Kde objednať kvalitné nože?

hettinka
9. jan 2021

Potrebujem kúpiť sadu kvalitných nožov do kuchyne. Take, ktoré sa hneď neotupia a nebudú stat majland. Poraďte znacku, pripadne, kde objednať 😀

luculaaa
9. jan 2021

Zdravim odporucam tuto stranku
https://www.euro-noze.sk/

maud13
9. jan 2021

skús ešte cez domace potreby orion, tam majú kvalitné veci, ja som veľmi spokojná. ale určite odporúčam kovové, s ťažšou rukoväťou a ak nemáš, tak aj ostričku na nože.

maud13
9. jan 2021

@maud13 ešte dodám, ostrička ti úplne stačí mechanická ručná.

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alberto1
9. jan 2021

Dobré su aj Tescoma nože, ale hľadaj so zárukou 10 rokov.

hettinka
autor
9. jan 2021

@alberto1 z tescomy som mala par vecí a nebola som spokojna moc. Až také terno to nie je, najmä v pomere cena/kvalita ... kvalita porovnateľná s ORION a cenovo sú drahší. Ale ďakujem za radu.

Neviete, ako je to kvalitou so značkou Berndorf Sandrik? Alebo Solingen?

enoula
9. jan 2021

Fiskars, maju viac rad, tak podla rozpočtu sa da vybrať

dada1010
9. jan 2021

teraz sú kvalitné nože v Bille za body..

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alberto1
9. jan 2021

Od tescomy sme malu nože Azza. Boli to kvalitné, ex ich zobrala...😁. Máme 1 Solingen nožik, urcite je to nemecka kvalita. A taktiež švajč. Victorinox. Ale treba mať aj kvalitnú brúsku na nože.

alberto1
9. jan 2021

@lubka261 preto som spomenul nože so zárukou 10 r. Tie stáli s cepelou 9 a 13 cm kus nad 10 E

hettinka
autor
9. jan 2021

@dada1010 v Bille za body nič brat nebudem, take mám aj doma.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luxus10
9. jan 2021

https://online-textil.sk/sada-5-nozov-jamie-oli...

tieto su skvele, sie ich tam nemaju, azda sa daju kupit inde...

stefi_k
9. jan 2021

V prvom rade sa treba naučit starat o nože, zbytočne kupiš aj najdrahši nož ked ho zničiš. Neodporuča sa kupovať sady nožov ale jednotlive podla toho na čo ich použivaš. Osobne mam viacere značky, spokojna som s giesser, wüsthof, zwilling, tsuki.

hettinka
autor
9. jan 2021

@stefi_k zwilling sú dosť drahé. Videla dom aj 100€ za nôž. Ostatne pozriem.
Ja mám nože už veľmi staré, niektoré aj 20-ročne a chcelo by to obnoviť.

stefi_k
10. jan 2021

@hettinka ešte jedna rada ak možeš chod si nože pozriet do obchodu a vyskušaj jak sadne do ruky. Ja mam napriklad malu ruku a hruba rukoved je pre mna zla na uchop, ruka a zapestie je zbytočne zatažovane. Taky gastro štandart su giesser, wüsthof, victorinox .... ale naozaj si kupovat nože ktore využiješ, je zbytočne mat 20 nožov a použivat 3 až 5. Kvalitny nôž vydrži velmi dlho mam jeden tamahagane ten ma asi prežije, len tam je aj cena taka. Jedine čo naozaj nevydržia su s vrubkovanou čepelou len tie su vynikajuca na krájanie zakuskov a chleba, ani nejde o to že by nevydržaly len je jednoduchšie kupit novy jak ho nabrusiť. Momentalne ma zaujaly aj forged nože, len tie nemam odskušane.

mareri
29. jan 2021

ja som kupovala nože Yaxell na supernože. Su ostre a krajam s nimi uplne všetko

lma633593
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
26. okt 2021

@miroslava_vancova1 tiež mám sadu od nich

beahavala
29. okt 2021

ja mám tiež dellingera

nina_tot
19. nov 2021

Ked hladate noze, tak super su aj IVO Premier, maju ich na profikuchar.sk. Videla aj skusala som ich u susedy a teda fakt kvalita. Urcite si aspon jeden vypytam pod stromcek. A dokonca mal aj ochranu pred prerezanim a to som na nozi prvykrat videla.

tiana_l
30. nov 2021
Používateľ tiana_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tiana_l.

Ano, na www.profikuchar.sk majú úžasné nože IVO Premier a keby si chcela viac, majú aj sady.

kika_flower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Autor odpoveď zmazal
Zobraz