Klub nešikovných rúk

lussy23
4. dec 2012

všetci naokolo nádherne háčkujú, pečú torty, modelujú postavičky, šijú, maľujú na textil, vyšívajú........... Niektorí vraj prvýkrát piekli tortu, ale tá torta bola dokonalá!
Nájde sa tu ešte niekto kto má nešikovné ruky a nevie nič? okrem mňa🙂

cairka
5. dec 2012

Asi takto? http://www.doba.sk/2012/11/28/20-vtipnych-nepod... 😀 😀 😀 😀 tiež sa pridávam do klubu 😝

nibocka
5. dec 2012

toto je kraaasna tema. ja sa pripajam k tomu kompletne nesikovnemu telu 😀 moje heslo je od malicka sportom k trvalej invalidite takze som rada ze viem chodit - co sa tyka telovychodvneho nadania. a co sa tyka kreativity a takych tych ostatnych veci tak nula bodov tiez. neviem kreslit, vysivat, hackovat, sit ani spievat ani nic. mam obavu ako budem zabavat svoje deti ked budu v tom veru ked uz ich bude kadeco bavit. lebo ja fakt nic neovladam a nic ma nebavi. jedine co ma bavi tak to je ked mozem niekomu nieco upiect. to je fayn ale vytvory nevyzeraju moc vabne. jedle su ale ten vzhkad by som prijala iny. no ale co uz. ale som rada ze nie som sama tak nesika 🙂

nibocka
5. dec 2012

@cairka som sa paradne zasmiala. najme na tych pecenych veciach lebo aj moje zdobenie by vyzeralo presne tak isto (zralok, tucniak, vajickove kuriatka...)

lydulka
5. dec 2012

@cairka 😀 😀 😀 😀

talula
5. dec 2012

@cairka asi takto vzdy dopadne ked ja zacnem nieco vyrabat :-P

valentyna553
5. dec 2012

Varit som sa naucila ale uz bolo aj na case mam 48 a vsetko ostatne sedi aj na mna zabijem sa?

lussy23
autor
5. dec 2012

@prdelinka12 šport ani nespomínajte, na to som absolútny antitalent. Si spomínam, ako ma kamarátky učil ibicyklovať. Viem to, ale dosť si prito mvytrpeli. A nevim ani plávať a to bol môj oco plaveckým trenérom.
Jo ja vystrihovanie ja to dávam mamine, lebo ja by som to krivo.
A mali by ste vidieť moje torty. hnusne krivé a to som vyučená cukrárka. A moje obrázky? to by aj školák lepšie nakreslil.
aj som skúšala niečo šiť, ale dopadlo to katastrofálne.

lussy23
autor
5. dec 2012

@cairka vitajte.

littledevil
5. dec 2012

@lussy23 Tusim pises o mne 🙂...

dm1
5. dec 2012

@cairka na niektorych som sa schuti zasmiala 😀

fordikford
6. dec 2012

@sintra pridávam sa k tebe ani ja sa neviem bicyklovať ani lyžovat nič ,ale piect a varit to ano 🙂 moja neboha mamka ona vedela krasne vyšivat hačkovat a pliest ja som k tomu nemala nejak vztah škoda ☹

lussy23
autor
6. dec 2012

@fordikford joj ani ja nviem lyžovať, vlastne žiadny šport. ale to preto, že ma k športu nikto neviedol. A ani nemôžem športovať. Bicyklovať celko mviem,a le to stále len zastavujem a idem krivo. takže radšej neriskujem, veď by ma auto zrazilo.

lussy666
6. dec 2012

@cairka jaaj, sa tu smejem....tie deti na seba nahadzane a ten tucniak🙂)) a tie nechty, no umrem z toho🙂) sa neviem prestat smiat, jak u mna doma, ked nieco robim...a tie mozzarelove gulicky:DDDDDDDD to som uuplne odpadla🙂))) diiik

fordikford
6. dec 2012

no tie obrázky fakt super myslela som ,mam rozmazany obraz 🙂

cairka
6. dec 2012

@lussy666 , ja som sa najviac rehotala na tých vajíčkach v paprike pečených, lebo pár dní pred týmto som to videla ako nápad ako pripraviť raňajky a presne som si pomyslela, že takto by to aj u nás dopadlo 😀 no a tie deti, tie sú tiež perfektné 😀 😀
Ale zdvihlo mi sebavedomie, že nie len ja som taká nešikovná 😀 ešteže deťom to (zatiaľ) nevadí a keď im to vadiť začne, nech si urobia krajšie 😝

clarissa
6. dec 2012

pridavam sa do spolku,lebo takiisto nicim zvlastnym neovplyvam..jedine co mi ide je varenie,k tomu mam pozitivny vztah ale ostatne veci aj ked vyzeraju strasne super,strasne kreativne ma bavia chvilu...nechapem ako moze niekto hackovat ciapky napr....teda obdivujem tie osoby,lebo pre mna je to sice praca uzasna ale nudna,ja neviem ci by som jednu uhackovala...druha vec je ze som z videi a obrazkov vobec nepochopila ten postup...ale napriklad este rada fotim a to je spolu s varenim vsetko z mojich "rucnych prac" 😀

katun
6. dec 2012

@cairka baby, toto mi nerobte, placem od smiechu 😀

dablik82
6. dec 2012

@dedenini šálkový koláč zvládne každý??? hm... raz som ho robila a zabudla som doň dať kypriaci prášok 😀 😀 😀
Ale tak aby som zasa nevyzerala že neviem nič... Viem si super domýšľať a spojiť totálne nespojiteľné veci 😀 To sa môj mužík vždy táááááááák "poteší" 🙂

kakika007
6. dec 2012

@cairka tak dobre som sa už dávno nezasmiala, origošso slzami v očiach...
inak, pridávam sa do klubu. jediné čo som zvládla boli tie gule s tekutým sklom (to ma naučili decká v škole 😀 ) a išiel mi šport. inak vtipy ako varenie, pečenie, haha a že kreativita, háčkovanie, maľovanie a rôzne iné ..anie.. akože no comment. no čo sa zabijem? ked to nejde, tak to nejde 😵

mariavasik
6. dec 2012

aj ja sa hlasim do klubu 🙂

mariavasik
6. dec 2012

@dablik82 nie si sama moj salkovy by ani pes nezozral.uvarim barsco ale pecenie mi nejde. 🙂

dablik82
6. dec 2012

@mariavasik čo siii? to fakt 😀 ja som sa pred mužíkom tvárila aký je koláč chutný (na vrchu bol kokos a smotana, také veci ja môžem) ale potom som ho "nechtiac" nechala skysnúť aby sa mi ľahšie vyhadzoval 😝

ichbinich
6. dec 2012

Ja viem piect a varit, a to dokonca dobre. Potom sa viem bicyklovat a plavat a na tanecnej (spolocenske tance) mi to tiez celkom ide. Tym sa moje zrucnosti rukami a nohami koncia 😉

Strikovanie, hackovanie a podobne nehrozi. Naposledy co som musela robit v skole 😉 Strikovany sal pre babiku bol velky ypsylon, tak som to nechala. Hackovat som sa ani nepokusala. Viem zasit male dierky a prisit gombiky. Stopkat ponozky starodavne neviem. Ale viem, ze svokra ma stroj na sitie a vie mi skratit rifle 😀

Ked moj syn chce odo mna, aby som mu nieco nakreslila, tak zvladam: slnko, kvet, dom, auto a dokonca elektricku. Ked sme v skole brali obojzivelniky, ja som velmi "strucne" zakreslila kostru zaby do zosita: klby boli kruzky, kosti boli ciarky 😅 Jedna spoluziacka to komentovala so slovami, ze to je velmi expresionisticke podanie kostry 😀 😀

Ja vzdy hovorim, ze na kadejake tvorenie mam dve lave ruky, a aj to narastene do zadu 😉 Takze som rada, ze syn, ked pride z jasli, mal uz tvorenie a kreslenie, a uz sa iba hra s autickami 😉 😀

A kedze viem, co neviem, tak sa o to ani nepokusam 😉 Nech sa vysantia ostatni, ja viem, kde si co kupim, ked budem chciet 😉

lussy23
autor
6. dec 2012

@cairka fakt perfektné to je

lussy23
autor
6. dec 2012

inak ja so mdala do venčekov tej pálenej hmoty cukor. bol i ale chutné😀

dasiacik
6. dec 2012

@lussy23
Tak ja neviem absolútne nič.A keď sa do niečoho pustím,tak to vždy pokazím 😀 Ale,tak so mnou sa tá smola vezie vo všetkom.Absolútne vo všetkom.Idem ku kaderníčke,už dopredu viem,že to nebude dobré.A hľa,stane sa tak.Idem si do obchodu kúpiť nejaké rifle,nájdem pekné,samozrejme nemajú moje číslo.Objednám si niečo z internetu,už dopredu viem,že to budem musieť reklamovať.A ver,never,aj toto je presne tak.Idem niečo variť,piecť,robím presne podľa receptu,môžem mať aj fotorecept,aj tak ja z toho budem mať niečo úplne iné.A veľa veľa iného 😀

dedenini
6. dec 2012

@dablik82 no v tom domyslani ja by som mala mat vyznamenanie... moj priatel sa divy co vsetko si viem domysliet... to by ani majster N nevymyslel.. 🙂 he he

dablik82
7. dec 2012

@dedenini teším sa že sme také šikovné 😎 😎 😎 a že sa tomu tak "tešia" naši chlapi 😀 Veď čo sme my horšie?

dedenini
7. dec 2012

@dablik82 veru nieeeeeee.. my sme naj.... inak mne sa raz podarilo pripalit aj pukance..som ich robila v hrnci, podotykam ze mamin novy hrnec, celkom drahy..a zabudla som dat oleju troska... dopadlo to tak ze som stala s hrncom v okne... byt cely vydimeny a hrnec paradne cierny... maminu skoro slaktrafilo ked to zistila... 🙂 som bola sikulka... no to uz davno..ale ta sikovnost mi ostala dodnes..he he

dablik82
7. dec 2012

@dedenini aj ja som raz robila pukance v hrnci a hoc som dala na spodok maslo, bolo to na figu a na nič. Takže chyba nie je v nás...to tie pukance si z nás doslova vystrelili 😀