Kedy môžem farbiť zle nafarbené vlasy?

lenkove
24. nov 2012

Baby, ste moja posledná nádej! Včera som bola u kaderníčky, akosi ma nechcela počúvať čo chcem na hlave ja a dala mi čo chcela ona.. Nebudem sa rozpisovať, lebo sa vám tu rozrevem (a to teda vzhľad ozaj nie je na rebríčku mojich hodnôt vysoko), takže babo raď: Mala som tmavý blond a melír, ona mi to zjednotila na mňa veľmi svetlou farbou, ktorá mi navyše nesedí. Chcem si vlasy stmaviť - tmavý blond či oriešková by boli super. Ku kaderníčke ma farbenie nedostanete 😝 😝 Kedy si môžem zafarbiť vlasy? Aj dnes? (zajtra?) alebo musím čakať tých 6 týždňov (nevydržíííím) 😅 😅 Vďaka!!!!!

linka
24. nov 2012

@lenkove mozes aj hned,ja som raz netrafila farbu a na druhy den som znova zafarbila a v pohode..

lenkove
autor
24. nov 2012

@linka ďakujem, och, to si ma potešila 🙂 Zajtra teda idem na to 😅

linka
24. nov 2012

@lenkove moje vlasy uz toho zazili 😅

kleyta49
24. nov 2012

Ja by som kludne farbila hned 🙂
@lenkove

nice202
24. nov 2012

@lenkove to iste presne. Mala som melir a skor tmavsi blond a zosvetlila mi to skoro na bielu. Vyzeram ako idiot, vlasy specene, ale nenafarim si ich teraz. Este pockam mesiac, aby sa dali dokopy a nezoxidovali na zeleno.

lenkove
autor
24. nov 2012

@nice202 toho sa bojím aj ja ☹ už minule mi ich kaderníčka zničila... Čakala som 4,5 mesiaca (!!!) kým sa dali ako - tak dokopy a šla do vychyteného salónu.. Zacvakala som 60 e... 🙄 a je to des... A jednoducho tak ako vyzerám nemôžem ísť medzi ľudí, fakt som zúúúfaláááá 😅

nice202
24. nov 2012

@lenkove uplne ta chapem, stale mam vlasy v cope, aby to nebolo az take viditelne.

nice202
24. nov 2012

@lenkove najlepsie, ze si musim hladat zas novu kadernicku, lebo k tejto uz nepachnem

lenkove
autor
24. nov 2012

@nice202 tak to sme dopadli rovnako 😝 Tiež som si vlasy vypla do copu s tým, že to nebude tak vidno, ale chyba lávky 😀 😀 ja mám aj ofinu, takže mám pocit, že to bije do očí ešte viac 😖 No čo sa tie kaderníčky dohodli na nás, či čo 😝 😝 😀

janinah
24. nov 2012

@lenkove prečítala som si nick a otázku a myslella som,že to píše moja dcéra Lenka-dnes si zafarbila vlasy a nepáči sa sama sebe a zajtra sa chce farbiť znova,tak ju odhováram...

lenkove
autor
24. nov 2012

@janinah Si zlatá 😀 ja teda asi sa pôjdem najskôr ostrihať a keď to nepomôže, tak prefarbím 😕

danielitka26
25. nov 2012

@lenkove farbu mozes aplikovat hned. mam skusenost ked som chytila maniu sla som z ciernej na blond a naraz to veru neslo tak som aplikovala dve farby po sebe tretiu o dva dni neskor, plesata som nezostala a pri mojej kvalite vlasov ked som to zvladla tak to urcite zvladnes aj ty, ale potom pozor na starostlivost, treba vyssiu, ako kremy olejceky balzamy kym sa vlasy spamataju

sonickalevik
14. júl 2014

Ahojte zienky, mne kadernicka zafarbila vlasy pred dvoma dnami nahnedo , namiesto blond, ... bolo to fakt zle, viem ze by sa malo cakat 5 tyzdnov ale kupila som si 2 farby (mam dlhe huste vlasy) a vcera som ich odfarbila spat, vysledny efekt je dost do biela, a ano vlasy su dost znicene.... aby sa dali rychlo dokopy odporucam kazdej co ma podobny problem si spravit "masku" z olivoveho/arganoveho/kokosoveho oleja, naneste si ho co najviac na vlasy, zabalte do igelitovej tasky, to zabalte do nahriateho uteraka a takto si to nechajte kludne aj od rana do vecera, alebo cez noc ak tak dokazete zaspat. Nasledne samozrejme treba vymyt samponom, aspon dvakrat -> a opakovat 1x za tyzden kym sa vlasky nedaju dokopy, mne to pomohlo uz viackrat 🙂

lenka_sa
28. dec 2015

Ahpkte baby, mam na vas jednu otazocku 🙂 chcem sa spytat, farbila som si vlasy na hnedo ale je svetlejsia, ako by som chcela. A tak som rozmyslala, ze by som si zafarbila znova ale na tmavsie. No je problem v tom, ze som si vlasy farbila pred 2 tyzdnami a neviem ci to nieje skoro na farbenie :D Dakujem za kazdu odpoved 🙂)

lilienka27
1. júl 2016

no ja som si dala na cierne odfarbovac z DM colour B6
..slubovali povodnu farbu....prd!!! vzadu hnede vpredu cierne....po case znova a ziaden rozdiel....ze idem ku kadernicke. chcem ombre....take orieskove.... ze ok....vrch mi zafarbila na mokka hnedu....spodok stahovala farbou co by mala zosvetlit o 9 odyienov a mala mat platinovy nadych....umyla ofenovala...a ani nieze rysavka ale hned pomaranc....tak este ze dame 9% peroxid....ok...vzadu blond...jemme zlta slama....boky rysavo medenne a predok ?...svetlejsi pomaranc....konce ako zuvacka...vlasy ako kolotocarka....podotykam 40€...tak volam na druhy den do jedneho lepsieho salonu....vraj ma musia vidiet- to mi je jasne....objednali ma o 3 dni....ked ma zbada asi ju j.bne. ak mi to da dokopy nohy ruky kej budem bozkavat.

majuka1983
7. feb 2017

baby včera som bola u kaderky stiahla ciernu farbu a mam to teraz rysavo vselijake mozem dat na to šampon hnedy??aj tak chcem hnede len ci mozem uz dnes po vcerajsku vlasy znicene nemam

zuzana2442
18. apr 2017

@majuka1983 ja mam dnes ten isty problém...mam to rysavo vseliake.ked som vysla od kadernicky nebola som vôbec spokojna...vypytala 98eur..za odfarbenie a nafarbenie..co s tym?mozem to zajtra znova zafarbit?ci ako?poradte mi prosím

domiradr
22. apr 2017

Ahojte baby. Dnes som si nafarbila vlasy na blond. No žial je to katastrofa!!!
Myslíte si že by som sa hned zajtra mohla nafarbiť na hnedu ? :/

zuzana2442
23. apr 2017

@domiradr ano nafarbi si.Ja som to riskla tiez a v pohode.Ale pouzi sampon.Farba je velmi agresivna.Tu mozes aplikovať po mesiaci

marianna7106
7. sep 2019

Vcera som bola u kadernicky zafarbit na blond a ona mi okraje a ofinu spravila modro-sive,no nemozem sa na to pozerat.Vraj je to len sampon,ale od vcera si drhnem vlasy a sa mi zda,ze je to este vyraznejsie.Neviem, ci to risknut a zafarbit si to?

monis1992
3. okt 2019

@lilienka27 preco vlasy ako kolotociarka

lenocka986
13. feb 2020

Ja som tiez mala hrozne vlasy,kadernicka ma zafarbila na rysavo.A ja som bola o par dni kupit tmavo-modru a sa mi podarilo odfarbit na cierno hura.

lujze
25. mar 2022

Ahojte, včera som bola u kaderníčky na farbenie a strih.Teraz vyzerám hrozne.Kadernicka vôbec nesledovala čas a namiesto hnedej mám na hlave pásky po prelive vyzerám ako zebra biela a žlté vlasy.Poradte čo s tým?

nikinina
8. okt 2022

Ahojte,
Včera som bola u kaderníčky na melír a ostrihať sa. Je mi do plaču. Vlasy si absolútnej neviem ucesat, na jednej strane kopec žltých trsov, na druhej skoro nič, ešte aj ofinu mi chytila, takže ani cop nieje cesta. A to som si večer myslela, že najhorší je ten strih. Nechápem, že vždy keď začnem chodiť ku kadernícke, prvá návšteva ok a druhá katastrofa. Chcem si dať samponovu farbu, len neviem kedy. Mám ešte len 2. Krát melír, dovtedy nefarbene vlasy.