Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
5. mar 2009

cafte ja som svojho terajsieho priatela tiez poznala cez net 😀 😀 😀

ja som este pred dvomi dnami robila fazulovu s osuchmy-slany rascovy a smotanovo koprovy,a vcera vecer zemiakove placky a sote do nich,dnes nevarim 😀

adrianamickova
5. mar 2009

vy ste riadne herecky 😀

adrianamickova
5. mar 2009

ja uz neviem co by zjedli drobci....oci by jedli,ale ak je na stole tak ne ne ne neprosim
hrachovu polievku mam na sporaku,

tasha8
5. mar 2009

a si spokojna miriam?
nuz tak...ja uz som bola sklamana z lasok v realnom svete, tak som chodila kecat do virtualneho...a napokon to takto dopadlo 😀
baby a nepridete aj mne navarit mne sa neceee 😖

titkovamiriam
5. mar 2009

ja momentalne som,no to je fakt na dlhe pisanie skusim v skratke.ked som sa rozviedla nechcela som ziadneho chlapa ani vidiet po par rokoch ma chtil normalne pubertacky zivot-diskoteky a chodenie von s kamoskami,no to preslo a zacala som tuzit po nirmalnom vztahu.kedze mam kamarata co si takto nasiel manzelku tak som to skusial,najprv som si len dopisovala aby som zistila aky druh muzov pise a potom som sa aj stretavala.no chlapi roznych predstav aj povah,az kym som nestretla toho mojho a to bola hotova vec skoro na prvom rande-mesiac sme si pisali,smskovali,potom sa stretli ,druhy treti raz potom prisli na rad deti/ak by sa im nepacil skoncila by som to/ a kedze to bolo vsetko ok po pol roku sme zacali spolu byvat 😀 ,potom dovolenka a marecek 😀 .

tasha8
5. mar 2009

no tak to je skvele, fakt super...urcite sme ale mali stastie, viem ze dopadli vztahy z netu aj zle nedobre...to je fajn...inac aj u nas sa to menilo, moj najprv ze deti ani nechcel a ked sme zistili ze som v tom tak sa este skor tesil ako ja 😉 takze nic nie je nemozne

adrianamickova
5. mar 2009

cervena...kniznica
ale to je zivot 😵

titkovamiriam
5. mar 2009

ved ani ja som uz niak nechcela dalsie a teraz by som prijala byt tehu no priatel uz na 100%nie ma 3 dospele deti tak bude za chvilu dedo-mozno,ved ked sa aj mne milan pomami budem babka 😲 😀

titkovamiriam
18. mar 2009

akosi to tu umrelo ☹

cherries
18. mar 2009

Ahojte alebo ahoj ?? Ja sa rada pridam do kaviarne ak mozem , kavu milujem a okrem toho ju musim pit aj kvoli nizkemu tlaku moja oblubena je nescafe classic alebo montego s cukrom a mliekom 😝 a rada pokecam o vselicom 🙂

titkovamiriam
18. mar 2009

caf!ja som kavickarka od 16-tich,no aj caj mam rada. 🙂

cherries
18. mar 2009

ahoj tak ja kavickujem od 18 asi a caj mam rada len zeleny a lado vy caj 🙂 Momentalne pocasie mi uz dost lezie na nervy uz by mohlo byt teplucko 😉

titkovamiriam
18. mar 2009

u nas poriadne fuka,sice svieti slniecko no co z toho ked ta ide uchytit a v noci to krupobitie a burka 😅

cherries
18. mar 2009

tak aj u nas svieti slniecko ale ten vietor hruuza , vy ste mali burku fiha

ivet100
18. mar 2009

ahojte,rada sa k vam pridam a posedim pri kavicke, toto je cas,ked mne tiez maly spinkava a samozrejme aj ja sa snazim v tomto case vypit moju oblubenu kavu nescafe a k tomu si rada dam aj nieco sladke, a bude velmi fajn, ked budem moct s vami o vselicom pokecat. Dobra tema, skoda len,ze som si ju vsimla az teraz 🙂

titkovamiriam
18. mar 2009

uz si varim kavicku po obede-burka strasne-prvy raz ked blislo sme mysleli ze nieco na letisku-taky to bol zablesk a vtom rach -tresk a krupi,voda sneh vsetko naraz.

tema je suprova no je nas akosi pomenej ,snad sa ozivi. 😀

cherries
23. mar 2009

Dobre ranko vsetkym , uz mi tu rozvoniava ranna kava a mali spinka 😉 Dnes to vyzera na pekne pocasie ....

cherries
23. mar 2009

S tym pocasim som sa mylila u nas zacalo prsat 😒 Nikto tu nie je skoda celkom fajn tema by to mohla byt , pokecali by sme o detoch , vareni a tak 😢

kocurik16
24. mar 2009

zdravím všetky kávičkárky,ja som teraz mimo pre ten pád Idem na operáciu kolena,ale iba koncom apríla,dúfam,že to aspon trochu prestane bolieť dovtedy.Krásne svieti slnko,ešte že neviem chodiť,lebo by som sa vymotala do toho vetra.Občas sA ozvem aj ked neviem sediet s ohnutou labkou,tak fakt iba občas.

titkovamiriam
20. máj 2009

ahojte -prisiel by niekto 😀 na kavu

emily333
20. máj 2009

ahojte tu uz som na kavu nebola ani nepametaam ☹

titkovamiriam
21. máj 2009

dobre ranko!ved ani ja a prave varim kavicku a cajicek a tesim sa na koooooopec prace 😀

emily333
21. máj 2009

dobre ranko ajja uz pijem kavicku 😉

titkovamiriam
21. máj 2009

emily tiez v praci? ☹ a je tak strasne teplo uz rano aj u vas?

emily333
21. máj 2009

miriam nie ja som nezamestnana 😠

shaden
21. máj 2009

dobre dopoludnie, aj mne uz rozvoniava plny pohar kavy Maxwell house. pomalicky si ho vychutnam, odkedy pijem kavu tak len bez cukru a bez mlieka, naucila som sa od manzela

shaden
21. máj 2009

u nas tiez horuco, zatial 26 v tieni , ale bude to dnes aspon 33

emily333
21. máj 2009

aj ja pijem bez cukru ale mlieko a smotana musi byt 😉

titkovamiriam
21. máj 2009

ja bez cukru ,len taku horku-mlieko si davam ked som doma na terase-vylozene nohy pohoda-v praci som rada ze vypijem aj takuto aby som sa prebrala.

titkovamiriam
21. máj 2009

az teraz som si vsimla ze si snazilka 🙂 ,tak nech sa rychle podari 🙂