Kde a ako ste sa zoznámili so svojím terajším partnerom?

elenita
30. júl 2019

Ahojte dievcence, len tak som si citala uz asi 5.krat tu super diskusiu o najhorsich rande a stretkach, a tak som sa, staby rozvedena single zena, zamyslela.
Kde ste vlastne prisli na svojich terajsich vyvolenych, manzelov, partnerov?
Zoznamili ste sa na nete, dali Vas dokopy znami, vrazil do Vas v potravinach, opravil defekt na ceste? 😀
A ako ste vedeli, ze je to "on"?

zlatica99
30. júl 2019

@elenita s mojím drahým som sa zoznamila na diskotéke. Potom sme si vymenili zopár správ, išli sme von a postupne ako sme sa spoznávali tak sme sa dali dokopy a teraz sme už manželia 🙂

mariah0307
30. júl 2019

Na pokeci :D... Sme spolu 9ty rok, byvame spolu 5ty a mame spolu ročnú dcéru 🙂

nevludna
30. júl 2019

Tiez pokec😀😋

milos32nika21
30. júl 2019

ja som brigadovala v bagetarni bola som na nocnej moj terajsi prisiel o 1 na bagetu a potom prisiel o 5 rano ked som koncila ma pozvat na kavicku odvtedy sme spolu.

lenka2710
30. júl 2019

@elenita my sme sa zoznamili na ihrisku,chodievala som hrať futbal s chalanmi,prisiel tam aj on! Trafil ma loptou do nosa 😁 Potom sme išli na disko a dali sme sa dokopy,už 11 rokov,6 rokov ako manželia

fokuska
30. júl 2019

My sme sa "zoznamili" v praci - teda vtedy to bola vlastne brigada pocas studia na univerzite a vedeli sme o sebe asi tolko, ze ako sa volame a ze sme brigadnici :D
Potom sme sa stretli na party doma u nasho spolocneho znameho a tam sme sa dali viac do reci a v podstate sme spolu stravili cely vecer.
Odvtedy sme sa uz v praci viac registrovali, pisali sme si smsky, na mesengeri, isli na rande a na dalsie a dalsie a vyvinul sa z toho vztah 🙂

Ze je to "on" som vedela po case, kedze som sa snim skvelo citila, rozumeli sme si, doverovala som mu, stal pri mne aj v narocnych chvilach a nas vztah sa stale prirodzene vyvijal a posuval dalej ;) teraz sme uz manzelia 🙂

mivalik
30. júl 2019

Zoznamili sme sa v 1.rocniku na gymnaziu, boli sme spoluziaci a od 1.rocnika, druhy polrok. Sme spolu uz 11rok 😂 a mame 1.5 rocneho syna.

oneva243
30. júl 2019

My sme s mojim manzelom boli spoluziaci na strednej, celu strednu sme boli len kamarati a ja som chodila celu strednu s nasim spoluziakom 😁 v maturitnom rocniku sme sa rozisli a on stal pri mne a zrazu som citila ze to je on..sme spolu uz 8 rokov a sme 7 tyzdnov manzelia a som v 7. tyzdni tehotenstva 😊

floretine
30. júl 2019

Ja som si na VŠ privyrábala ako hosteska na medzinárodných konferenciách - zbierala som s autobusom ľudí z letiska a z hotelov a potom na samotnej konferencii som tam trochu organizovala ten chod a robila tlmočníka - na jednej som stretla svojho muža, Španiela, sme manželia od decembra a teraz som v 6tom mesiaci 🙂

arcticcode
30. júl 2019

@oneva243 Parada, krasne to vyšlo 🙂 Gratulujem

Ja som sa s mojou poznal od škôlky. Už v škôlke sme boli spolužiaci, potom na ZUŠke, ku rovnakej marhe učiteľke klavíra sme chodili 8 rokov 😃 Ale nemal som ju rád (ani marhu učiteľku klavíra, ani ženu terajšiu) 😛

Potom asi keď som mal 19-20 sme sa náhodou našli, že spoločne hejtujeme nejakú blbosť na facebooku, tak som si ju pridal. No a potom ma pýtala, aby som jej poukazoval nejaké noty, lebo medzitým začala chodiť na konzervatorium, tak sme sa stretli a odvtedy sa to už nedalo zastaviť. Poznáme sa teda 24 rokov, "spolu" sme zachvíľu šiesty rok a manželia budeme v oktobri dva roky.

natuska87
30. júl 2019

@elenita pri stopovaní ,vracajúc sa zo školy...33 rokov sme manželia...❤

lilijana
30. júl 2019

prvy krat sme sa videli u spolocnych znamych a sme spolu uz 15 rokov z toho takmer 11 manzelia 😊💕

elenita
autor
30. júl 2019

No parada, tolko krasnych roznorodych pribehov ❤
Ja si prave teraz v sebe riesim (a bolo to tu uz riesene vo vela diskusiach), ci ta chemia musi byt pritomna od zaciatku, alebo sa da vybudovat vztah aj cisto racionalne .... ci trebars maju zmysel take tie vselijake rande naslepo .... ale to su v mojom pripade len cisto hypoteticke otazky 😀

arcticcode
30. júl 2019

@elenita podla mna ano. Poznam par, z ktorych prvorodenym synom sme boli kamarati na zivot a na smrt a oni sa spoznali cez pol slovenska cez inzerat. Uz su cca 25 rokov manzelia, maju vyse 50. Dakedy to vyjde, dakedy nie. Ono je to hlavne o ludoch. A chemia? Co konkretne sa skryva pod tymto pojmom?

elenita
autor
30. júl 2019

@arcticcode Pre mna je chemia to, ze mi ten chlap vonia, pritahuje ma, skratka, motyliky v bruchu .... ze proste tuzis, aby sa Ta ten druhy dotkol ... ale myslim, ze to je uplne individualne, podla toho, ake ma kto priority 🙂 Niektori uprednostnuju stabilitu, vzajomnu uctu a take to kamaratstvo ... a to im staci .... jasne, ze najlepsia je vyvazena kombinacia vsetkeho 😀

arivederda
30. júl 2019

@mariah0307 ja s mužom rovnako ešte voľakedy na pokeci 😁😁😁😁

lucyluv
30. júl 2019

Išla som sama na dovolenku, lebo som nemala ísť s kým, tak som sa nasr*la, že ja idem aj tak 🙂 našla som si na nete pobyt s cvičením pri mori a tam sme sa spoznali 🙂

saurian
30. júl 2019

@elenita Ja som bola už nejaký čas po rozvode... "internetové" rande nič rozumne nepriniesli, známy dohadovali jedna radosť, ale ani z toho nič nebolo... Popritom som žila koníčkami, vzdelávala sa a žila "po svojom"... A zrazu tých napadnikov bolo neúrekom... 😄😄😄 Ale s terajším MM som sa zoznámila paradoxne na nudaplazi 🙂 A už je to cez 11r. 🤩

zuju2
30. júl 2019

Ja som sa s mojím mužom zoznamila na Stefanskej zábave,potom sme sa stretávali na stanici. Sme spolu 22 rokov, 14 mamzelia,máme tri deti

lucyluv
30. júl 2019

@elenita no keď sa pýtaš na tú chémiu, u nás s mužom to nebolo úplne na prvýkrát, bolo to také zvláštne, že som ho tam videla pri inom stole a nevedela som, či je divný alebo zaujímavý, niečo ma takým iným spôsobom k nemu lákalo spoznať ho, ale nevedela som ešte ako. A až potom sme sa skamarátila, išli párkrát von a potom prišla tá chemia, že ma začal naozaj fyzicky priťahovať.

diqushqaa
30. júl 2019

My sme zoznámili na diskotéke, ale paradoxne až na konci, lebo som celý večer tancovala s jeho kamarátom, ktorého som spoznala tiež v tú noc. Vymenili sme si zopár správ a dohodli sme sa na ďalšej diskotéke. No a po nej sme sa už chceli stretnúť aj na nejakom ozajstnom rande 🙂 A za dva mesiace sa ideme brať a sme spolu 7 rokov 🙂 A či je ten pravý neviem kedy som zistila, ale cítila som sa s ním úplne inak ako s kýmkoľvek iným, proste bolo to o niečom inom 🙂 <3

arcticcode
30. júl 2019

Hej, takú chémiu poznám. Keď potom okolo mňa jemnost pani prešla, prenádherne voňala, naozaj som nikdy nič voňavejšie nezažil. A doteraz vonia, najmä ráno keď sa zobudí 😍

rakahaka
30. júl 2019

Bol to kamosov kamos, stretli sme sa na rozlucke s prazdninami co sme robili pre deti, on tam dosiel kuknut nasho spolocneho kamosa, tak som povedala teda kamosovi nech ho vezme vecer, ze pozyvam na pivo a bolo 🙂 rok sme si pisali, potom 3mesiace chodili, potom 5rocna pauza a potom sme sa dali zodna na den dokopy, nastahoval sa ku mne na privat a uz to spolu tahame 6rokov 😂

luba41
30. júl 2019

@mivalik my nejako podobne..1.september / ešte kedysi v minulom storočí/ - 1. ročník gymnazia ..ako som ho prvýkrát zazrela v dverách /on nebol na prjímačkách/, tak som vedela, že je to on..nejako sme sa až pred stužkovou dali dohromady, ale potom po maturite rozišli. a potom náhodou zase stretli až po vysokej a odvtedy to ťaháme spolu 27 rokov..

0silvia0
30. júl 2019

@saurian no tú zoznamovaciu úvodnú reč na nudapláži si celkom neviem predstaviť 🙈🙈

dzulik_
30. júl 2019

Chodila som autobusom na brigádu, cestou na zastávku bola rozostavaná reštaurácia, kde pracovali každý deň mladí a fešní chalani. Vždy som na nich jedným očkom pozrela, ale len zo zvedavosti. Po pár týždňoch sa mi jeden z nich prihovoril, každé ráno sme sa takto stretávali, začali si písať, potom sme začali randiť atď a už sme spolu 4 roky 😊 po svadbe sa mi muž priznal, že ma sledoval každé ráno a dosť dlho, kým sa odhodlal osloviť ma 😍 inak reštaurácia už funguje, radi tam chodíme, má pre mňa taký nostalgický nádych a mali sme tam aj krstiny našej dcérky 😊

elenita
autor
30. júl 2019

@dzulik_ Toto je ake mile 🙂

opica_skorica
30. júl 2019
pininka1
30. júl 2019

Tiež na pokeci, pred 17 rokmi. Neviem čím to bolo, ale bol iný ako ostatní moji kamaráti a po týždni som vedela že s ním chcem mať deti. Všetko možné sme prežili, nebolo to vždy lahke, koľkokrát som si povedala,že som si radšej mohla nohy zlamat ako ísť vtedy na pokec, ale neľutujem ani nahodou,hlavne keď tu čítam niektoré príbehy.