Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
17. okt 2008

tak to sa ti zije a ja nic len kavicku este aj spravit som si ju musela sama 😒

titkovamiriam
17. okt 2008

ja som prisla prva ako vacsinou a navarila som vsetkym 😀 ,no ked pride kolega navari on.

matullienka
17. okt 2008

tak to tam mate dobre zauzivana a kolkati ste tam?

titkovamiriam
17. okt 2008

v labaku 2 a vedla je hned veduci vyroby-cize traja a vo vyrobe este 10,no ty si ranajky robia na satni sami 😀

matullienka
17. okt 2008

som sa lakla ze robis pre celu firmu 🙂

titkovamiriam
17. okt 2008

nie to len vianocku na vianoce 😀 a v pondelok gulas co mi ale navari kolega 😀

yasminelle
17. okt 2008

Čaute baby, vidím, že zase o jedle...
Ja som sa dnes zobudila s bolavým hrdlom, tak som si dala miesto kavy teple mlieko s medom, nejak sa mi to žiadalo na to hrdlo. Ale myslím, že to má skôr uspávacie účinky ako účinky proti bolesti... 😖

matullienka
17. okt 2008

yas: no miriam spomenie vianocku a gulas a ja som zas hladna a to som kratkko po ranajkach 🙂 mozno by to chcelo vylezat nie?

titkovamiriam
17. okt 2008

vykloktaj solou 😀 ,alebo slivovicou-co znesies 😀

matullienka
17. okt 2008

miriam: ked si to predstavim neviem co je horsie 😖

titkovamiriam
17. okt 2008

postel je najlepsia a potom klobukova kura:
1.uvarit si vino
2.dat si na postel klobuk aby ked lezite ho bolo vidno
3.pit vino
4.pit vino
5.kuknut na klobuk-ak su uz dva treba spat ak nie...
6.pit vino kym dva nebudu
7. 😀

matullienka
17. okt 2008

miriam: to ti kto poradil? 😀 😀 😀

titkovamiriam
17. okt 2008

byvali sef labaku-tento rok zomrel 😢

matullienka
17. okt 2008

miriam: tak to mi je luto ☹ a zabera to?

yasminelle
17. okt 2008

Tak som sa pobavila.
miriam: ked ma boli hrdlo, tak vzdy kloktam solou alebo sodou bikarbonou, to pomaha.

Lenze teraz ma nebolia mandle, ale hrtan, akokeby som celu noc fajcila. Normalne som sa na to zobudila v noci.
A mamina ma vystrasila, ze mozem mat laringitidu, tak si idem kupit kalciovy sirup. Zevraj mi moze tak opuchnut trubica, ze sa mozem zacat dusit, moj brat to mal ked bol maly a skoro nam vtedy zomrel.
A aj mamina to mala, zevraj tiez raz z nicoho nic v noci, ze je to alergicka reakcia na nieco... 😠
Tak fasa. Este vecer mi nic nebolo. Nemozem ani poriadne rozpravat, bez toho, aby som sa nerozkaslala...
Inak varene vinko mozem...

titkovamiriam
17. okt 2008

urcite si celu noc spievala 😀

celciovy je dobry na vsetky bolesti hrdla a kasel 🙂

matullienka
17. okt 2008

yas: tak to ti niet co zavidiet.

kocurik16
17. okt 2008

Ahojte,najlepšie je vypotiť sa na cudzom tele vraj to pomáha.Ja sa idem potiť do kuchyne spadla mi mikrovlnka aj s policou ale stačí mi pozrieť spoza dverí a obchádzajú ma mrákoty.Potom si dám kávičku aj ked´ten koláčik si iba domyslím. 🙄

matullienka
17. okt 2008

kocurik: nechcela by som vidiet tu spust 🙂

kocurik16
17. okt 2008

je to hrozné. práve som sa obúvala na nákup,ked´som počula buchot a ked som to videla iba som vytiahla kábel z elektriny a odišla.Teraz sa tu trocha odšokujem a musím chytiť chuť to upratať

matullienka
17. okt 2008

no tak to verim je to moc zle?

yasminelle
17. okt 2008

Fúúúúha, vidím, že nie len ja mám dnes svoj deň...
No ale výhoda mojej situácie je v tom, že keď sa budem cítiť zle, nemusím ísť zajtra do školy a mám super výhovorku 😎
Už mám sirup a lúhuje sa mi čaj 😀

matullienka
17. okt 2008

yas: no to sa niekomu zije a niekto musi robit za dvoch ☹

kocurik16
17. okt 2008

mikrovlnka má celý ovládací panel vtlačený do vnútra polica je celá všade vakovka čo vypadla zo steny nad tým bola polica s rádiomagnetofonom s tade vyletelo rádio a kazety,niektoré majú polámaný obal.Asi budem písať Ježiškovi,čo mi iné ostáva.

matullienka
17. okt 2008

kocurik: vela stastia prajem 😉

yasminelle
17. okt 2008

kocurik, tak to je fakt smola ☹ .
matullienka: Mám to chápať tak, že mi závidíš bolavé hrdlo??? 😉 Neboj, ja som tiež dnes v robote a zajtra do tej školy určite pôjdem... 😖

kocurik16
17. okt 2008

toho šťastia by som momentálne potrebovala za vagon dík a čaute 😀 😀

matullienka
17. okt 2008

yas: nie to nie lebo aj mna skrabe som myslela ze si dnes iba doma vies? 🙂

yasminelle
17. okt 2008

Baby, ešte k tomu všetkému som stratila vonku po ceste do práce šál. Snažila som sa ho po tej trase nájsť, ale už je fuč. Dnes bude dobrý deň... 😠

matullienka
17. okt 2008

yas: to sa niekomu dari no co uz hlavne prezit 😀