Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ducci
6. aug 2011

no zevraj okolo 6 mesiacov.. ja som tiez zvedava, lebo zatial mame modre a 4,5 mesiaca ale mam pocit, akoby zvnutra sa malek trosku menila ta farba.. uvidime 🙂

megie
6. aug 2011

až po pol roku,... v roku už mala určite ustálenú... najprv boli skoro čierne, potom akoby tmavo-modro-šedé, ale od roka má hnedé očká 🙂

benne
6. aug 2011

Dcére sa ustálila na bledomodrú okolo 2m a zmenili na zelenú v 10m, synovi ostali po 2m bledomodré

vefi89
6. aug 2011

mišo mal čierne aod štyroch má mix farieb 😀 neidentifikovateľné 😀

zuzana1710
6. aug 2011

my mame hnedo-zelene od narodenia a zostalo jej to dodnes( 3 r. 😉 )

masinka
6. aug 2011

ked tak pozeram do albumu, tak cca okolo pol roka - starsia mala najprv modre, teraz ich ma ako puknuty egres, mladsia mala modre od narodenia

skeblicka77
6. aug 2011

u starsieho syna to bolo jasne asi od 3 mesiacov, ale itohoto mladsieho som si ista az teraz, bude mat 13 mesiacov, taz ich mal modre, potom zase hnede..je to velmi individualne... 😎 😎

anjelicek26
6. aug 2011

Sasenke sa menili do troch rokov od burkovo modrej cez olivovo zelenu sedu po zeleno/hnede ktore ma dnes.

Max mal pri narodeni burkovo modre a mu len zosvetleli, dnes su modro sede. Tie sa myslim uz nezmenia.

syslica
6. aug 2011

@michaela.g Miška, myslím, že vy budete rarita - ako Jakubko Kláry Jarunkovej 😉 , geneticky je to možné a úplne neškodné. Starší syslík mal nebovomodré oči od začiatku, mladšiemu sa postupne menili z tmavomodrej na hnedo-zelenohnedú, hádam sme v 3 rokoch dospeli k definitívnej farbe 😉 .

andrejka1974
6. aug 2011

mojim 3 starsim detom zostali krasne modere ocka a najmensia dcerka ma oci zelenohnede jej sa zmenili uz v dvoch mesiacoch a ma ich stale take

lucia20
6. aug 2011

mojej najstarsej cca v 8. mesiacoch. ked sa narodila, mala hnedomodre oci, teraz ma hnedo zelene. ale stredna, mala do 4,5 roka modre, krasne. som si myslela, ze po muzovi a teraz sa jej zacina od stredu tahat hneda. 😖 a najmladsia ma rok a ma stale modre. ako ta stredna.

ajkuska
15. aug 2011

tak to som zvedavá aj ja - malý ma zatiaľ sivé očká, ale možno sa to ešte zmení.

35slavka
17. aug 2011

ked sa mala narodila mala uplne tmavomodre a teraz ich ma uz svetlejsie ma 3 mesiace

ita78
17. aug 2011

Moja najstaršia mala kráááááásne modré očká,všetci žasli,že aké sú úžasné. No a po roku sa jej začali meniť a ostali jej zelené!!!!! 😵

weronyca
17. aug 2011

Nas maly mal do roka a pol krasne modre-ja mam zelene drahy take zelenohnede.. mysleli sme si,ze po mojej mamine alebo ocovi(ten ma farbu oci podla nalady bud modre alebo zelene)ale teraz posledyn mesiac,dva sa mu zacina troska zelenkat,tak uvidime

Tu začni písať odpoveď...

Odošli