Kde ste kupovali kuchynský riad?

lienka_89
3. apr 2018

Mamicky,chcem sa opytat kde ste nakupovali kuchynsky riad, hrnce,pribor, proste vsetko do kuchyne.
Dakujem za odporucania.

mirka17
3. apr 2018

@lienka_89 hrnce tescoma, riady a príbor prevažne ikea

monane
3. apr 2018

prvý riad čo sme kúpili bola sada tanierov a šialok keď mali v asku kaciu, 62 kusov za 50 eur 🙂 polovica z toho bola rozbitá do roka :D :D

dai
3. apr 2018

@lienka_89 ja mam vacsinu wmf znacku ...

hettinka
3. apr 2018

IKEA, tescoma

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liv1
3. apr 2018

Všetko kupujem všade možne (to ti moc nepomôže) ale čo fakt neodporúčam sú taniere z Ikei. Do roka kompletne obite všetky. Možno nešťastný vyber, ale celé zle.

lienka_89
autor
3. apr 2018

Mamky dakujem za rady. Nepotrpim si na nejake "parady" no aspon info.kde/co/ako. A jasne ze kvalitnejsie,nech sa to nemeni kazdy rok... 👍👍👍

deedol
3. apr 2018

Tiez viacmenej Ikea a Tescoma. Ikea riady odporucam obyc biele alebo priesvitne, nie take tie "hlinene". Hrnce a noze Zwilling.

btus
3. apr 2018

pozerať akcie v miestnych obchodoch, alebo reťazce. Hrnce sú dobré aj smaltované. My máme tescomu a aj smaltové. Príbor tak do 30 E, taniere - kde bola akcia, alebo Ikea, alebo tesco. Na bežné použite a rozbitie je to jedno - hlavne aby hlboký tanier bol hlboký a niečo sa tam aj zmestilo 🙂 Slávnostné - Karlovarský porcelán.

ro_manka
3. apr 2018

Máme aj z IKEA aj z Tescoma, ale ja najviac odporúčam KINEKUS, lebo tam majú kvalitu rovnú Tescome, ale za omnoho nižšie ceny 🙂 a ešte v Metre sa dajú kúpiť výhodne kvalitné veci.

lubisvecko
5. apr 2018

Hrnce a taketo veci to vacsinou z Tescomy, ale co sa tyka riadu, tak to ako mi pride, kde sa mi co paci, uz aj v kiku som kupovala, aj v ikei, aj v takych mensich obchodikoch 🙂 Zalezi kde sa mi co paci 😉

aculy
5. apr 2018

Bendorf😉