Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
10. feb 2010

Ahojte 🙂
Hlásim príchod do nočnej 😵

katarinka77
10. feb 2010

Nespite! 😀

larita112
10. feb 2010

ahojteeee 😀 už som tu aj ja, práve sme sa vrátili z kina 🙂
darli, kde máš foto? 😕

katarinka77
10. feb 2010

Ahoj Laritka! A čo pekné ste si pozreli?

katarinka77
10. feb 2010

No baby, dnes to tu teda "žije" 😠 , čo sme si včera predpísali na pár týždňov 😀 ? Idem ja teda off... papa

sivusa
autor
10. feb 2010

Lari zajtra idete do Ferti?

larita112
10. feb 2010

ja som bola v sprche a oholiť sa, aby som sa zajtra ujovi doktorovi páčila 😀
idem zajtra do Ferti, mám tam byť 9,45. Beriem so sebou aj sestru a potom ideme na nákupy 🙂 jaj ako sa teším, že nemusím ísť do robotky 🙂
a môj manžel ma dnes vytiahol do kina na avatara, lebo ho chcel strašne vidieť, ale nebanujem, lebo to bolo krásne...

larita112
11. feb 2010

Ahojte, dnes tu ani nie ste? 😕 😅
Tak bola som vo FC, mám lieky a už idem na to... mršku očakávam cez víkend, resp. začiatkom budúceho týždňa a hneď na 2.DC začínam pichať 🙂 jupííííí ide sa do boja 😀 🙂
takže teraz budem potrebovať ja všetku vašu podporu a všetky palčeky... katarínka ty ich máš teraz dokopy až 8, takže zídu sa všetky 😀

darla27
11. feb 2010

Ja tu som, tak priebezne. 😀
UUUU to je rychlost, takze to vyzera ze ma ozaj predbehnes. 😉 😀
To vies ze ta budeme podporovat a onedlho sa tesit s tebou s //. 😵
Co este Pinto hovoril? Cim ides stimulovat?

katarinka77
11. feb 2010

Ahojte!
Laritka, mne to v tehotenstve menej páli 😀 , rozmýšľala som, čoho mám 8 😀 . Už viem! Dohováram maličkému, nech aj ono drží palčeky 😉 . Ja Ti samozrejme držím a moc sa teším, že už idete do toho 🙂 ! Kedy máš najbližšiu kontrolu?
Darli, aj Teba to už čoskoro čaká 🙂 ! Ešte asi zrejme čakáš na všetky výsledky, že?

darla27
11. feb 2010

Katarinka je uz necakam na ziadne vysledky, uz vsetky mam. 😉
Teda este cakam z GF na tie vysledky vyterov, ale myslim ze na to si sa asi nepytala, ze? 😉
Uz som nasadila prednison a cakam. 😔

katarinka77
11. feb 2010

ale hej, aj tie som myslela... A ako dopadli tie druhé? Tak, ako si čakala?

larita112
11. feb 2010

Dostala som merional, cetrotide a gonal... na kontrolu mám ísť šiesty deň stimulácie (7.DC), takže už len počkať na mrchu 🙂
prednison tentokrát vynechám, nepomohol mi a taktiež som sa z neho necítila dobre...

Pinťo dnes toho moc nenahovoril, lebo tam mali veľa ľudí a pokazili sa im počítače, tak nemohli pracovať... mali tam chaos, ale nakoniec všetko v pohode a boli aj tak veľmi milí 🙂

darla27
11. feb 2010

No dopadli tak, ako som nechcela, co je u mna uplne typicke. 😀
A z GF sa dozviem vysledky az na konzultacke. 🙂

katarinka77
11. feb 2010

Laritka, máš pravdu, práve dnes som čítala, že máme sa riadiť práve intuíciou a to je pre nás to najlepšie riešenie 😉 . Verím, že teraz to vyjde 😉 !

darla27
11. feb 2010

No teda, tak to bude sup-sup a cca za mesiac uz vlastne budes vediet ci si tehu.
Tak to vyzera ze nikto zaroven so mnou stimulovat nebude, aka skoda.
No este je tu stale moznost ze si to rozmyslim, aj ked dnes som sa vo svojich pocitoch ubezpecila,
ze pre vseobecne dobro by som mala konecne otehotniet, takze podme na to. 🙂
A zmazali mi fotecku. ☹

katarinka77
11. feb 2010

Darli, už si len pekne nič nerozmysľuj a ideš do toho! Sama v tom nebudeš, sme tu s Tebou 😉 !

sivusa
autor
12. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari zlatko jasné,že Ti budeme držať palčeky, budúci týždeň beriem dovolenku,sedím doma a držím palce 😉
Verím,že tento krát sa to určite podarí 🙂
Ja som včera volala môjmu gynek.,objednal ma na budúci týždeň, tak som zvedavá,čo poriešime 😕
Včera som bola po sto rokoch v divadle, pôvodne som mala ísť s maminkou,ale tá dostala strašnú migrénu,tak som ukecala brata,aby išiel so mnou,keďže môj manžel klasicky nemohol ísť so mnou 😠

vika34
12. feb 2010

ahojte,laritka budem aj ja držať palčeky
ja som bola dnes u Pinta na KET najskôr v máji,takže ja mám čas a včera sa mojej známej narodili dvojičky prirodzene,chceli druhé dieťa a majú hned tri,takže u nás doma bola opäť tichá domácnosť,kedže Juraj bol pri tom ked mi volali z pôrodnice,no čo už 😒

sivusa
autor
12. feb 2010

Ahoj Vikuš
Teda,ten Tvoj Jurino si to nejak moc berie 😒 , u nás doma je naopak, môj manžel je s tým úplne vysporiadaný,že možno nikdy nebudeme mať deti, to skôr ja depkujem 😒

katarinka77
14. feb 2010

Ahojte! Pekného Valentína vám prajem 🙂 ! Ako ste sa mali cez víkend?
Laritka, už picháš? Dúfam, že m. dorazila presne 😉 !
Vikuš, tichá domácnosť už dúfam pominula 🙂 !
Sivuš, no aj ja som zvedavá, čo poriešiš u gynekológa 😉 ..
Darli, a Ty máš kedy najbližšiu konzultáciu v GF?
Rozmýšľala som aj nad tým našim stretkom, že by sme to mohli nechať až na niekedy, keď bude lepšie počasie, lebo cesty sú hrozné... Tak aby baby z mimo BA nemali stresy... Veď budúci týždeň majú byť už plusové teploty, tak dúfam, že sa ten sneh rýchlo roztopí a príde už jar!!!! Neviem sa už dočkať! 🙂

darla27
14. feb 2010

Katarinka ahojcek, o dva tyzdne tam idem. 😉
Kvoli mne si nerob starosti, ja sa prisposobim situacii, ved my dve sa stretneme kedykolvek pojdem do GF ,
ale neni problem prist aj cez vikend ked sa dohodneme.
Vidim, ze uz ti prekocili opat tyzdne. 😉
Mna mrzi, ze nebudem mat spolustimulantku s ktorou budem stresovat, kedze Laritka ma kratky protokol
a uz teraz zacina. Kazdopadne budem velmi drzkat palce. 😵
Tu to opat "zije" . 😝 😀

katarinka77
14. feb 2010

Darli, hej, veď nejak sa dohodneme 😉 . Teším sa! Nerob si starosti, že by si nemala s kým stimulovať, možno sa dovtedy odhodlá aj Sivuška, alebo Vika pôjde na KET.

vika34
15. feb 2010

AHOJTE,NA kET môžem najskôr v májovom cykle/aj tak nemám prachy/,takže teraz by som mala relaxovať,ale som dosť zaneprázdnená a dosť aj vyčerpaná
Síce sa s Jurajom už bavíme,ale je to otázka času,kedy ho zase chytí depka a bude to 😒

darla27
15. feb 2010

Ahojteeeee, zase nikto? 😕
Lari ozvi sa a podaj info, kedy asi zacinas. 😉

larita112
15. feb 2010

Ahojteeee 🙂 už som tu 😀
ešte zatiaľ nič, ale už je to na spadnutie 😝 už zajtra určite dostanem mršku, lebo už mám hrozné kŕče v bruchu a od včera špiním, takže poslušne hlásim, že od pozajtra by som mala začať pichať 😀
a pomooooc už ma chytá stres a panika 😅

darla27
15. feb 2010

Ahoj Laritka, mna chyta panika aj za teba. 😀
Bojis sa stimulky? Co je na tom najhorsie?

larita112
15. feb 2010

Si zlatá, už som sa zľakla, že budem panikáriť sama 😅 😀
asi aj stimulky, celého toho priebehu, či bude všetko ok, ale najviac výsledku, ako to všetko dopadne... či tak ako má pozitívne, alebo budem zase sklamaná. Toho asi najviac.
Chcem tomu straaaašne veriť, aj verím, ale po toľkých neúspechoch, je tam už veľké ale...už je to u mňa fakt bez tých ružových okuliarov.
Tak to bol môj taký malý výlev strachu a už sľubujem, že ich viac nebude 😀 teda dúfam 😀
panikaaaaaaa 😀 😀 😀

darla27
15. feb 2010

Ked ta to potesi, aj mna dnes prepadla tiez a este mam nejaky cas si to rozmysliet.
Bojim sa nesmierne, ale citim ze ked to neskusim, tak som bez sance.
Ja som v tomto taka rozpoltena: hovorim ze pravdepodobne to nevyjde, ale uz planujem odchod na MD
a veci s tym spojene. Dufam ze sa z toho nezlozim ak to nevyjde. 😒
Mam otazocku: /uz to zacina 😀 /.
Na co sa pouzivaju pri dlhom protokole tie prve injekcie? /decapeptyl, dipherline ci ako sa to vola a podobne/
Ze by na rast folikulov vo vajecniku? Ale uz v predchadzajucom cykle? 😕

sivusa
autor
15. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari len žiadnu paniku, nemáš sa čoho báť, veď máš vybratého najlepšieho darcu za 400 Eur 😀