Kde kupujete dámske topánky veľkosť 42?

sammy
26. jún 2013

Dajte tipy, kde kupujete topanky, ja uz som niekedy zufala z toho, kolko obuvi pobeham a i tak malokedy najdem topanky, ktore som si predstavovala, musim kupit co je a casto aj drahsie ako som planovala 😒 To iste obycajne tenisky, hadam vsetky znacky robia damske velkosti len v mensich cislach, ich 42-ka mi nikdy nesedi a musim kupovat aspon 43, co uz sa povazuje za panske cislo ☹ Ako to riesite?

nicinka0
27. jan 2016

Ahojte, neskusali ste niekto objednavat 42 z bonprixu? zaujimala by ma kvalita a ci sedi na "klasicku" 42? dakujem.

petra190
30. jún 2016

Cavte baby,

dakujem za tipy - www.andypola.cz je mega, vselico som uz pozrela ale tu su velmi pekne topanky a tie ceny nie su vobec premrstene. Bezne som kupovala topanky za dvojnasobok - objednam a napisem receziu. Zaroven som vam chcela upozornit na www.tallgirls.co.uk, vcera mi odtial prisli sandalky, kt. kvalita je zufala ... idem to vratit. Postovne stoji vela, nemaju free return a ja som sa prave presvedcila, ze to nestoji za to. Co ale stoji za to je http://www.pikolinos.com/ - su drahsi ale mavaju zlavy a topanky, su naozaj pohodlne a vydrzia. Ak sa vam paci ich styl, tak odporucam!

Majte pekny den!

zuzankaaa87
8. dec 2017

Caute baby,

predam uplne nove krasne nenosene cizmy cierno-tmavomodre,elegantne na asi 9cm podpätku spanielskej znacky Brenda Zaro, velkost 43 , su cele z brusenej koze(semis) a vzhladom na to ze mne nesadli a dnes mi prisli nerada by som prisla o taku sumu ako je 180€ a kedze ma napadlo ze niekto by ich mohol kupit kto ma problem s kupenim takehoto nadmerneho cisla ako je 42-43 tak predtym nez to poslem naspät aby mi vratili peniaze som myslela ze niekto sa mozno potesi a kupi si ich. Ak by ste mali zaujem tak mi volajte 0944 125 661
Su sice drahe ale kvalitne a sexy a tu na Svk take “šik” cizmy v takom cisle len tazko zozeniete, väcsinou maju vsetko sportove.Prikladam fotku tychto krasnych ciziem. Ozvite sa napiste bud sem alebo mi zavolajte kto ma zaujem. Caute🙂

rainee
8. dec 2017

Inak už aj v tescu som našla dámske 42ky,komu teda stačia lacnejšie topánočky. Inak si kupujem len v Deichmanne a skoro vždy vymaknem dáku zľavu alebo posledné kusy veľkých čísel tak je to veľmi cenovo prístupné.

zuzankaaa87
10. dec 2017

rainee a ty by si ich nechcela?oni su tak o cislo mensie jak 42ojky...fakt su krasne sice drahe ale tak zas vydrzia par rokov a u nas tazko dostat taketo sexy botky🙂 mne su male cize ich chcem predat a objednat väcsie..

rainee
10. dec 2017

@zuzankaaa87 dik nie, také topánočky teraz vôbec nevynosim keďže stále behám okolo detí tak chodím skôr športovo a aj cena je pre mňa dosť nad limit,keďže som ešte na md.

dulazh
23. feb 2018

@zuzankaaa87 skoda,ze som to objavila az teraz

rainee
19. mar 2018

Baby,predávam teraz viac topanociek vo veľkosti 42,bežne aj drahšie značky, kuk môj bazarik ak by ste mali záujem.

roxana61
18. aug 2019

@sammy ahoj, viem ze je to stará téma, ale náhodou za ten čas nejaké nové tipy? 🙂 momentálne hľadám biele lodičky na svadbu na nizsom podpatku tiez tak 28cm ale tazko sa hlada no