Kniha "Arabský svet. Iná planéta?" Máte ju niektorá?

trinitka87
17. jan 2010

Dufam, ze tato tema bude mat odozvu, zaujala ma tato kniha.

Pridajte sa ku mne ktore uvazujete o jej kupe, alebo uz ju mate doma.

Aka je? oplati sa kupit? zaujala vas?

Uvitam vsetky vase nazory pre a proti, pokecame, uvidime 🙂 😉

trinitka87
autor
17. jan 2010
erikasadek
17. jan 2010

trinitka, povezd mi co ta zaujalo. lebo mna na ich svete a kulture nic bohuzial...

trinitka87
autor
17. jan 2010

erikasadek, zaujal ma ich iny sposob zivota,styl a vsetko s tym spojene

erikasadek
17. jan 2010

teda len knizne poznas?? 😉

binki
17. jan 2010

já nevím, tohle zní jako Bez dcerky neodejdu...zkus Tři lístky čajovníku nebo něco od Khaled Hosseini, taky miluju Khalila Gibrana, Arabské pohádky a legendy...

trinitka87
autor
17. jan 2010

pytala som sa konkretne na knihu, a hlavne NAZOR NA KNIHU a nie ci poznam ich styl osobne alebo len knizne. 🙄

monkri
17. jan 2010

a o čom je tá kniha ?

slnieckokati
17. jan 2010

Trinitka, ja som si ju uz na nete objednala a velmi sa na nu tesim. Dufam len, ze to nebude, ako hovori binki ,dalsia kniha typu bez dcery neodidem.

trinitka87
autor
17. jan 2010

slnieckokati, vyzera ze kniha je rozdelena na temy, a link dany o 22.42 su tam ukazky z knihy,pozri

monkri
17. jan 2010

trinitka87 dík kukla som sa

trinitka87
autor
18. jan 2010

nikto? 😕 😕 😕

ellin
18. jan 2010

Ahojte, tuto knihu som dostala na Vianoce. Este som ju nezacala citat,ale dufam ze sa k nej uz dostanem.
Mam rada knihy o arabskej kulture, pretoze je uplne ina ako nasa. Mam rozcitanu knihu - Muzom vstup zakazany - ktora je tiez o o ich kulture ale je pisana pohladom europanky - pise tam celkom zaujimave veci.

trinitka87
autor
18. jan 2010

ellin to sme na tom podobne, potom daj info 🙂

erikasadek
18. jan 2010

binky ahoj...
🙂

trinitk ak som si dovolila sa ta spytat pre teba mozno , blba otazka, ale ka niekto obdivuje arabsky svet a ina planeta, knizne, tak by mozno mal poznat aj osobne. preto ta otazka.. 😉
nebola nicom drza.....
ja poznam osobne preto som si dovolila ta opytat.. 😉
nic viac za tym nehladaj..

ellin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka274
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinitka87
autor
19. jan 2010

takze, este raz opakujem:
tema znie, nazor na spominanu KNIHU, piste nazory, hodnotenia atd. ale k veci cize ku knihe!!!!
a nie kto kde kolko preco cestoval, prezil, byval, na to su urcene ine temy.

takze poprosim k veci, a hlavne k teme.
piste len tie ktore zaujala kniha 😉

silvia1983
19. jan 2010

mozem povedat, ze super kniha, oplati sa kupit, neolutujete 😉

boldy
19. jan 2010

dakujem za typ, tiez rada citam tento zaner... poznam aj z vlastnej skusenosti nielen z knih, a neda sa presne povedat, ze su stale pravdive alebo nie... a je to tema o recenzii knihy, tak radsej chodte riesit tieto veci do inych tem na to urcenych... skusim aj tu Muzom zakazane, zatial som sa s nou nestretla 😉 vdaka

kubaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkavano
19. jan 2010

taky si myslím že je dobré když tu budou i příspěvky holek ,které mají zkušenosti v reálu ,ne jenom o knížce. 😉

hanka274
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinitka87
autor
19. jan 2010

no vidim ze to tu k nicomu nevedie... 🙄 tato tema mala splnit uplne iny ucel, no skoda ze to par ludi pochopilo uplne inak, od veci.
kedze tema nesplna ucel a niekto nechape jasne zadanie alebo otazku aj po opatovnom vysvetleni, poziadam o uzatvoreni temy . 😎

hanka274
19. jan 2010

tema je ok.
Ak si chcela vyslovene sa bavit len o knizke, navrhovala by som aby si pouzila nazov temy. Kniha "Arabsky svet. Ina planeta?" - mate ju?

napriklad.

trinitka87
autor
19. jan 2010

skoda, ze tu nieje viacej osob ako je boldy, ta jedina pochopila nazov temy.