Kde a ako ste sa zoznámili so svojím terajším partnerom?

elenita
30. júl 2019

Ahojte dievcence, len tak som si citala uz asi 5.krat tu super diskusiu o najhorsich rande a stretkach, a tak som sa, staby rozvedena single zena, zamyslela.
Kde ste vlastne prisli na svojich terajsich vyvolenych, manzelov, partnerov?
Zoznamili ste sa na nete, dali Vas dokopy znami, vrazil do Vas v potravinach, opravil defekt na ceste? 😀
A ako ste vedeli, ze je to "on"?

zmysel
30. júl 2019

Zaujímavé historky. 🙂 Mňa keď sa niekto spýta ako je možné že nikoho nemám, tak jediná rozumná odpoveď ktorú som vymyslel je: "Lebo sa mi zatiaľ nestalo to, čo tebe." ,-)

laska201
30. júl 2019

Reklama das mi telefon.Tak moj muzik sa ma pyta:mas telefon?a ja :ano mam tu vo vrecku.a tym debata skoncila.este aj rano som cakala ci si to cislo vypyta a on nic.tak som si ho vypytala ja od jeho brata.uz je tomu pomaly 14rokov.a 11rokov manzelia 4deti.

sintra
30. júl 2019

My sme sa letmo poznali skrz jednu skupinu ludi. Teda, ja jeho som takmer neregistrovala. Jedneho dna mi napisal. Tvrdil, ze omylom (dnes uz viem, ze cielene 🤣). Akosi sme si zacali pisavat pravidelne, intenzita sa zvysovala, ale zili sme kazdy na inom konci SR...no i tak sme teraz spolu 😉 Co ma prist, pride.

uzanka16
30. júl 2019

Cez pokec,sme spolu 11 rokov z toho 5.rok manželia a máme 2 a 3 ročné deti.

eliska13
30. júl 2019

@elenita kolega z pobočky z iného mesta stretli sme sa na teambuildingu

saurian
30. júl 2019

@0silvia0 domnievam sa ze si nikdy asi nebola na nudaplazi.... Alebo len "spoza plota"... Rovnaká ako inde, možno ešte slusnejsia ako za žiješ niekde na diskotéke....

mapleol
30. júl 2019

My sme sa zoznamili v bare na diskoteke. Super tancoval a co je pre mna podstatne - dobre vonal 😊. Vymenili sme si cisla, o niekolko dni sa stretli. O par mesiacov zacali spolu byvat, o rok mali svadbu. Mame spolu 2 deti a tretie na ceste ☺️

0silvia0
30. júl 2019

@saurian áno, máš pravdu, nikdy som nebola na nudaplazi. Ja som vždy bola tak hanblivá a zaskrupulovana, že tento level by som určite nedala☺️

0silvia0
30. júl 2019

@elenita k teme: my sme sa zoznámili na oldies party pred 20timi rokmi☺️

evkamotka
30. júl 2019

My sme sa dohodli na stretnuti cez zoznamku (nic sme si nepisali, nic o sebe nevedeli, len kde a kedy plus info z profilu) sranda je, ze sme nevedeli ani ako ten druhy vyzera, neposlali sme si totiz fotku. Vlastne to bolo rande naslepo. A nebrnelo mi telo z neho od prveho momentu. Casom ako sme sa stretavali sa mi pacil coraz viac. Po 8m ma poziadal o ruku a teraz sme uz 3r manzelia a čakáme druhe mimi a lubime sa velmi velmi

janulka1802
30. júl 2019

@arcticcode uaaa to si ako pekne napísal romantika neskutočná milé od muza

lenuliatko84
31. júl 2019

Spoznali sme sa v taliansku,kde sa z nas stali dobri kamarati.po pol roku sme sa do seba zalubili.bude to uz 9 rokov.pred 5 rokmi sme mali svadbu a mame 4 rocneho synceka

tatiana1329
31. júl 2019

Ja som sa so svojim manzelom zoznamila este ako 16 rocna... Isla som vlakom do skoly a on bol v rovnakom vagone, vystupoval skorej ako ja, kamoska ho poznala lebo to bol spoluziak jej brata, tak mu napisala aby sa mi ozval... A uz sme spolu 9 rokov, 2 roky ako manzelia, mame 2 deti, prerabame dom a lubime sa stale rovnako 😊

halci
31. júl 2019

v kine. dokopy nas dal spoluziak.

millada
31. júl 2019

Omylom zaklopal na intraku na moju izbu, chcel ist za sesternicou. A už som ho nepustila ďalej 😀

zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emma_932
31. júl 2019

ucil ma v autoskole 😀😀😀 sme spolu 15 rokov 😉

radulienqaaa
31. júl 2019

My sme boli partia na ZS, susedia z ulic, kamosi. Nic viac. Pred strednou sa kazdy rozprchol, ale chlapci ostali v kontakte, stretavali sa, ja som na nich uz aj zabudla. Pocas strednej, sim stretla byvalu kamosku a nahodou sme.stretli aj chalanov z partie. Chodili sme spolu von, dala som.sa s jednym dokopy (vtedy detska laska) 😁 boli sme.spolu 2 roky a mal najlepsieho kamarata. Neznasali sme.sa, lebo ja som mu ukradla kamosa on mne kradol frajera. Juuuj ale sme po sebe nadavali, vrieskali, no nenavist hrozna. Ked som sa rozchadzala s byvalym, akosi sme si zacali vsimat jeden druheho (toho naj kamosa myslim), zacali sme.spolu chodit von, ale.len.ako kamosi, ozaj sme.nechceli.noc.spolu riesit. Az sme.zistili, ze si velmi.dobre rozumieme a uz tahame spolu 9ty rok a mame dve krasne deti 😁☺ takze z nenavisti sa vyklula velka laska, kt trva stale a mame sa stale viac a viac radi. ❤ drzim.palce 👍

vanilka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinabila
31. júl 2019

@elenita viem,co myslis pod tou chemiou.pred manzelom som chodila s dvomi chalanmi a pravdou je,ze mi vadil ich pach😀jasne,ze dovod rozchodu bol vzdy iny,ale nico na tom bude,ja som totiz velmi citliva na vone,aj sama mam rada vsetko vonave.moj muz mi vonia aj keby sa tyzden nesprchoval.a stretli sme sa na jednom stretnuti na univerzite.bolo nas tam asi 10,nepoznali sme sa ,ja som prisla prva a on hned za mnou.len vstupil a uz som sa zalubila🙂on sa zalubil az na druhom raze so mnou,chcel z toho stretnutia pozvat nejake dievca na prechadzku a ja som vysla ako najlepsia adeptka😀smd 14 rokov manzelia,4 deti

vanilka83
31. júl 2019

Ja som bola 1,5 roka single po tazkom rozchode a dlhorocnom vztahu a asi mi aj ta pauza od chlapov pomohla prestúpila som vtedyna inu skolu a nova sloluziacka/kamoska ma chcela zoznamit so svojou partiou tak som u nej vtedy prespala zila v inom meste a vecer sme sli do ich oblubeneho podniku zoznamili sme sa vsetci asi traja chalani hned po mne vystartovali vsak som bola nova z iného mesta a nepoznala som ich nevedela som ake su to kvietky no mna zaujal az 1 chalan co prisiel ako posledny skoro na zaverecnu hned ma zaujal a nebol to ziadny krasavec neviem cim to bolo ale asi preto ze bol taky muzny plny testosteronu ostra sanka strnisko siltovka zarazena do oci to mi pripadalo este viac tajomne a tvaril sa ze ho vobec nezaujimam! ☺️ Busilo mi srdce hned ako sme sa spoznali a potom zavreli podnik sli sme spat k tej spoluziacke ale od vtedy som nan neprestala mysliet no a potom to uz slo kamoska mu samozrejme povedala on nechcel vztah tiez bol po rozchode zacali sme si pisat a od vtedy sme spolu 18 rokov z toho 8 rokov manzelia a cakame prave druhe babo 💕❤️

3petka
31. júl 2019

My sme sa zoznámili v práci. Manžel bol môj šéf. Celkom sme si padli do noty a mali sme si či povedať. Stretávali sme sa aj mimo práce ale len ako kamoši nakoľko v tom čase som mala priateľa. Ani vo sne by ma nenapadlo ho podvádzať, len sme si proste rozumeli. No priateľ a aj jeho známi nás začali obviňovať že sa spolu ťaháme a že sa bozkávame a pomaly sme spolu spali ešte pred tým ako sme sa vôbec spoznali. Takže to malo za následok že som sa rozišla s partnerom. A pár mesiacov nato sme sa dali s mužom dokopy. Sme spolu 12 rokov.

jvlo
31. júl 2019

Boli sme spoluziaci na strednej skole. Najskor naj kamarati, kazdy z nas mal dlhsi vztah, potom sa on rozisiel s priatelkou, prisl koncorocna chata, ja som sa rozisla s priatelom a od vtedy sme spolu. Sme spolu 14 rokov a mame 3 deti

habibim
31. júl 2019

Asi pol roka po rozchode s bývalým, s ktorým som bola 4r.a on ma podviedol, dokonca tak, že ostala tehotná, som odišla na dovolenku k moru.. Posledný večer som sa zoznámila s cudzincom, dala som mu dokonca aj moje t.c.,co som predtým nikdy neurobila, a momentálne sme spolu 11rokov,z toho 9r.manzelia,mame 7r.dceru a skoro 3mesacneho synceka

fodorka
31. júl 2019

tak ja pridam aktualnejsie zoznamenie...rozvedena dva roky a terajsieho ,vyvoleneho, som nasla cca 150km odo mna na badoo 😂🙈 ...v dnesnej dobe je podla mna dost moznosti no cakat ze zrazim lasku moju vyvolenu na ulici to asi niee....ja som mu napisala prva- zaujal ma tym co mal napisane v profile......zacali sme si pisat, stretli sme tusim o tyzden - dva a o mesiac byval so mnou a s detickami...teraz tomu bude pomaly rok...takze tak 😎

petulda333
31. júl 2019

Pokec 😁 sne spolu 10 a pol roka,z toho 4r manzelia a mame 2deticky

canis_lupus
31. júl 2019

V škole, bol môj učiteľ a moja prvá láska, keď som mala 15 😂 V tom čase bol ženatý, ale rok a pol po konci strednej sme si začali písať, stretli sme sa, povedal mi, že sa rozvádza a tak to začalo 😆 Teraz už spolu máme dieťa 😍

alisska
31. júl 2019

úplne prvý krát sme sa zoznámili, keď prišiel so svojou vtedajšou frajerkou pozrieť na skúšku našej kapely, kamarátil sa s mojim vtedajším frajerom, ktorý bol bubeník a ostatnými chalanmi v kapele. potom sme sa stretli, keď bol už rozídený a depkačil spolu s mojim už bývalým 🙂 ale definitívne to medzi nami začalo pár mesiacov potom, keď ma kamarát pozval na chatu a bol tam aj on 🙂 začínalo to pomaly, a sme spolu už 13 rokov a 7 ako manželia 🙂

natalindaaaaa
31. júl 2019

My sme sa zoznámili na Badoo :D divne je, že som ja napisala prvá jemu a ked si to spätne zoberiem v tom období vôbec nebol typ muža, aký sa mi pači :D Dllllho sme spolu chodili von, prechádzať sa až sme sa dopracovali na dnešných 5rokov 🙂

elenita
autor
31. júl 2019

Sranda, ake je to roznorode ... ;)