• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koniec sveta v roku 2012. Čo si o tom myslíte?

18. februára 2013 
slnieckova taký pesimista ... ja som šťastná že sa každé ráno ešte zobudím, postavím a chodím aj s mojou rodinou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka ....ten steroid stačí mnohem menší
ale co už, 2012 bude konec----a koník poběží dál :grinning:
30. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja som minule manzela ukludnila ze nech ho nedesi fin.kriza ze aj tak bude koniec sveta :grinning:
30. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - no, jo, dobře, tak teda stačí 95 kilometrový, no, když to musí být :grinning: Ovšem když bude ten asteroid nadupaný steroidama, tak stačí i úplně mrňavý, aby udělal veliké BUM. :wink:
30. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka :slight_smile: naprostý souhlas, jako kdyby nebylo těch stresů dost, ještě se budu stresovat takovou blbostí s prominutím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 00:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalší koniec sveta?
Musím sa priznať, že som spanikárila - keď začala vari v januári 1991 vojna v Iraku a zrovna vtedy sa prehnala svetom správa, že koniec sveta bude v roku, ktorý sa píše spredu aj zozadu rovnako...
No a ďalší taký rok bol 2002 - a vtedy veru pre mňa bol "súkromný koniec sveta" - aspoň koniec dovtedajšieho života takého, ako som ho poznala - narodilo sa mi prvé dieťa :slight_smile:

Takže som celkom zvedavá, čo zaujímavé - a verím, že pozitívne - sa stane v 2012,
či sa tento dosť skazený svet podarí niekomu vylepšiť :slight_smile:
1. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna je pravda, ze ludstvo sa nachadza v zvlastnej faze transformacie. Ludia si ovela viac ako inokedy uvedomuju vlastne bytie, strasne vela ludi sa zaobera otazkami odkial a kam a naozaj ludstvo akoby vchadzalo to stavu, kedy nevyhnutne nejaka zmena musi prist. Hovori sa , ze deticky narodene po roku 2000 prinesu ozdravnu injekciu ludstvu, ak vychadzame z numerologie, kde cislo 2 znamena velku empatiu, schopnost rozdat sa, dobro...cize postupne tito ludia mozu zacat nanovo budovat nasu zem. Asi to pojde aj bez konca sveta, postupnym vymieranim stareho, zleho a budovanim dobreho.
6. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. apr 2009 o 14:45 • vjitka
vjitka ... a čo má ten tvoj link spoločné s koncom sveta? ... nech som v obraze :confused: :confused: :confused:
6. apr 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J.A.N.U.S, ďakujem za odkaz.

Bol to veľmi zaujímavý dokument. Rozobrať ho celý v diskusii by asi bolo na niekoľkotýždňovú diskusiu, ale snáď aspoň drobné poznámky si dovolím:
v Biblii je napísané, že: „... číslo šelmy je číslo človeka. Jeho číslo je 666.“ A keď by sme naozaj chceli vedieť, čo tým myslí Biblia, museli by sme sa nechať viesť ňou a nie svojimi domnienkami (Autori si vybrali a prispôsobili z Biblie to, čo sa im hodilo do ich tvrdení, v knihe Zjavenie z Biblie sú aj celkom jasné časti o tom, čo sa má stať a pod., ale to už neberú do úvahy, lebo by im to nezapadalo do ich dokumentu).

Tiež je veľmi zaujímavý koniec: „ Môžeme byť optimistický k budúcnosti a to je naozaj to jediné, čo sa nám snaží veštba poskytnúť, ako tikajú týždne a mesiace na vešteckých hodinách roku 2012, môžeme len sledovať s pocitmi zvedavosti a nedôvery a dúfať, že všetci veštci konca sveta sa sakra pletú.“
To mi pripomína ako v tom seriáli Akty X – Pravda je vo hviezdach. „Krásne“ vyhliadky. Ďakujem pekne, „môžeme len dúfať, že sa veštci pletú.“ Chcem zdôrazniť to, čo som možno iným spôsobom tu už písal:

Neverte na proroctvá o konci sveta, ktoré vás len strašia a nedajú vám žiadnu možnosť voľby, žiadne riešenie, žiadnu slobodu rozhodnutia sa a žiadnu jasnú nádej bez rozdielu veku, sily, bohatstva a postavenia.
28. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už je toto za téma komu sa vôbec chce na niečo také myslieť veď to sa nám potom už ani neoplatí žiť a čakajme na rok 2012
28. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba vanga predpovedela treti svetovou uz v roce 2010 to jsem zvedava
28. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brrrr.... :confused: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takovych predpovedi uz bylo ...neverim
28. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prý zítra :grinning:
28. jún 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koniec sveta urcite nebude. Ja sa obavam vojny a nepokojov. Co urobia ludia ked nemaju peniaze na jedlo???? Kazda vojna zacala krizou. Co sa da robit???????? Vydat zo seba co najviac dobrej energie a v roku 2012 to ludia pochopia. Dobru noc......
28. jún 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože môj tretia svetova asterid bojím bojím :sweat_smile:
29. jún 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivere... podľa mňa... špekulácie... toť vsja a všetko sa mi nechce čítať :grinning:
29. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spomenula som si na jednu dolezitu vec. Je na svete veda, ktora sa vola ANGEOLOGIA. Je to veda o anieloch. Dolezite pre nas je, aky aniel vladne. Teraz je MICHAEL...... Vladne 100rokov. Jeho vlada sa zacala okolo 70-80rokov minuleho storocia. Tento aniel je patronom SLOVANOV, VZDELANIA- DOBRA... To znamena, ze vo svete moze byt vojna, vzbury. KONIEC SVETA URCITE NEBUDE. Nas slovanov bude ochranovat este dlho.
29. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isto koniec sveta nebude v roku 2000 mal byt a sme tu to bude pekna hovadina :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prý ANGEOLOGIE - a věda - leda tak pavěda. :grinning: Ať už nám vládně jakýkoliv pišišvor, svět byl, je a bude ať si věští kdo chce co chce.
24. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dedula ma pravdu, nejde o koniec sveta ako taky,ale o to ze bude na zemi viac vojen, budu zaplavy (co aj uz su), hlad a nepokoje. niekde som citala ze dokonca myslim v japonsku zakazali zenam rodit druhe dieta, lebo ich je strasne vela. vidime to sami kolko japoncov a tych podobnych sa k nam pristahovali-ony su tam premnozeny a hrozi ze zem nevida tolko potravy aby tolko ludi uzivilo. Takze urcite nie koniec sveta. To by som sa potom nemohla tesit na toho mojho nezbedu co mam v brusu :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neverim vlastnym ociam!!! To uz aj tu sa o tom diskutuje??? Je mi z toho vsetkeho strasne smutno, na jednej strane sa prehovaram, ze som predsa logicky mysliaci clovek a na take sprostosti neverim, ale na druhej strane sa mi uz o tom zacalo pravidelne snivat... Ktovie, ako to vsetko bude, ale jedno je iste, svet je chory. No a vidite, predsa som tu na tejto stranke a snazim sa priviest na svet potomka, aj ked som si stokrat hovorila, ze toto vsetko uz nema zmysel. Tie ludske pudy su asi silnejsie ako vsetko ostatne. Raz som citala nieco o indigovych detoch, vraj preziju aj ten rok 2012... no ale stacilo, nechcem t byt za blazna :slight_smile:
25. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koniec sveta v roku 2012?gebuzina jak traky :grinning: toto nevie nikto,len.................................................
25. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co prepolovani Zeme? jak skoncili dinosauri ... atlantida?

rubyred-urcite nejsi za blazna :wink:
25. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j.a.n.u.s. - s tým prepólovaním to podľa mňa kľudne môže byť pravda, nie som síce odborník na takéto javy, ale prečítala som si na nete zopár článkov s touto tematikou a stačilo mi... Napríklad stále častejšie pády lietadiel. Pamätám si ešte presne na deň, keď mi o roku 2012 niečo spomenula moja dcéra, dala mi aj nejaký link. A ten som nikdy nemala otvárať.Odvtedy sa mi zmenil život, všetko zlé, čo počujem v správach, si automaticky spájam s blížiacim sa koncom sveta, všetko vidím ešte černejšie, ako to možno naozaj je, no jednoducho hrúza... A najblbšie na tom je, že som odprírody skôr depresívna povaha a všetko si príliš beriem k srdcu, čiže si asi viete predstaviť, ako so mnou takáto informácia zamávala. Ešte že mám môjho drahého manžela, ktorý ma veľmi podporuje, ukľudňuje a všetky moje reči o koncoch sveta vždy obráti na srandu. Chvalabohu, že nie je taký pesimista a fatalista ako ja.
26. júl 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: Hm... koniec sveta- dobré na zamyslenie. Ja si myslím, že najväčší podiel na ňom bude mať ľudstvo samotné. Možno to nás ešte nepostihne, ale kto vie?? Tiež sa pridávam k Misskkiným názorom o vojnách a katastrofách, ktorých príčinou sme my sami!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tych koncov sveta teda prezila :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak budeme pokracovat v ludsej lahostajnosti a arogancii nadalej takymto tempom...tak ten 2012 rok je naozaj realny...ono ten koniec sveta bude...ale nie ako si to niekto predstavuje...potopa a ziadna ziva dusa...jednoducho, Zem treba ocistit ...
26. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok