• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
dobre ranko!kavicka rozvoniava. :grinning:

k babanom-mam najradsej len tak alebo poliate cokoladou :grinning:
15. okt 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Miriam, nejako skoro dnes....
Ja už nemám v robote kávu, zabudla som si priniesť novú, tak dnes budem bez :angry: .
Vidím, že vždy sa to tu zvrhne k debate o jedle :wink: a potom som celé doobedie hladná.
Ja by som tiež odporúčala ten banán s čokoládou...
15. okt 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mamina (aj kedˇmoje ratolesti majú 14a starší má dnes 16rokov) a kávu mám veľmi rada.23.budem mať 46 rokov takže patrím do kategorie starších matieka momentálne som nezamestnaná zo zdravotných dôvodov.čítam vaše príspevky a objavili sa mi slzy v očiach.Meltu som dávno nevarila ani nepila ale pripomína mi rána môjho detstva.Môj už nebohý otecko začínal každé ráno hrnčékom Melty a tak mi nedá na neho nespomenuť.Ja čaj veľmi nemusím ale každý večer si varím medovkový čaj s medom(doma pestovaná) na lepší spánok.
15. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK-TAK aj vo mne melta vyvolalava spomienku na moju babicka ktora uz nemohla spavat tak ju rychle rano varila aby sme vsetci doma mali teple ranajky :grinning:
inak vitaj medzi nami
15. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dˇakujem za privítanie.Niekedy uvažujem nad tým či aj naše deti bude chytať smútok pri spomienkach z detstva.Od kedy som doma toľko nekávičkujem ale ráno prvé čo urobím je káva.Teraz už musím isť ale prajem všetkým pekný deň :wink:
15. okt 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis smutok ked tu uz nebudeme-urcite :frowning2:

no dost uz o smutku

deti mas na zakladnej a strednej ze?
15. okt 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
starší chlapec sa učí teraz prvý rok za kuchára mladší chodí do osmej triedy.Práve teraz sa pripravuje na venček,ktorý bude 22.novembra tak m veľmi držím palce aby sa vydaril.On je veľmi ukecaný ale na vystúpeniach od škôlky mal vždy trému ale piatok som mala rodičovský dozor a fakt bol zlatý.Starší nechcel ani počuť o tanečnej ale ja myslím že je to pekná spomienka a mal tam chodiť.Máš pravdu smútok nechám na inokedy.
15. okt 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KUCHAR to by sa hodili michalovi,strasne rad vari,no chce ist za psovoda ak ten odbor budu v ten rok otvarat :grinning: -tiez je strasne ukecany :grinning:
starsi je polnohospodarskej odbor chovatel koni a chodi na thajsky box co ma dost vyviedlo zmieri lebo je taky kludas tichucky,no uz som si zvykla. :sweat_smile:
15. okt 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek by chcel isť na lesnícku ale je dislektik a disgrafik číta veľmi pomaly a mýli si čísla. Príklad ráta dobre ale už v zápise urobí chybu darmo je dobrý postup ked´stačí jedno zle napísané číslo a má všetko zle.Jožko sa nechcel učiť ale chcel by potom na nadstavbu tak uvidíme.
Jemu sa tiež páčia kone ale keby sa to dalo vtedy ked´sa jemu chce a o koňa sa treba starať.My máme psa a to mu stačí lebo to je doma.Kedňmá zaracha a prídu kamaráti tak chytí psa a mami idem s Britou.Ako výhovorka je dobrá
15. okt 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pes je dobry na vsetko! :grinning: a co ved kopec ludi studuje nadstavbovo :grinning:
15. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadstavba neni problem ale to že jemu to lepšie hovorí ako koná.Mal vždy kopu rečí a nakoniec vždy opravuje známky tesne pred krúžkovaním známok.On berie celý život veľmi naľahko a ja mám obavy že sa mu to raz vypomstí.Neviem ako môžu byť deti jedných rodičov také rozdielne. :sunglasses:
15. okt 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci a dnes sa nekavickovalo? :grinning:
16. okt 2008 o 14:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som zabudla!!!!! :grinning:
16. okt 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: na tu kavicku? :slight_smile:
16. okt 2008 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KDEZE na tuto temu,kavicka rano musi byt a poobede cajicek.inak hnusne pocasie tesim sa domov budem piect gastany
16. okt 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam pridem na navstevu :slight_smile: tu tiez prsi a ja som uz mala dnes dve
16. okt 2008 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si dam este jednu doma s babkou a synom :grinning:
16. okt 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja s mamou a tvoj syn uz pije kavu? :slight_smile:
16. okt 2008 o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne on sa pomamil-ten 17-rocny
16. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ja som sa zlakla ze ten 13 - rocny :slight_smile:
16. okt 2008 o 14:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ten radsej pivko :grinning:
16. okt 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze? to vazne? uz tak skoro? :grinning:
16. okt 2008 o 15:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len penicku-robim si srandu,inak ja som pila pivo samozrejme trosku odkedy si pamatam a mam ho velmi rada,samozrejme ze nie kazdy den a niekedy aj tyzden-mam ho rada po dobrom jelde a ked som niekde na dlhej prechadzke :grinning:
16. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja hlavne ked je kapusta, masko a knedlik potom dobre padne :slight_smile:
16. okt 2008 o 15:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa-pa este by som kecala no letiiiiiiim domov
16. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra pa
16. okt 2008 o 15:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko-kavicka rozvoniava aj cajicek-pocko otras fuči ako blazon :astonished: -fuuuuu
17. okt 2008 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko aj ja uz kavickujem :slight_smile:
17. okt 2008 o 07:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co planujes na vikend-ja oslavujem narodky :grinning: 37 :sweat_smile:
17. okt 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som kolacik ku kave mnam -cokoladovy :grinning:
17. okt 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok