Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

darla27
21. jan 2010

No huraaa 😀 uz som sa skoro chystala spinkat ked je tu taka nuda. 😀
To je super ze uz si doma a PNku ti zrusili, to si mozes uz chodit hore-dole po meste. 🙂

katarinka77
21. jan 2010

no až tak nie, stále mám kľudový režim, len už nemusím pozerať na čas, keď potrebujem ísť do obchodu alebo ideme na návštevu

katarinka77
21. jan 2010

nejak mi začal ten čas rýchlo bežať.... Veď teraz bol víkend a zajtra už piatok 🙂 ... Čo budete robiť?
Mne zajtra prídu 2 kolegyne a sestra a tá ostáva aj spať. V sobotu ideme gratulovať svokre, no a v nedeľu budem asi šunky váľať 😀 .

vika34
21. jan 2010

ahojte,nestihla som skôr ,došlo mi vyučtovanie z elektriky,tak som hladala minuloročné a ked som sa to doho pustila ,už som pozakladala aj všetky ostatné

vika34
22. jan 2010

ahojte babi nehambite sa sme na 3 strane,no co je este malo hodin ☹

mayka
22. jan 2010

Ahojte,
dalsia pipinka je na svete. 🙂

Slniecku sa dnes narodila sekciou mala Nelinka, 52 cm a 3410 g.

jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sivuska vitaj z dovolenky. Som kukala fotky . teda normalne slintam . Aj ja tam chcem iiiiist. 😵

vika34
22. jan 2010

mayka ty maš ešte čas na dovolenku?Vlastne ved ty si celoročne na dovolenke,ale asi sa to nedá porovnať s Mauriciom 😀

larita112
22. jan 2010

Ahojte babulky 😉
ja znovu len nakúkam 😅
jasné, že je to dobre, že mrcha príde o týždeň a že tým skôr môžem byť tehu 😉 len mi je teraz straaaaašne zle, som chorá a ešte k tomu mám aj mrchovské bolesti - to vôbec nie je dobrá kombinácia 😒
darli, na to som ani nepomyslela, že by som mohla byť tehu, tiež ma takéto stavy opustili už dosť dávno...
zajtra na mňa myslite, aby som urobila tú skúšku 😉

slniečko, gratulujeeeeeeem 🙂 😉

cmuk všetkým...

vika34
22. jan 2010

držím palce na skúšky,také nezvyčajné skúškovať v sobotu

larita112
22. jan 2010

ja študujem externe, takže ak sa dá, prispôsobia sa nám a dajú nám termín skúšky buď cez týždeň poobede, alebo v sobotu, aby sme si nemuseli brať dovolenku

vika34
22. jan 2010

ja som pochopila 😀 ,ja som iba nahormonovana nie blbá 😉

larita112
22. jan 2010

ja viem, to ja len pre istotu 😀 😀 😀 😉

vika34
22. jan 2010

máš pravdu,istota je gulomet,moja učtovníčka ma vždy pred šéfkou vychvaluje ,že rada robí po mne papiere,lebo jej všetko zapisujem ako keby bola retard,ale jej sa to veľmi páči ,že nemusí premýšlať čo som tým myslela,lebo jej pekne všetko píšem po lopate

larita112
22. jan 2010

🙂 😉 ja mám tiež všetko rada vysvetlené po lopate 😀 😉

vika34
22. jan 2010

tak to sme lopatistky 😀

katarinka77
23. jan 2010

Ahojte!
Aj mne bolo dnes veľmi zle, opäť migréna, od 3" som nespala, ráno som skoro odpadla, keď som utekala poklábosiť si s misou... 😀 Ale už mi je lepšie, hlava ešte trochu bolí, ale už je to oproti noci malina.
Laritka, hoď do seba nejaký čaj s rumom a poriadne to vypoť 😉 . Zajtra budem na Teba myslieť pri skúške, držím palce 🙂 !
Vikuš, Ty ako? Ešte Ťa nelákajú testy 😉 ?

sivusa
autor
23. jan 2010

Caute lopatistky 🙂
Lari ako dopadla skúška?
Celý deň som poctivo držala palce,tak dúfam,že nie zbytočne 😉

katarinka77
23. jan 2010

že zajtra 😀 , veď dnes bola skúška, tak ako dopadla?
Sivuška, ahoj 🙂 ! Už si sa aklimatizovala?

brise
23. jan 2010

ahojte 🙂
včera sme boli na 3D 😉
a vieme čo čakáme 😉 mam to v pase 😀 😀 😀

katarinka77
23. jan 2010

Jééééj, Brise, ahoj 🙂 ! Tak kočka sa už prestala hanbiť 😉 ? A zas máš o týždeň viac 🙂 . Aj ja budem mať zajtra 😉 .

vika34
23. jan 2010

ahojte,ešte netestujem
dva testy kúpené
čakám na deň D

katarinka77
24. jan 2010

Ahojte! Ako víkendujete 🙂 ? Ja ležím, dnes ma akosi dosť bolí podbruško, snáď je to len rastom maternice.
Vika, a kedy je ten deň D 🙂 ? Ty by si kľudne mohla testnúť už o cca 3 dni 😉 . Neviem sa už dočkať 🙂 !

darla27
24. jan 2010

Ahojte, no tu sa tusim poriadne vikendovalo ked ste za 2 dni popisali az 7 prispevkov. 😀
Brise gratulujem k dievcatku, mas vybrane pekne mena. 😉
Vikus ja uz by som mala porobene minimalne 2-3 testy, ale ty este vydrz, nech sa zbytocne nestresujeme,
lebo // tento raz tak ci tak budu, len treba vydrzat a netestovat prilis skoro ! 🙂 Musi to vyjst!
Katarinka kraaaaaaaaasny 11 tt. 😵 😵 😵
Sivuska vitaj z dovolenky, uz sme sa o teba bali ze tam zostanes, kto potom bude pokracovat v IVF tehu vlne? 😎
Laritky neni, asi oslavuje ze skuska dopadla za A.

vika34
24. jan 2010

deň D JE 29.1: vtedy by som teoreticky mala dostť menzes,skôr testovať nebudem

larita112
25. jan 2010

Ahojte babulky moje 🙂
skúška dopadla dobre (ďakujem, že ste na mňa mysleli a držlali palčeky) 😀 huráááá už mám chvíľu voľno od školy, ale neoslavovala som, lebo som bola celý víkend choručká, tak som len ležala a ležala a pila čajíček... ale dnes už som v robotke a je mi lepšie...
v sobotu som dostala mrchu (o týždeň skôr - asi zo stresov a z choroby), tak som dnes volala do FC a posunuli mi aj termín na utz - idem 11.2., dostanem lieky a jupí potom už naozaj nech žije pichanie 😀
brise, gratulujem k dievčatku a teším sa veľmi 😉
vikuška, čakám s Tebou na veľký deň D!!! 😉

katarinka77
25. jan 2010

Laritka, no super, Ty si šikulka 🙂 ! Ale možno si mohla ostať dnes ešte v postielke, nech sa Ti to nezhorší alebo nevráti, hm... Teším sa, že budeš pichať skôr, to už ubehne rýchlo a budeme si pekne aj Teba sledovať 😉 🙂 .

vika34
25. jan 2010

deň D sa blíži a mne z tej neistoty začína hrabať,pá

katarinka77
26. jan 2010

Vikuš, nestresuj, všetko bude, ako má byť 🙂 ! Snáď Ti to do piatku rýchlo ubehne a budeš vedieť, na čom si 😉 . Ja verím, že sa dozvieš len tú najlepšiu správu 😉 !

vika34
26. jan 2010

ahojte
katka nič nie je ako mábyť ,dnes som 9 deň po ET a krv je negatívna,takže tú tehu vlnu musí začať niekto iný

katarinka77
26. jan 2010

Vika, ale veď si spomínala, že na krv máš ísť až na 14 deň, nie? Tak prečo už dnes? Nemôže to byť ešte falošne negatívne? ☹