Káva "turek"

misela36
10. júl 2016

Čaute.Poradte.Aká mletá káva je najvhodnejšia na zalievanú tzv."turka"?Ideme na návštevu,kde pijú len túto a som v koncoch.Všade sú už kávovary a teda neviem...Dík za odpovede.M.

mirka17
10. júl 2016

@misela36 ja pijem iba tureckú kávu , a to iba Popradskú kávu. myslím že tou nič nepokazíš

csenibaba
10. júl 2016

My pijeme iba turecku,bud Jacobs Kronung alebo Monarch(z rakuska)

mihula
10. júl 2016

@misela36 ak si z tohoto v koncoch 🙂 tak chod na navstevu s dobým vínkom a nič nepokazíš

misela36
autor
10. júl 2016

Zatiaľ dík za odpovede.Alkohol nepijú.Najradšej by som tú kávu keď nebude...Tak 2.voľba ,nejaké vlastné zaváraniny.

misel0806
10. júl 2016

Tak skus nieco sladke nejaka bonboniera,ale nieco upec nejaky zakusok.. Zavaraniny mi na navstevu nepridu vhodne.. Kav je dost zalievanych v obchodoch si myslim ze nieco urcite najdes☺

miriam11
10. júl 2016

@misela36 ako tu uz niekto spominal, Popradska kava je podla mna najlepsia, kup im tuto. Ostatne znacky chutia tak...tak. nijako .... nechutia. A pribal aj nejaku bonbonieru, alebo kvalitnú cokoladu.

misela36
autor
11. júl 2016

Díky za odpovede.Skúsim tú popradskú.

ejmylia
11. júl 2016

@misela36 popradská je klasika, kvalita. Ja som ju tiež dlho pila, ale teraz som presedlala na kávovar kapsulový. Aj keď neviem, či sa k nej opäť nevrátim 🙂

ivett1
11. júl 2016

ako darček, keď pijú dotyční turka, tak určite jacobs kronung 😉 100% arabica ... moji rodičia sú už dôchodcovia, tiež kedysi pili popradskú a asi pred 10 timi rokmi prešli na jakobsku a hovoria, že len z tej ich nebolí žalúdok ... ale zase - starší ľudia majú tie žalúdky už fajnovejšie ...🙂