Kontakt na operátorov z Telekomu

11. feb 2022

Dobrý deň, prosím nemáte niekto kontakt na tých ľudí z Telekomu čo otravujú s paušálmi? Nemyslím priamo zákaznícku linku Telekom kde voláte keď máte nejaký problém ale tých ľudí čo vám prenesú číslo. Chcem sa u nich informovať o nejakom dobrom paušály lebo teraz mám O2 a už dosť dlhú dobu žiaden signál 🤦 dakujem

alik1986
11. feb 2022

Cislo vam nepomoze lebo sa nan nedovolate.Povie vam to ze sa vam snazily dovolat a samo sa to polozi. Ani v predajni mi nevedeli dat na nich funkcne cislo.

autor
11. feb 2022

@alik1986 joj to je škoda. Oni by mali zavolať spať lebo som robila na takejto zákazníckej linke v Orange ale na Orange tu tiež máme slabé pokrytie tak mi ostáva vyskúšať iba Telekom 😁

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babydesire
12. feb 2022

Sranda,,ja som zasa prechadzala pred par rokmi z telekomu do o2 . Puce v se telekome zmrvili co mohli,spravila som cirkus a riadny. A tej debilnej firme nefungoval ani formular na ich stranke na staznosti (telefonicky som sa stazovat nemohla) hodinu som sa trapila,kym som sa nato vybodla a napisala klasicky mail so staznostou a ziadostou o vratenie penazi. Vratili. Asponze to.

malinoismum
12. feb 2022

Napis na stránke telekom do kontakt. Formulára že máš záujem o prenos čísla - a oni sa ti ozvú sami.
Číslo na nich nezískaš, rovnako sa im ani naspäť nedovolas. (Brigáda z VS v CC🙂)