Kávičkári. Akú pijete kávu?

feriva
7. mar 2010

Ahojte už tu máme tému o čajíčkoch, čo tak začať o dobrej káve? Čo pijete? Akú kávu zbožňujete?

marianka79
7. mar 2010

ja preso z mliekom
😉

milocka29
7. mar 2010

aj ja preso s mliekom a s dobre naslahanou penou.

susi157
7. mar 2010

ja kavu nemam rada ale mam nizky tlak,ked sa mi toci hlava a je mi na odpadnutie tak si dam turka a mam rada tzv. 3v1 🙂

olivova
7. mar 2010

turecku s mliekom rozhodne bez cukru 🙂

milocka29
7. mar 2010

aj 3v1 je vyborna, ja mam rada zmenu

marianka79
7. mar 2010

kavu rozhodne bez cukru!!!

mam rada aj írsku s vaječným likérom mnam tá je chutná 😝

marianka79
7. mar 2010

susi ja mam tiež nízky tlak a robievala som si turka a mávala som z nej triašku celého tela nemohla som nič udržat v rukách tak sa mi triasli a ani stát som nemohla-nohy roztrasené tak som presedlala na instantnú kávičku a je mi lepšie 😉

milocka29
7. mar 2010

ale mi tu rozvoniavate s tymi kavickami, ale keby bolo tak o 12 hod. viac tak ziadnej neodolam.

marianka79
7. mar 2010

tak si daj takú polnočnú 😉

milocka29
7. mar 2010

tak to by som zaspala asi tak o tej 12 na obed.

mirka099
7. mar 2010

ja som nedavno dopila... v domacich podmienkach --- teda robime si kavicku v kavovare, najradsej popradsku.. a instantnu ..teraz mi zachutila jacobs kronung extra aroma...mnam 🙂

mukky
7. mar 2010

ja akurát popíjam kávičku/musím mať s cukrom a mliekom,taká mi chutí najviac/,mám rada aj viedensku a vsetky kávičky v podstate,momentálne okrem*tureckej*/zalievanej/
pred otehotnením som takmer pila len turecku,od porodu ju nemožem nejak ani cítiť 😕 😀

kávičku som nepila 2 roky koli tehu a kojeniu,teraz si ju vychutnávam 😉
mám rada nescafe gold,nescafe original

mukky
7. mar 2010

no a na turecku je podla mna najlepšia popradská káva

jalao
7. mar 2010

mukky...takto neskoro na kávičke? 😉 😉 Zaspíš po nej v pohodke? 😅

marianka79
7. mar 2010

jalao ja som sa tiež čudovala že tak neskoro ale mna káva uspí a ak by mi ju mal kto spravit si dám aj ja 😀 😝

mukky
7. mar 2010

jalao zaspím v pohode,,podla mna je to skor v hlave 😀
ked si poviem ze si idem dať kavičku na "prebudenie a načerpanie sily tak sa potom aj cítim" a ked len tak od chuti,tak potom aj kludne zaspím..
minule som pozerala super relaciu s mudr.Bubánom a este s nejakým významným mudr. a práveže je lepsie piť kavu ako nepiť,má velmi dobrý vplyv na vela vecí a aj ludia s vysokým tlakom si mozu kávičku dať a neobávať sa..bola som milo prekvapená z týchto poznatkov

marianka79
7. mar 2010

popradská ja dobrá vonavá ale len prekapávaná aby tam nebol sós inakšiu nevypijem

jalao
7. mar 2010

Ved ja tomu verím, aj MM takto pije kávu...drží pohár v ruke a niekedy s ním aj na gauči posediačky zaspí 😀 😀

milocka29
7. mar 2010

mukky mas pravdu s tym vysokym tlakom, aj ja uzijem tabletky, ked nezabudnem, ale na kavicku nezabudnem. Ale zas to neprehanam, jedna na den, druha vynimocne iba ak je navsteva alebo my na navsteve.

mirka099
7. mar 2010

..ale akakolvek, najlepsie je srkat ju horucu, ze? 😅 priam citite tu energiu co si vlievate do tela po duskoch 🙂

mukky
7. mar 2010

jalao,nepíšeš o mojom mm? 😀
milocka 😵

milocka29
7. mar 2010

ja sice zacinam s horucou, ale koncim uz so studenou. Ale tu to teraz vyzera, ako by sme vsetke kavicku prave dopijali 😒 , ziadnej sa asi nechce spat 🙂

mukky
7. mar 2010

milocka asi mi neuveríš ale ja som pred chvilou dopila kávu urobenu doobeda a druhu cerstvo urobenu 😀 😝 😀
aspon budeme pekné 😀

milocka29
8. mar 2010

presne tak aj ja niekedy pijem, ale to by som uz musela ist rovno na miss, taka by som bola pekna 😀

jalao
8. mar 2010

no...káva-nekáva, musím ísť spať. 🙂 Ráno vstávame do škôlky, do školy, do roboty... 😝 😝 Tak príjemné chlipkanie a pá nabudúce baby 😉 😉 😉

mukky
8. mar 2010

milocka 😀
jalao dobru noc..

milocka29
8. mar 2010

dobru aj vam

mukky
8. mar 2010

ja idem pozerať poštu pre teba,tak sa majte spachtošky 🙄 😀

cica13
8. mar 2010

Tak kavicku si aj ja dobru vychutnam.... 😝

Mame doma stroj na presso a kupujeme kavu LAVAZZA Qualita oro je to 100% Arabica.....krasne napeni a ked do toho dam este trosku mliecka Maresi....to je ina lahodicka 😵
Uz sme vyskusali vela druhov kav, ale zatial vedie tato Lavazza

dadulka19
8. mar 2010

pridávam sa do klubu 😉 😉 😉 😉 ,milujem kávu 🙂 🙂 🙂 .Pijem takú,na akú mám práve chuť.Teraz som dopila klasiku zalievanú 🙂 🙂 🙂 ,za chvíľu to bude nesca 😀 ..dávam si do nej medík a mlieko,niekedy škoricu alebo granko 🙂 🙂 🙂