• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

9. marca 2011 
no ahojte tak som tu opat na chate bolo skvele len neviem ako to dospim :confounded:
10. nov 2008 o 07:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno!káva vypitá,idem umývať okná aspon čo stihnem lebo neviem či nebudem musieť isť s Dodom ku lekárke.bolo mu v noci zle teraz vzal lieky išiel do školy uvidíme čo bude dalej.zajtra nám prídu montovať regulátory a merače na radiatory tak dúfam,že túto zimu nestrávime zase pri otvorených oknách. :sweat_smile:
10. nov 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik: vas ta vykuruju?
10. nov 2008 o 08:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-neskor ale predsa! :grinning:
10. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, matulienka som ti hovorila, ze bude dobre :wink:
A ja mam uz termin v stredu u kadernicky, uz pojdeme v nedelu naspat za tatikom, tak nech sa mu pacim :dizzy_face:
mirka- ahoj som si ta citala ko vykricnikujes s tou baterkou :sweat_smile:
Kavicka je uz vypita, maly spinka som zvedava ako dlho...Ale mozem Vam povedat na tu poobednu kavu sa tesim vzdy najviac :slight_smile:
10. nov 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás kúria ako zbesilí a ani sa nedajú regulovať radiátory.iba cez najväčšie mrazy sme mali zavreté okná a v spálni aj vtedy trochu pootvorené lebo sa nedalo spať
10. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau-na tej teme o zhltnuti?-ved ma skoro svihlo,ja neviem -moje deti sa k takym veciam do 6 rokov ani len nedostali.keby sa to stalo marekovi tak som na prasky a hlavne na pohotovosti. :wink:
10. nov 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano miri na tej, ale vidis stava sa .ja som dala raz malemu budik, nech je ticho a on vybral neviem ako z neho taku baterku, si ma mala vidiet az zle mi z toho bolo :fearful: :fearful:
10. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno,dobrú chuť ku káve! Ja s mojimi deťmi podobné skúsenosti nemám, ale môj synovec ako trojročný videl najväčšiu zábavu v tom ,ked strkal prsty do zásuvky.U nás také problémy neboli tak ja som ani nemala tie štople,ale ked som Sama videla kam pchá prsty mrzla mi krv. :astonished:
11. nov 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!kava rozvoniava :grinning:
11. nov 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky: uz je skoro vypita :grinning:
11. nov 2008 o 08:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som tu ale este nemam svoje pc :frowning2:
11. nov 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co s nim mas?
11. nov 2008 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len kuk lebo pracujem u nas v praci pc nic moc -mame leniveho spravcu :confounded:
11. nov 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vam je dobre miriam :slight_smile: inak bolo tam krasne
11. nov 2008 o 09:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to urcite,hlavne ze si bola spokojna-dnes sa stretavame na roznych temach :grinning:
11. nov 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si aj ja vsimla :wink:
11. nov 2008 o 12:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny deň.dneska sa nepije káva? :rolling_eyes:
12. nov 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pije -len dnes som uplne sama-kolega je na seminari,druhy s dcerou v nemocke a dokonca aj jeho zastupca je doma tak ma ide skoro porazit z ranajsieho chaosu :frowning2: :astonished:
12. nov 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa zľakla. Tak dnes sa na nebudeš nudiť ked si sama :slight_smile: prajem dobrú robotu :sweat_smile:
12. nov 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz mam svoje pc opravene tak mozme uz kavickovat sa tesiiiiiim :grinning:
12. nov 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes kázala chlapcovi,majúinformatiku a machra učiteľa nech sa opýta lebo mi neodošle mail vyhodí mi nejakú poruchu ked nevieš o čom to je tak si mimo.Ak neporadí počkám kým drahý zavolá svojho kamaráta, ale to musí najprv prísť domov. :sweat_smile:
12. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj najstarsi syn je blazon do pc-uz predbehol aj mojho priatela a ked sa tak zacnu hadat :grinning:
12. nov 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodo sa nemá s kým hádať lebo Mareka pc veľmi neberie,môj drahý tak akurát hry ked mu ich niekto najde,lebo ked je preč zabudne adresy :grinning: a ja viem niečo menšie napísať aj to niekedy hľadám písmeno pol hodinu a naň kukám :confounded: tak ho má viac-menej pre seba, ale do podobných vecí sa nerozumie.Ked má niekoho kto poradí tak urobí nie som rada lebo náhodou voľačo pobabre a to majstri nemajú radi :angry:
12. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, tak ja som mala dnes taku migrenu, no fuuuj :rolling_eyes:
Uz je mi lepsie a teraz idem ku tej kadernicke, tak dufam, ze po tej navsteve nedostanem druhu :fearful:
To je ale hnusne pocasie, ze?? No aspon sa mam na co tesit, na poobednu kavicku :dizzy_face:
Jeej to uz je tolko hodin? tak ja padam a myslite na mna nech ma nedokatuje :wink:
12. nov 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si spravila caj je mi akosi predchripkovo-tak by som si dala citron no ale tu na samote mozem snivat :frowning2:
12. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau: potom daj vediet akko si dopadla :dizzy_face:
miriam: na akej samote?
12. nov 2008 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oklo nasej firmy na okolo nic nieje sme uz za bratislavou a siroko daleko nikto!3km najblizsi obchod
12. nov 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som super spokojna, velice velice a nakoniec sme sa dostali k tomu, ze ta kadernicka je neter mojej kamaratky a ked som platila tak mi vydala miesto 200tovky 500tovku az ked som sedela v aute, tak som kukla do penazenky, ze mi blbo vydala, tak som sa vratila a dala jej tie peniaze, bola mi velice vdacna :dizzy_face:
12. nov 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rannko babenky :slight_smile:
13. nov 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok