Kde si kupujete softshellové nohavice?

13. feb 2023

Ahojte maminky, odkiaľ objednávate softshellové nohavice, s ktorými ste spokojné? Nejaké jednofarebné, alebo aj pekné moderné vzory? Aby mali aj reflexné prvky a dobre sedeli.. Ďakujem za tipy 🙂

kat_
13. feb 2023

unuo

autor
13. feb 2023

@kat_ to mi pride trochu drahsie.. skor som myslela nejake stranky, co su handmade a za lepsie ceny..

galganka
13. feb 2023

Handmade a lacno? Softšel veci máme od Pixie. A lacné z Decthlonu aj s fajnovým vreckom na poklady.

kp7333
13. feb 2023

Sportisimo

luccija
13. feb 2023

@galganka tiež sa mi handmade zdajú raz tak drahé.Niekedy majú dobré v CA, HM, Tesco, Decathlon

galganka
13. feb 2023

@luccija ale, veď to je logické. Handmade. Ušité niekým, často maminkou na MD v jej voľnom čase. Z materiálu, ktorý ona kúpila. A s láskou a šikovnosťou premenila na oblečenie. 🤷‍♀️

behulka
13. feb 2023

AK hľadáš handmade a lacné, je tu možnosť kúpiť látku a ušiť si doma alebo dať si ušiť. Možno skús pozrieť na Sashe, či sa niečo nezmestí do tvojho limitu.
No lacňáckym čínskym sa to cenovo vyrovnať nedokáže, keďže tam je pracovná sila platená tak, ako je.

autor
13. feb 2023

@galganka
@luccija
ja by som radsej podporila nejaku handmade tvorkynu.. a som si ista, ze poonukaju nohavice aj za menej ako za 30 eur ako na unuo.. nasla som ich par aj tu na MK v bazariku, cena napr 20 eur, tak ci nemate s nejakymi konkretne skusenost..

luccija
13. feb 2023

Tak si nemala písať anonymne a určite by Ťa oslovili, tie čo siju

jane1987
13. feb 2023

MiniMe ma za rozumne ceny, co sa tyka oblecka MiniLove sitie pre detičky, tiez krasne veci za rozumne ceny a aj vyssie spominana Pixie. Vsetky najdes aj na fcbooku

autor
13. feb 2023

@luccija ved mi mozu napisat sem, ze siju, nie?

simona92101
13. feb 2023

Urcite Kiwihandmade,ich rastuce softshell nohavice nosi dcera uz skoro 3 zimu a su stale ako nove.

petamich
13. feb 2023

no napr. Colorboom sije aj pre zeny softshelloveho nohavice ale teda cena je daleko vyssia ako Unuo

ircirc
13. feb 2023

Skúste v Tchibo Online Shop

zuzulik27
13. feb 2023

Lidl . Babám 13 a 15 sedia perfektne. 20eur.

babulkomale
13. feb 2023

Dieťa menšie Unuo a Jožánek máme, obe výborné. Elastický vysoký pás, nonstop blatové takže denne periem, držia. Dieťa väčšie McKinley.
Ja si dávam šiť na mieru.

levandul_ka
13. feb 2023

Froggywear - maju tam perfektne softshellove a vnutro merino vlna, fantasticke kukly, ciapky

monillia
13. feb 2023

@autor aj ja šijem napr.