• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
aky ja mam rada mojitko :grinning: aj alko aj nealko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja si dam jedno ladove frapucino, straasne ma boli v krku :frowning2: . A chce sa mi spat. Asi ma bacil bacil. Dnes nechavam prvy krat maleho sameho doma s babkou a dedom, idem na otocku do Prahy na specialne vysetrenie, a vobec si to neviem predstavit, ako to zvladneme. Ja bez maleho a on bezo mna. :frowning2:
17. sep 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj zvladnete on mozno lepsie ako ty! :wink: bacili hes hes to chce medovo citronovy caj
17. sep 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni to zvladnu. Maly babku zboznuje. Len neviem vecer ako zaspi, ked je este kojeny. A baba mu prso ponuknut moze, ale nic nepotecie :grinning: . Uz som mu skusala dat UM, celkom ho popijal, ale nakoniec aj tak prislo prso. Pocitam, ze doma budeme okolo desiatej, tak aj keby dovtedy nespal, tak sa svojho prsa docka :wink: .
Jeej, ked ja tak nemam rada medovo citronovy caj. Vypijem akykolvek neochuteny, aj "normalni houbovej" , ale nesmie tam nic byt. Radsej to kaficko. :slight_smile:
17. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: -tak pocka na teba :slight_smile: tak potom do kafe rum!
17. sep 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!
Sáčkovaná Melta určitě existuje.Sama ji kupuji a děláme si ji s mojí dcerou někdy k snídani.Je bezvadná na přípravu a dcera ji miluje.Připadá si vždycky strašně důležitě,jako že pije "kafíčko". :slight_smile:
17. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super to som ani nevedela :slight_smile: ,jeje aj my sme boli dolezite ked sme s babakou a jej kamaratkami pili na dvore kavu-boze to uz bolo daavno :grinning:
17. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je je sáčková metla, ale nie je taká dobrá ako klasická uvarená a zalievaná, ale holc, život ide veľkým skokom, chute sem-tam idú bokom
17. sep 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mojitko? mnam .......booože kedy ja sa dostanem z domu?..... :unamused:

ja viem že je sáčkovaná anatolka......

trixi neboj malý sa zahrá a iba večer spomenie mamu a to už budeš na ceste späť, daj vedieť ako to zvládli ....

ludia to moje dieťa dnes ešte nespalo :angry: mala som jej asi maku nasypať do čaju :grinning:
17. sep 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam sa aj ja :wink: . Bola som na obede, vysla som z kancla, kosa neskutocna. Kavicku som kupila v automate, skor teda capucino.
17. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu-som poobede a bodla by dobra kava a nieky pokec,marek urcite spi,starsi pridu zo skoly a ja po praci idem varit kapustnicu!
17. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam, kapustnicu mam rada, len ju neviem uvarit :grinning: .
17. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co natom nevies-das do hrnca kyslu kapustu,zalejes vodou,pridas klobasu,mozes aj udeniny co ti zostali v chladnicke kusok parka,alebo ine,nehas varit tak 45 min.na panvici si oprazis cibulku so slaninkou pridas trosku muky posmazis a vlejes do kapustnice povaris cca 15 min a hotovo-pri podavani mozes pridat slahackovu smotanu.a ak by si tam chcela masko tak to najprv povari vo vlastnej stave cca 30 min a potom hodis do kapusti a dovaris.Milion kombinacii podla toho co dostanes-mozes pridat udene maso,hriby,susene slivky ,niekto dokonca dava hrozienka ci cesnak.myslim ze toto jedlo sa neda ani pokazit-jedine zeby si spalila cibulu ci zasmasku a to uvidis nez ju tam das :grinning:
17. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, dakujem krasne, v sobotu navarim, moj muz sa za tym ide zabit, stale ked docestujeme k svokre, tak jej telefonuje, aby mu navarila...akoby som ja bola neschopna....cez vikend uvidi, aku mu navarim...uz som si to vytlacila, ten postup, co si mi dala. vdakaaa :wink:
17. sep 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom daj vediet ako to dopadlo. :grinning:
17. sep 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelinka- určite bude prekvapený- ja ešte dávam tie malé krúpky- perličky a moja sestra miluje takú bielu klobásku, tá sa tam uvarí. Nech sa Ti vynikajúca podarí.
17. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´taku chut ste mi narobili s tou kavickou, si idem hned jednu urobit :slight_smile:
17. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez na tu kapustnicu sa chystam uz nejaky cas, len vzdy nieco bolo uz uvarene a potom som na nu zabudla, ale taku dobru by som si aj hned dala, hlavne ked som teraz hladna :grinning:
17. sep 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som nemohla napisat z roboty, mala som nejaku robotu a sla som uz domov, ale urcite budem varit, potom dam vediet, nebojte... :wink:
17. sep 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem dostat jedno silne karamelove late, prosim? :confused: :wink:
18. sep 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx už sa ti varí, ja mám už svoju nesku dnes za sebou. Po dlhej dobe, ale dobre padla.
V robote nám konečne kúúúúria....
18. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pijem svoju silnu ranajsiu kavicku - nam teda nekuria a ani tak skoro nebudu :frowning2:
18. sep 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bré ránko, ja dopíjam meltu a kúrim v krbe o 106 ...brrrrr ráno zima ako v ruskej rozprávke
18. sep 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si aj ja zaliať kaveju.dobrú chuť k ranajkám :wink: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak melta-vcera som si ju kupila no tu nesackovanu a spravila ju na veceru a k nej hrianky-decka jedli pili ako divy :grinning: a priatel dosiel domov az vecer a tiez sa melticke potesil :slight_smile:
18. sep 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože ja som snáď meltu ani nepila, ale budem musieť vyskúsať, keď ju tak ospevujete. Čo to vlastne je a ako sa to pripravuje?
18. sep 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kavickarky. mna volaju vsetci kavickarka. nemozem si odpustit tento napoj kazdy den aj 3-4x za den. keby z nej nebilo tak srdce tak ju pijem od smadu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bezkofeinova mi zas az tak nechuti. dostala som k vianociam aj rucny mlincek s exkluzivnou kavou...a tak som mlela a mlela.
rada sa u vas zastavim s vonou kavy.
18. sep 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melta je kavovinova zmes-nasypes do konvicky zalejes s vodou a nehas prevriet,scedis a das si to podla chuti s cukrom,mliekom.....

inak je tu niekto kto si pamata aj cigorku-to boli take kocky kavy a varila sa to ako melta,som r.1971 a pamatam si to ako male diavcatko,ked to varila babka a pamatam si tu vonu tej kocky kavy/kavoviny/ :grinning:
18. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melta je velmi zdrava...moj muz ju pije, ako prestal kofeinovu kvili srdcu :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne mozu ju aj deti :grinning:
18. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok