Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
2. okt 2009

neboj, nič nezrušíme

sivusa
autor
2. okt 2009

ja som dnes volala s Katarínkou, my prídeme spolu,keďže ideme jedným smerom

sivusa
autor
2. okt 2009

Lari keď dorazíš do Avionu, tak mi zavolaj

martineluska
3. okt 2009

ahojte baby tak dnes som si robila test a je pozitivny v pondelok idem na krv tak dufam že sa to potvrdi. baby to je obrovska radost ked po 6tich rokoch mam na teste 2 čiarky. každej to prajem.

sivusa
autor
3. okt 2009

Ahoj Martinka 🙂
Veľmi Ti gratulujem, teším sa s Tebou 😉
Aj ja už chcem taký testík

moniq
5. okt 2009

jej, marti to je nieco uzasne, tesim sa s tebou 🙂 🙂

martineluska
6. okt 2009

ahojte baby tak hcg 540 som tehotnááááá v piatok idem na ultrazvuk potom napišem 🙂

sivusa
autor
7. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Martinka krásne hcg, ešte raz gratulujem 🙂

Baby kde ste?

mayka
7. okt 2009

tu som. 😀 ako bolo na stretku?

sivusa
autor
7. okt 2009

Ahoj Mayka 🙂
Ako sa máš? Jej,ty už si v 34tt 😲 strašne to letí
Stretko bolo super, pokecali sme 😉

vika34
7. okt 2009

ahojte,nestíham nič a ako čítam ani vy 😀
stretko bolo fajn

mayka
7. okt 2009

sivuska, tak to je fajn ze bolo fajn. 😀 a kde ste to boli? az zavidim. 😉

ja sa mam ako pred porazkou. 😀 funim, pajdam, seeecko ma boli a hned som unavena. uz sa tesim ked mi pupek odpuchne lebom je to fuska chodit s nim vkuse. 😀 a tesim sa na nove povinnosti. no este par tyzdnov to potrva. 😀
a vy co tu mate nove? v gf zacalo tusim znovu plodne obdobie. pribudli dve nove tehulky. 😀

claide
7. okt 2009

Ahojte hladam svoju spolubojovníčku kjtora mala so mnou punkciu 4.10.2009 v gyn five a je z Malaciek???

katarinka77
8. okt 2009

No pekný večer! Kde ste všetky? Sivuška, Laritka, ako bolo na výstave? Boli ste už?
Mayka, neboj, už máš pred sebou len zopár týždňov a bruško sa Ti "presťahuje" do náručia 🙂 .
Novým tehuľkám gratulujem 🙂 , v zime a na jar sa pridáme aj my ostatné 😉 !!!!

sivusa
autor
8. okt 2009

Ahoj Katarínka 🙂
Ja by som sa chcela ísť zajtra pozrieť na výstavu, dúfam,že to stihnem, do štvrtej by som mala byť v robote, asi budem musieť zdrhnúť skôr 😅

Lari ty tam zajtra ideš?

Katarínka dnes máš voľno?
Ja som dnes bola trošku vyvenčiť Corku na Železnej, krásne teplučko bolo 😉 , budúci týždeň už sa má ochladiť ☹ , tak sme to ešte museli využiť

katarinka77
8. okt 2009

Ahoj Sivuška 🙂 , na PN-ke som. To "nevinné" posmrkovanie mi prešlo do zápalu prínos. dutín, dosť to bolí.... No, ja si toho pekného počasia moc neužijem, keď musím trčať doma 😒 . Dúfam, že po treťom stretku nebudem PN, to by už čo bolo 😀 .
Tak choď teda zajtra zavčasu, aby si sa cez tie zápchy dostala 😉 . A vyhliadni mi tam prosím Ťa nejakého mrňúsika, ktorým obmäkčím aj manžela, aby sme si ho kúpili 😀 😉 😀 .

sivusa
autor
12. okt 2009

Ahojte 🙂
Katarínka no ako sa máš? Už Ti je lepšie?
Mňa dnes začalo hrdlo pobolievať 😒 , od rána čajíkujem, dúfam,že ma to prejde

Na tú výstavu som nakoniec ani nešla, nejak som nestihla ☹
Lari ty si bola?

Ja už zajtra odchádzam do tej Lubochne, veľmi som zvedavá,čo tam so mnou budú robiť.
Ale vôbec sa mi tam nechce ísť, som zvedavá,ako to môj manžel bezo mňa prežije 😀 , včera sa ma pýtal,že ako pustí umývačku riadu 😀 , tak dúfam,že to zvládne. Nechcem vidieť našu domácnosť po týždni,keď sa vrátim 😅

Vikuš ty kde si sa stratila?

luly3
12. okt 2009

ahojte 😉 gyn - fináčky 😀 😀 😀
ako sa mate,čo nové

rienok
13. okt 2009

ahojte kamosky, ako ste odisli od pipiniek tak je to tam nejake zaseknute... prisla som si k vam pre vydatne oplutie 😀

martineluska blahozelaaam 😀 😵

rienok
13. okt 2009

poradite mi ...som 2 dni po ET po PK ( 7 dní od oplodnenia) včera ma pichalo v podbrušku a teraz poobede mam taky pocit ako keby mala prist mrcha ale nie take silne, mate s tym nejake skusenosti? uff nie je mi z toho do smiechu 😔

katarinka77
13. okt 2009

Ahojte!
Sivuška, to už zajtra ideš? Nejak som bola v tom, že až po Novom roku, neviem prečo.. Tak nech Ťa tam dajú pekne do poriadku 😉 ! A hrdielko nech sa pekne upokojí 😉 . Ja som už druhý týždeň PN, ten zápal mi nejak neustupuje, uvidím v piatok, keď pôjdem na kontrolu.
Vika, Laritka, už je po dovolenkách, tu treba tráviť večery 😀 . Srandujem 🙂 ..
Ahoj, Luly 😉 ! Ty sa pochváľ 🙂 !
Rienok, mne sa to zdá aj tu nejaké vymreté 😀 . Držím palčeky, nech ste tentokrát úspešní 🙂 !

katarinka77
13. okt 2009

Rienok, ja také skúsenosti ešte nemám, ale nemyslím si, že by to hneď muselo znamenať niečo zlé. Zdá sa mi, že čosi podobné som už čítala u viacerých a podarilo sa otehotnieť 😉 . Hlavne nepodľahnúť panike 🙂 !

rienok
13. okt 2009

katarinka dakujem za povzbudenie a prajem skore uzdravenie
🙂

katarinka77
13. okt 2009

Ďakujem, Rienok! A potom nás informuj 😉 . Nech Ti tie zvyšné dni do testu rýchlo ubehnú 🙂 !

larita112
13. okt 2009

Ahojte babulky moje 😉 som tu dlho nebola (od stretka, ktoré bolo supeeeeer 🙂 ), ale ja vôbec nestíham...
okrem toho som aj ja dolu chytila nejaký zápal, tak som si tam cpala antibiotiká (to, čo sme sa bavili, že sa nám nepáči), ale už je to v pohode a zase dnes mi prišla mrcha a je mi veeeeeľmi zle 😝
ale inak všetko v pohode...

sivuška na výstave som bola hneď vo štvrtok a prišla som odtiaľ veľmi unavená, ale aj tak čakala som od svetovej výstavy viac... nuž boli sme, videli sme 😉
budem na teba myslieť, aby ti ten týždeň v Lubochni prešiel čo najrýchlejšie a aby ti tam dali do poriadku, čo majú... cmuk a potom hurá na tehu 😉 🙂 cmuk

všetky pozdravujem, myslím na vás cmuuuk

vika34
14. okt 2009

ahojte ,ja ešte stále nestíham ani prd,po večeroch som taká unavená,že sa mi chce stále iba spať,tak som vás aspoň prečítala a ozvala sa ,že žijem,pá

katarinka77
14. okt 2009

Jéj, Vika, neni možné, že Ty tu o takom čase 😀 . Ja spávam teraz 10h denne, doháňam všetko zameškané 😉 .
Laritka, zápal tam dolu dôverne poznám, už to nechcem nikdy viac! Nasaď si po menzese ešte preventívne nejakého laktobacila.

Baby, a fandite 🙂 🙂 🙂 !

sivusa
autor
15. okt 2009

Caute baby 🙂
Hlásim sa z Lubochne. Pamätáte, ako som Vám hovorila,že Orange tu nemá pokrytie,takže notebook neberiem. Prišla som sem a baby tu majú notebooky aj s pripojením-Orange. Tak som volala manželovi,že ja tu chcem notebook a nech to nejak zariadi 😅 . Takže vyslal vodiča z ich firmy a doviezol mi notebook, hurááááááááá
Takže začnem pekne po poriadku. Prišla som sem v utorok ráno, ubytovanie-návrat do 80-tych rokov, záchody,sprchy na chodbe 😝 . Našťastie na izbe som sama. Strava -úplny des, do jedálne treba dochádzať do vedľajšej budovy, ja teda nie som nejaká fajnovka,ale toto sa fakt nedá jesť. Našťastie sú tu 2 reštiky, tak tam chodím na obedy.
Je tu strašnááááááááá nuda. Nič špeciálne mi tu ani nerobia, iba berú krv, zbieram moč.
Takže celý deň tu nemám čo robiť. Našťastie na vedľajšej izbe sú 2 sympatické baby,tak som väčšinou u nich na izbe a kecáme.
Jediné pozitívum tohto pobytu-máme krásneho doktora 😀 , fakt veľký fešák.
Takže asi tak. Mala som tu byť do utorka, dnes mi doki povedal,že do štvrtka tu budem určite.
Teším sa ☹
Baby večer Vás tu čakám, lebo večery sú tu najhoršie, to je úplna nuda, televízor je v spoločenskej miestnosti a tam dôchodci pozerajú telenovely. Takže tam ani nechodím.
Pripadám si tu ako v pionierskom tábore, večierka je o 9, potom nočný kľud 😀
Ale hlavne že je sranda 😀

vika34
16. okt 2009

tak sivuska máš návrat do pionierského tábora? 😅 😅 😅
To som mala rADA,aspoň vidíš v akej riti je naše zdravotníctvo,ale aspoň ,že ten doktor je fešák 😀
Hlavne nech ťa dajú dokopy a možno aj pochudneš ,/to by som potrebovala ja/

Katarínka ,no fakt nič nestíham a toto študujem v robotke,ked kolegyňa odbehla a už ma práve vyháňa,pá

katarinka77
16. okt 2009

Sivuška, to kde si sa ocitla 😲 😀 ? Chúďa! Celkom si to viem predstaviť... Ja by som tam asi nevydržala... Dávaj pozor, aby si neprechladla, keď musíš pobehovať z budovy do budovy.. Ešte že si si ten notebook vybavila 😉 , môžeš aj telku pozerať cez to. Ja tu večer budem ( ešte stále som PN), tak som zvedavá, čo porozprávaš. A inak, buď rada, že nie si s jednou z tých dôchodkýň na izbe 😀 .
Vikuška, povedz kolegyni, nech nie je taká prísna 😀 . Veď aj pracovné tempo je potom lepšie 😉 .