Klamstvo - objednanie obuvi cez Facebook

marika161
2. máj 2017

Dobrý deň,taka som pobúrená že vám to napišem.objednala som si cez fb obuv od jednej ktorá ponúkala a predavala akože značkové a mala toho na výber toho až až.objednala som si ich ale prišli s chybičkou.vratila som jej ich naspáť a samozrejme peniažky uz mala.poslala mi druhe ale boli ti tie iste len odstránila chybicku.ale kvoli tej chybičke som ich chcela boli pekné.s tou paňi som si potom pisala ze to su tie iste len co mi prvykrat poslala a viem na milion percent ze su to tie iste.lebo od spodu som podražku zašpinila keď som ich skúšala.nakoniec som hlúpa ja.peniaze nemám a ani botasky.ta paňi ma oklamala a povedala že sim si mala nechať tie topanky.naspät mi ich neposlala a ani penuaze nemám a ani topanky.nemôžem nič urobiť lebo stali len 20 euro.a preto dámy neodporučam pani ANNA MÁRIA SIPOŠOVÁ a na fb má predaj ako MEGI SPORT

sopka10
2. máj 2017

Pokial sa to zopakovalo s viacerymi ludmi ze ich takto ,,oklamala,, , bolo by dobre stranku nahlasit, aby ju zablokovali, ak to uznate za vhodne, taktiez je moznost nahlasit nelegalny predaj.

hettinka
2. máj 2017

@marika161 to si naozaj verila, že za 20 e dostaneš Nike Airmax originál??? Akože nehnevaj sa, ale to je snád jasné, že su to fake tenisky z Číny, nejaký aliexpres. Originály stoja minimálne 4x toľko a aj v zlave pod 60 nejdú.
Ak to chceš riešiť, napíš na ŠOI, ak ti prišli bez účtenky/faktúry, tak aj na živnostenský, že pani si predáva načierno. A tiež oslov colnú správu, lebo predáva fake tovar, ak to má veľa, tak možno aj pašuje ...

marika161
autor
2. máj 2017

@hettinka precitaj si co som pisala necakala som original nie som hlupa.ale ide o to ze som upozornila na ženu ze nech u nej nenakupuju a jej komunikativnost a spôsoby su nulove.a hlavne som pisala moju prvu skusenost (aj poslednu) z takym clovekom.o tie botasky ani tak nrjde ale o to ze ta zena klame robi tie botasky falosnejšimi než su a o peniazoch ktore zhrabla aj ked ma tie botasky vratene.

sasa1310
2. máj 2017

@marika161 a prečo ju nenahlásiš na SOI? Aj 20 eur je veľa, ak si vezmeš, že toto urobí desiatim ľuďom. Tak to má pekný zisk, keďže v Turecku sa predávajú po 10 eur.
Za druhé, na Slovensku je trestné predávať napodobeniny, tak už len z toho dôvodu, môže mať z toho prúser.
Takže ak chceš svojich (aj keď len 20 eur) dostať naspäť, tak jej povedz, že dávaš podnet aj na to, že ťa oklamala, keďže je to tovar nový, musí podliehať reklamačnej dobe 2 roky, a k tomu predáva fake, ktorý je zakázaný. A možno si to dievča 2x rozmyslí, či sa jej oplatí chodiť na nákupy do TR.

sopka10
2. máj 2017

@sasa1310 nie netreba jej nic vraviet pretoze tak sa k nej nikto nedopatr , treba ju nahlasit a oni ju uz nachytaju a potom bude pruser mat z toho , a aj peniaze pekne vrati

hettinka
2. máj 2017

takýmto podvodníčkam bude biznis prekvitať dovtedy, kým budú ľudia nakupovať nekvalitné faky od prikupníkov mysliac si, že ušetria, keď nakúpia laciny, ktoré sa im za mesiac rozpadnú. Však ako vidno, už sa rozoberajú, odpadávajú písmenká, ešte to ani obuté nebolo. Bolo jasné, že to nie je originál a že pani je všetko len nie poctivá obchodníčka.
Myslím, že strata 20 eur bolo ešte najmenšie zlo. Oveľa horšie by bolo poškodiť si zdravie vlastných nôh, ktoré nás nosia celý život. Keď na to nemám, aby som si kupovala airmaxy, tak si kúpim normálne "no-name" tenisky v obchode a mám na ne aspoň 2 roky záruku a aspoň nejakú kontrolu. Alebo si objednám z UK nejaký outlet za 30-40 eur. Dcére takto kupujem adidasy, vždy vydržali v pohode, nesmrdia a ani písmenká neodpadávajú.

Ženy tu radia dobre, povyhrážať sa dotyčnej kontrolami a ona si už dá povedať. A stránku nahlásiť na FB ... aj ked verím, že založí ďalší profil. Chrániť sa dá len jediným spôsobom - pochybný tovar za nereálne ceny NENAKUPOVAŤ. Ak chce niekto Čínu, radšej kupiť cez ali ... tam aspon vie čo kupuje a stojí to podstatne menej. Na SK väčšina e-shopov predáva aj tak veci odtiaľ, alebo zo sportsdirectu ... tak radšej objednať napriamo od nich.

lobic
3. máj 2017

To si mala este stastie ze to bolo len 20 e a nie viac. Ale ozaj klobuk dole, ze si to vsetko takto zverejnila. I ked povedzme si na rovinu. Spravi si druhy nick a pojde to cele dokoliecka. Teraz sa hrozne vela nakupuje takto cez net. Niekto je ale rad a zlu skusenosti nemal. Nuz len aby bolo takych co najviac

barbinka94
24. júl 2017

Dobrý večer tak ja neodporučujem túto stránku https://www.facebook.com/MŠ-štýl-značkovky-1661... a pozor majú ešte jednu https://www.facebook.com/M-Luxury-244206515788507/

OBJEDNALA SOM SI TENISKY NAJSKÔR MI PRIŠLA POPÍSANÁ OD PERA , VYMENILA MI JU A PRIŠLA MI Z MASTNÝM FLAKOM!! NA TO SOM CHCELA VRÁTIŤ PENIAZE , JEDNALA SOM S ŇOU DOSŤ SLUŠNE ALE KEĎ MI 2x POSLALA ŠPINAVÚ TENISKU TAK SA INAK NEDALO.. PENIAZE NECHCE VRÁTIŤ , BLOKLA SI MA NA STRÁNKE NÁZOR SI VYTVORTE SAMI.. Na fotke to mastné nie je moc vidno.

momo68
11. sep 2019

Dobrý deň, ja mám tento isty problem s touto pani tu na MK mi predala tenisky poškodene ktore mali byť v 100% stave a tak som jej ich vratila a do dnešneho dna nemám peniaze ani tenisky tu je na MK ako mira2009

barbinka94
17. sep 2019

@momo68 to ma mrzí ona má strašne veľa nickov aj na fb stránok teraz je na fb ako MŠ lux shop pozrite aj tam má zlé recenzie a ešte z ludí ide robiť debilov

momo68
18. sep 2019

@barbinka94 mne nakoniec vratila peniaze za tenisky tak som jej hodnotenie zmazala ale bolo to ked som jej napísala 2 hodnotenia a aj to že budem kontaktovať dalšie oklamane osoby a podam na nu trestne oznamenie

barbinka94
18. sep 2019

@momo68 sa asi zlakla ale aspoň že Vám peniažky vrátila 🙂