niekde po Taliansku.. sak uz sa tesim ked sa vrati..
15. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny :slight_smile:
tak aj ja sa rada pridám do tejto témičky, ak ma ešte zoberiete medzi seba, keďže som sa GF nevzdala :confused: :sweat_smile: :wink:
16. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee, aka pekna temicka a same zname tvare :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja zdravim zname tvare a prajem vela stastia vo vsetkom co budet robit. :grinning:

loginka mooooc gratulujem k 9 tt a k ocakavanym dvojickam. :wink:
16. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sivusa, larita - ako ste na tom? kedy sa znovu chcete do toho pustiť?
16. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mayka, ved len keby som vedela, ze su v poriadku, utz az o 2 tyzdne, uz aby to bolo, ty sa ako mas?
labutienka ty si po ET?
16. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dnes 7. deň :wink:
16. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fee, tak uz sa pomalycky blizis k testovaniu, ze? :wink:
citis nieco?
16. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bradavky sú citlivé a krčok zdá sa stvrdnutý, ináč sa cítim fajn :wink:
16. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka jasne ze budu v poriadku. :wink: My sa mame fajn. Dieta ma uz teda poriadne kope az sa pupok nadvihuje. Ma neuveritelnu silu ze ma cca aj s botami 25 cm. :grinning:
Ty to budes mat double. :grinning:

labutienka v pondelok ides na krv?
16. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre :slight_smile:
16. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano v pondelok. aj sa teším aj sa bojím. veď to poznáte :confused:
16. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutienka, jo jo. Pre istotu ta aspon oplujem pfuj pfuj pfuj. :grinning:
16. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, veľmi si tvoje pľuvance vážim :wink: :grinning:
16. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, ale musi to byt super pocit, dufam, ze sa ho dockam :dizzy_face:
labutienka, a mala si aj PK aj mrazacikov?
16. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor su tazke a kvalitne :grinning:
16. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka tesim sa z toho velmi ked ma tak kopne do ruky a citim to na dlani ale niekedy mi to az vadi zalezi podla toho kde ma nohy a kam kope. :grinning:
Dockas sa aj ty. Ja som zacala citit pohyby tak koncom 16 tt tak to mas za par. 9 tt je uz v pohode. Vraj najrizikovejsich je prvych 8 tt. Hlavne klud a nohy v teple. :grinning:
16. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem nieco porobit vp raci lebo moja moralka sa vobec nezlepsila odkedy som otehotnela. Skor naopak je to horsie a horsie. No snad to so mnou nejako vydrzia do septembra. :grinning:
Zatail sa majte krasne.
16. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, mala som PK, chcela som to aj keď som mala len 3 embryjká. napokon aj teta embryologička uznala, že to pomohlo, lebo 1 z nich sa prestalo vyvíjať a tak mi vložili 2, jedno 100 bunkové a jedno 50 bunkové. mrazáčikov teda nemám. a verím, že ich nebudem potrebovať :wink:
16. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada labutienka, tak mas v brusku poriadnych bunkovcov :wink:
mayka, no dufam, ze v pohode, clovek nikdy nevie ale verim, ze to tak je :wink:
nohy si idem radsej namocit do jazera :slight_smile:
16. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ste sa tu všetky objavili :wink: no tešííííím sa
labu, držím ti všetky palčeky, ktoré mám, aby to bolo v pondelok pozitívne... cmuuuuuk
ja a sivuška ešte nevieme, kedy ideme znovu bojovať... momentálne sa na to necítim, možno na jeseň alebo v zime... neviem... moja túžba po drobcovi akosi ustúpila a nechce sa mi stále naháňať len za tým... snažím sa zameriavať na iné veci, užívať si momentálne leto. A keď to príde, tak ideme znovu do toho...

mayka, logi :wink: sivuš, vikuš :wink:
babul, držím dnes palčeky :wink:
16. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte micky :slight_smile:
16. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok