Kde všade ste mali sex?

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😃
zuzidr
9. jún 2009
mna na to MM vždy nahováral ale sa bojím že ked príde "to" tak havarujeme 😃 😃 😃 😃
jonatanka
9. jún 2009
no no snad uz vsade, naj to bolo v pracovni draheho mami, adrenalin az ... , hlavne ked chvilu po tom ako sme skoncili ona prisla po pradlo :-N
majula
9. jún 2009
denisocka...na také niečo by som sa ani ja už nikdy nedala nahovoriť....lenže 10 rokov dozadu, ajajaaaj, to bolo trošku iné obdobie :-N
denisocka
9. jún 2009
no asi ani tolko aut nejazdilo,dnes ma dialnici keby ste to uroblili,tak by ste ešte stihli byť v prvych spravach o 17.00 na markize 😃
denisocka
9. jún 2009
a take že vytah,vlak.... to ani pomylsenie ... obdivujem niektorych :-p ja som fakt konzerva konzervovná
erikasadek
9. jún 2009
deni a co poveis v lietadle, teda v kabinke.. 😉
majula
9. jún 2009
Bolo to v noci...autá žiadne...a chvála bohu ani policajti, keby nás zastavili a povedali by dotyčnému nech si vystúpi :-x no neviem 😃
denisocka
9. jún 2009
erika,a lietadla maju kabinky? :-N ja som letela len raz,takým malým humusom - HEMUS do Bulharska,a neboli tam kabinky -iba na priručnu batožinu 😃
zuzidr
9. jún 2009
dotyčný by povedal policajtovi: ved stojím !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃
denisocka
9. jún 2009
majula,ešte že tak .... že v noci,a ešte že mi necestujeme v noci,aby take dačo nenapadlo aj mojeho-boh ochranuj
denisocka
9. jún 2009
a keby sa tak zasekli,a museli by policajti vyprostovat majulu :-p
babatko88
9. jún 2009
fúúú, tak to by som nemala odvahu, náhodou ste mohli skončiť aj niekde mimo cesty s rozbitými hlavami, to by sa potom ťažko vysvetľovalo :-|
ja na biliardovom stole a v mori (ostatné je normálka) :-N
majula
9. jún 2009
Jaj sa tu smejem 😃 😃 😃
babatko vtedy mi to bolo šuma-fuk....za to teraz by ma muž nenahovoril ani na sex v odstavenom aute...teda nenaštartovanom =-)
trixi
9. jún 2009
zienky, tak sa smejem 😃 😃 😃 . Normalne neverim, teda majula to mate velke auto, alebo ste obaja drobnejsej postavy. Hoci za mlada by sme sa aj my tam zmestili, teraz by nam zavadzali nase bruska 😃
U nas za mlada na kamaratovej svadbe v parku pri zamku Hluboka na lavicke, v tu chvilu tam nikto nesiel. Bolo to po obede, za svetla. Dnes nechapem, ako som sa dala nahovorit. No mladost - pochabost.
Erika, chceli sme minuly rok v lietadle na zachode (nudili sme sa pri 10 hod. lete), ale nejako sme sa tam nemohli umiestnit, tak sme to vzdali. No hold sme velky ludia 😃 .
markiza
9. jún 2009
deni, tie kabinky mala erika na mysli wc :-N
erikasadek
9. jún 2009
deni, ja sa tak blbo vyjadrujem.. :-N presne ako markiza.. no zachodove, ale su niektore vatsie a ciste.. zalezi na spolocnosti.. 😃
roasha
9. jún 2009
ze mnaaaaa to vtedy nenapadlo..... :-N 😃
erikasadek
9. jún 2009
ze.. 😃
roasha
9. jún 2009
my sme boli "spenerom",a bolo to aj tam cistucke 😃
anarida
9. jún 2009
😃 baby 😃 no ja z Vás nemôžem 😃 😃 😃 ja som take zaujímave...no na SŠ na WC u chalanov a v satni v Telocvicni 😃
krasuliak
9. jún 2009
bol tu uz cintorin? :-N :-N
anarida
9. jún 2009
krasuliak 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
babatko88
9. jún 2009
fuuuj, cintorín? ani za svet
denisocka
9. jún 2009
😃 😃 :-p
oalaaautor
9. jún 2009
krasuliak: este ze pri nejakom burlivom orgazme tam nevstal niekto z mrtvych :-o to by ste mali publikum :-x
mima1
9. jún 2009
ja nebudem pisat kde ale napisem nieco ine. o tom aute po ceste. niekolko rokov dozadu sa vraciame zo sluzobnej cesty a zrazu objehame auto a pozeram vedla co slo auto tak za volantom chlap a zenska sklonena v jeho rozkroku. ale nespala tam... 😃 😃 😃 to som akoze nechapala
krasuliak
9. jún 2009
ja som nevedel kde som :-p :-p da sa povedat ze som bol znasilneny 😃 😃

mima co si na tom nechapala?? :-N :-N
sstefi
9. jún 2009
mima1, som zvedava, ktora tu napíše ako prvá, že to mohla byt práve ona, koho si videla 😃 😃 😃
dobrá tema 😃
denisocka
9. jún 2009
mima,ktovie či to nebola zas majula 😃
sstefi
9. jún 2009
aj to som sa prave chcela opytat, že čo sa na tom neda chapať, vidim, že keby si potrebovala niečo vysvetliť, tak neni problem.... 😉 😃