Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

labutienka
16. júl 2009

tak to je správny postoj larita, človek to nesmie siliť, lebo to potom nevyjde 😉
ale budem vám aj ja držať palčeky, aby vám to vyšlo, keď sa znovu do toho pustíte 🙂

sivusa
autor
16. júl 2009

Ahojte 🙂
Som rada,že sa nová témička uchytila 😉 , som sa bála,že si tu budem sama písať 😀

sivusa
autor
16. júl 2009

Kati ako sa máš? Čo máš nové?

Labu ja som na tom podobne ako Laritka, momentálne tému dieťa vôbec neriešim, na ďalšie IVF pôjdem až budúci rok- vo februári, marci...

labutienka
16. júl 2009

aj tak ti budem držať palce 😉

a budem aj pravidelne prispievať do tvojej témičky, nech ti už konečne bábätko prinesie 😉 🙂

katherinesand
16. júl 2009

ahoj Sivuska 🙂

no u nas nic nove ☹ 😉
ale uzivame si leto, boli sme uz na dovolenke v Portugalsku, tak sme oddychnuti a plni sil. 😵

v utorok sme boli no konzultacii vo FC, robili nam spermio a bola to katastrofa. este horsi ako predtym. tak som bola dost sklamana. ja som ok, ovulacia ako ma byt.
tak idem muza objednat teraz k jednemu andrologovi, nech mu urobia vsetky testy, aj hormonalne, ci to ma nejaky dovod tam, uvidime.
ale uz sme vypisali ziadost na dalsie IVF, tak asi v sept. na to skocime znovu.
jaj, a este ideme k jednej bylinkarke, co bola na Markize s nou reportaz. tak ze vraj robi nejaku masaz a da ti bylinky a ze vraj aj chlapom vie namiesat a ked nepomozu, tak vie pripravit zenu na IVF, ze jej da bylinky na posilnenie maternice a pod. tak si spravime vylet.
vycerpavajuca odpoved 😀
a ty co zlatik?

vika34
16. júl 2009

ahojte ,tak som vás našla,ale najprv musím prečítať,tak sa iba ozívam,pá

sivusa
autor
16. júl 2009

potom daj vedieť ako ste pochodili u tej bylinkárky, som zvedavá...
ja som tiež rozmýšlala,že vyskúšať nejaké bylinky, možno by nám to pomohlo
boli sme v Prahe na imuno, tam je všetko o.k, tak sa teším, aj SPG sme mali lepší ako naposledy v GF
ja som bola na CT nadobličiek- tam mi zistili zväčšenú nadobličku 😒 , takže som z toho dosť na nervy, lekár mi povedal,že otehotnieť bude u mňa asi dosť veľký problém
nakoniec ma úplne zabil otázkou,keď sa ma opýtal,či sme už rozmýšlali nad adopciou, no takže tak...
ale ináč sa mám fajn 😀

sivusa
autor
16. júl 2009

Vikuš vitaj 🙂

labutienka
16. júl 2009

sivusa - no sila... to lekári niekedy fakt vedia potešiť... oni to berú profesionálne a vôbec si neuvedomujú, ako to na človeka vplýva.. 😖

katherinesand
16. júl 2009

sivuska, tak to mi je luto.

vy ste uplny opak nas. ja som v pohode, ale muz ma ten spermiogram horsi a horsi a popritom sa napchava vitaminmi, boli sme na akupunkture, sportuje, nefajci, stravuje sa zdravo, ze asi nepoznam chlapa, ktory by jedol na ranajky ovsene vlocky s lanovym semienkom a fit cerealie. 😀
a je to naprd!!! ☹

sivusa
autor
16. júl 2009

úprimne Vám poviem,že som z toho dosť na nervy, naozaj sa bojím toho,že bábatko nikdy mať nebudem

labutienka
16. júl 2009

neskúšala si čítať o tom niečo na internete? vieš, že lekári často preháňajú. viac-menej ti povedia vždy tú najhoršiu alternatívu.

katherinesand
16. júl 2009

sivuska a to ma nejaky priamy suvis ta zvacsena nadoblicka a schopnost otehotniet?
a aky doktor ti to vravel? gynekolog? alebo nejaky vseobecny?
a vies ako to je. nikdy by si nemala verit niecomu, co ti povie len jeden lekar. 😉
neboj, bude to dobre. kolko je tu bab, co ich strasili a uz maju babatka. 🙂
my to tam spolocnymi silami vsetky dokopeme. 😀

sivusa
autor
16. júl 2009

jasné,že som si to dala hneď vygoogliť 😀
ale dočítala som sa v podstate to,čo mi aj dokino povedal, že vlastne preto mám také rozhádzané hormóny, lebo tie sa tvoria v nadobličkách a mne tie nadobličky nefungujú ako by mali
vďaka tomu mám aj PCOS,ovuláciu som v živote nemala, od marca,čo sme boli na IVF som ešte ani menzes nemala 😖 , takže tak fungujú moje hormóny...

sivusa
autor
16. júl 2009

Kati ty vybavíš tetušku bylinárku, namieša nám nejaké dobré plodné bylinky a budeme tehule 😉

katherinesand
16. júl 2009

sivuska, to si pis, ze vybavim. 😀
ideme tam cez vikend 1.8. aj s kamoskou a manzelmi.
povypytujem sa vsetko co ma napadne a potom dam vediet. urcite tam niekde je nejaky recept pre kazdu, len ho najst. 😉 😀

sivusa
autor
16. júl 2009

budem čakať 😉

vika34
16. júl 2009

ahojte,
babulka jasné ,že sme nezabudli na teba,my sme vedeli,že nás nájdeš 😀
sme sa v pondelok u laritky tak dohodli,že sivuš založí tému,tak som rada.
Ja zase tipujem ,že budeš mať babu,nech už je to hocičo,chápem,že chceš ,aby bolo po tom,aj tak si pekne vydržala,tak myslím na teba ,aby bolo všetko o.k.

zdravím všetky,pá

vika34
17. júl 2009

no dievčatá čo je?Kde ste ?
ja mám doma niečo s internetom ,tak sa potom ukážem,pá

sivusa
autor
18. júl 2009

Ahojte 🙂
Vikuš ja som tu 😀
Včera som bola úplne mŕtva, o 9 už som išla spať a dnes už som od 6 hore 😅
Dnes sa tu asi nikto neukáže, cez víkendy je to tu vždy také poslabšie
Pekný víkend 🙂

loginka
18. júl 2009

ja som tu 🙂

vika34
18. júl 2009

ahojte ako sa máte a čo porábate?
Ja som dnes od rána upratovala,teraz sa chystám oddychovať 🙂

sivusa
autor
18. júl 2009

ja sa ešte len chystám upratovať, momentálne varím 😝
to som dnes mala v pláne sa ísť kúpať 😅

loginka
18. júl 2009

aj ja som este vybrala sa ist kupat ale vo dverach som sa obratila 🙂
a nerobim skoro nic - no nic 🙂 resp. citam si twilight

vika34
18. júl 2009

ja čakám Jurka a čumím do bedne a mám hrozne na niečo chuť tak som si urobila puding a rozmýšľam čo si ešte dám 😀

loginka
18. júl 2009

vika, tak to dobre poznam 🙂 ja som sa nejako napucala z marhul, nejako ma boli bruch, takze asi na chvilu vynecham chladnicku a pozeram film na markize 😉

sivusa
autor
18. júl 2009

no mám navarané, upratané a idem sa napapať 😵

vika34
18. júl 2009

aj ja čumím markízu a robím večeru pre Jurka,ale asi ibA PRE jURKA,LEBO SOM VYTIAHLA Z MRAZáKU KRIDIELKA A PO ROZMRAZENí SOM ZISTILA ,žE JE ICH IBA 5,tak to bude málo aj pre neho,smola

loginka
18. júl 2009

inak dost pruser, ta Pohoda 🙄, ja uz by som na ziaden festak nesla

vika34
18. júl 2009

ty už ani nikam nechod,ved budeš mamina 😅 a už vôbec nie na festival,max.do kina