Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
15. okt 2008

dobre ranko!kavicka rozvoniava. 😀

k babanom-mam najradsej len tak alebo poliate cokoladou 😀

yasminelle
15. okt 2008

Dobre ranko. Miriam, nejako skoro dnes....
Ja už nemám v robote kávu, zabudla som si priniesť novú, tak dnes budem bez 😠 .
Vidím, že vždy sa to tu zvrhne k debate o jedle 😉 a potom som celé doobedie hladná.
Ja by som tiež odporúčala ten banán s čokoládou...

kocurik16
15. okt 2008

som mamina (aj kedˇmoje ratolesti majú 14a starší má dnes 16rokov) a kávu mám veľmi rada.23.budem mať 46 rokov takže patrím do kategorie starších matieka momentálne som nezamestnaná zo zdravotných dôvodov.čítam vaše príspevky a objavili sa mi slzy v očiach.Meltu som dávno nevarila ani nepila ale pripomína mi rána môjho detstva.Môj už nebohý otecko začínal každé ráno hrnčékom Melty a tak mi nedá na neho nespomenuť.Ja čaj veľmi nemusím ale každý večer si varím medovkový čaj s medom(doma pestovaná) na lepší spánok.

titkovamiriam
15. okt 2008

TAK-TAK aj vo mne melta vyvolalava spomienku na moju babicka ktora uz nemohla spavat tak ju rychle rano varila aby sme vsetci doma mali teple ranajky 😀
inak vitaj medzi nami

kocurik16
15. okt 2008

dˇakujem za privítanie.Niekedy uvažujem nad tým či aj naše deti bude chytať smútok pri spomienkach z detstva.Od kedy som doma toľko nekávičkujem ale ráno prvé čo urobím je káva.Teraz už musím isť ale prajem všetkým pekný deň 😉

titkovamiriam
15. okt 2008

myslis smutok ked tu uz nebudeme-urcite ☹

no dost uz o smutku

deti mas na zakladnej a strednej ze?

kocurik16
15. okt 2008

starší chlapec sa učí teraz prvý rok za kuchára mladší chodí do osmej triedy.Práve teraz sa pripravuje na venček,ktorý bude 22.novembra tak m veľmi držím palce aby sa vydaril.On je veľmi ukecaný ale na vystúpeniach od škôlky mal vždy trému ale piatok som mala rodičovský dozor a fakt bol zlatý.Starší nechcel ani počuť o tanečnej ale ja myslím že je to pekná spomienka a mal tam chodiť.Máš pravdu smútok nechám na inokedy.

titkovamiriam
15. okt 2008

KUCHAR to by sa hodili michalovi,strasne rad vari,no chce ist za psovoda ak ten odbor budu v ten rok otvarat 😀 -tiez je strasne ukecany 😀
starsi je polnohospodarskej odbor chovatel koni a chodi na thajsky box co ma dost vyviedlo zmieri lebo je taky kludas tichucky,no uz som si zvykla. 😅

kocurik16
15. okt 2008

Marek by chcel isť na lesnícku ale je dislektik a disgrafik číta veľmi pomaly a mýli si čísla. Príklad ráta dobre ale už v zápise urobí chybu darmo je dobrý postup ked´stačí jedno zle napísané číslo a má všetko zle.Jožko sa nechcel učiť ale chcel by potom na nadstavbu tak uvidíme.
Jemu sa tiež páčia kone ale keby sa to dalo vtedy ked´sa jemu chce a o koňa sa treba starať.My máme psa a to mu stačí lebo to je doma.Kedňmá zaracha a prídu kamaráti tak chytí psa a mami idem s Britou.Ako výhovorka je dobrá

titkovamiriam
15. okt 2008

Pes je dobry na vsetko! 😀 a co ved kopec ludi studuje nadstavbovo 😀

kocurik16
15. okt 2008

nadstavba neni problem ale to že jemu to lepšie hovorí ako koná.Mal vždy kopu rečí a nakoniec vždy opravuje známky tesne pred krúžkovaním známok.On berie celý život veľmi naľahko a ja mám obavy že sa mu to raz vypomstí.Neviem ako môžu byť deti jedných rodičov také rozdielne. 😎

matullienka
16. okt 2008

ahojte vsetci a dnes sa nekavickovalo? 😀

titkovamiriam
16. okt 2008

a ja som zabudla!!!!! 😀

matullienka
16. okt 2008

miriam: na tu kavicku? 🙂

titkovamiriam
16. okt 2008

KDEZE na tuto temu,kavicka rano musi byt a poobede cajicek.inak hnusne pocasie tesim sa domov budem piect gastany

matullienka
16. okt 2008

mnam pridem na navstevu 🙂 tu tiez prsi a ja som uz mala dnes dve

titkovamiriam
16. okt 2008

asi si dam este jednu doma s babkou a synom 😀

matullienka
16. okt 2008

no aj ja s mamou a tvoj syn uz pije kavu? 🙂

titkovamiriam
16. okt 2008

jasne on sa pomamil-ten 17-rocny

matullienka
16. okt 2008

jezis ja som sa zlakla ze ten 13 - rocny 🙂

titkovamiriam
16. okt 2008

nie ten radsej pivko 😀

matullienka
16. okt 2008

coze? to vazne? uz tak skoro? 😀

titkovamiriam
16. okt 2008

len penicku-robim si srandu,inak ja som pila pivo samozrejme trosku odkedy si pamatam a mam ho velmi rada,samozrejme ze nie kazdy den a niekedy aj tyzden-mam ho rada po dobrom jelde a ked som niekde na dlhej prechadzke 😀

matullienka
16. okt 2008

no ja hlavne ked je kapusta, masko a knedlik potom dobre padne 🙂

titkovamiriam
16. okt 2008

pa-pa este by som kecala no letiiiiiiim domov

matullienka
16. okt 2008

tak zajtra pa

titkovamiriam
17. okt 2008

dobre ranko-kavicka rozvoniava aj cajicek-pocko otras fuči ako blazon 😲 -fuuuuu

matullienka
17. okt 2008

bre ranko aj ja uz kavickujem 🙂

titkovamiriam
17. okt 2008

co planujes na vikend-ja oslavujem narodky 😀 37 😅

titkovamiriam
17. okt 2008

dostala som kolacik ku kave mnam -cokoladovy 😀