Kto prekonal Covid - 19?

brita7777
6. jún 2020

Je tu niekto, kto bol testovany pozitivne na Covid - 19?
zaujímaju ma symptomy..tiez sme mali chore deti minuly tyzden, nadcha kasel a tento tyzden mi bolo velmi divno, bolest svalov, zimnica, unava dva dni potom deň nic a na 4den zapal hrdla, ziadna teplota, dnes uz hrdlo zapalene nemam a citim sa o trochu lepsie, mam trochu nadchu akurat. Syn este pokasliava a ma nadchu, teplotu sme nemali.

patricia014
29. sep 2020

@otazka1 ešte stále tieto zmysly nemám. Už je to 10ty deň:/

martul
3. okt 2020

Baby ako sa dohladavaju kontakty, kto to robí, kto vám volal že máte prísť na testovanie? Ďakujem

pasikavamacka
12. okt 2020

@diewcatqoo to sme mali aj my s priatelom vo februari na Slovensku. bud silna chripka alebo covid. na testoch sme neboli, na sk to vtedy este oficialne nebolo. taku bolest hlavy sme este nezazili nikdy, nezaberal na to ani ibuprofen, iba trosku to zmiernil zo stupnice 10 na 7 na par hod. ale ci to bolo toto nevieme

cool123
22. okt 2020

Vo februári bola v SR chrípka,moje dve skolkarky mali chrípku typu A (zistená zo steru) najsilnejší druh a tiež ležali týždeň s teplotami , najviac mali 39,5 . Moja mama 57 ročná tiež od nich ochorela a davala sa dokopy tri týždne a vraj takú silnú chripku ešte nikdy nemala.

katkabg
27. okt 2020

@cool123 aj moj muz a dcera vtedy vo vebryari tusim presli udajne niakou chripkou tipu B a dcwra to zvladla s horuckamj za 5 dni a muza som davala dokopy 2 tyzdne!!!!

juditaaaa
27. okt 2020

@brita7777 S celou rodinou sme boli chorý. Manžel, 2 ročne dieťa a ja. Mali sme nádchu, teplotu, kašel a taktiež bolesť svalov, zimnica a únava. Bolo to strašné. Zostali sme doma, v karanténe. Pili sme veľa, jedli sme zeleninu, ovocie a hlavne sme spali. Celý deň. Cca 16 hod/deň. Za 5 dní nám všetko prešlo. A na 6. deň nám bolo oveľa lepšie. Potom sme odišli k doktorke. Testovali nás a vysvitlo sa, že sme negatívny, ale predtým sme mali covid.

arcanne2
27. okt 2020

My sme mali priznaky rozne, ja som mala nadchu, kasel, bolesti celeho tela, tlaky na hrudniku, teplotu. Manzel mal nadchu, asi raz zvysenu teplotu. Cuch a chut som stratila len ja

87nika1
4. nov 2020

Ja som mala jeden deň teplotu 37,7 a pocit ako keby som mala nízky tlak točila sa mi hlava a boleli ma očné viečka. Bolo to týždeň pred celoplošny testovaním a nakoniec mi test ukázal že pozitívna.

3petka
4. nov 2020

@brita7777 Môj brat bol tento víkend testovaný pozitívne.Do testu mu nič nebolo následne 3 hodiny na to 37 teplota, v noci už 39-tky. Horúčku mal 2 dni plus strašná bolesť hlavy. Dnes už horúčky nemá hlava ho neboli ale boli ho na hrudi a na chrbte pod lopatkami.

katkabg
14. nov 2020

Ja od dnes lezim doma s koronou.Nakolko som predavacka asi ma dakto nakazil.Mam nasadene antibiotiku plus vela vitaminu c a niake doplnky.Stratila som uz aj chut aj cuch.Hrozne ma chrbat boli v okoli lopatiek aj hrud Je mi odpadnuto.Bolia ma ocne bulvy a hlava.Horucku nemam no leje zomna ako z konvy.Dufam to takto pomaly prejde.Vy nate ake skusenosti s koronou

zemruska
14. nov 2020

@katkabg ja som sa posledne dni citila podobne. bez teploty ale tak sa potim ze perina rano mokra ako hnoj a pod sebou keby tie mapy niesu podla tela ako lezim mam pocit ze som sa asi pocurala.druhy test mi bol robeny asi tak ze ja si hlbsie do ucha vopcham vatovu tycinku takze negativ. a dalej nikto nic neriesil

katkabg
14. nov 2020

@zemruska teraz uz viem ze kovid je

bibisk
19. nov 2020

@katkabg aké antibiotika mate? Ja som dnes tiež bola testovaná pozitívne ☹️

katkabg
20. nov 2020

@bibisk antibiotika na zapal pluc.dnes mam posledny den tabletiek.Potom uz len vitaminy a tak.No citim sa tak vseliak.Stale nemam ani chut ani cuch a sa zadychavam este.Snad to prejde cim skor

bibisk
20. nov 2020

@katkabg a to vám len tak po telefóne obvodak napísal? Ze ako preventívne?

katkabg
20. nov 2020

@bibisk ano bohuzial neda sa ist u nas teraz k obvodnemu.... nemocnice nestihaju vsetko je pretazene.Vcera dvaja pacienti zomreli kym cakali 2 hodiny na schodoch nech ich primu na oddelenie kovidu.Jeden bol na kysliku a skoncil mu dokym cakal....pokym nasli druy tak umrel na schodoch

bibisk
20. nov 2020

@katkabg to je strašné. Ja ten Covid horšie znašam psychicky ako fyzicky 🤕 odkiaľ ste? Mate taky v pohode priebeh?

katulka131
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkabg
21. nov 2020

@bibisk Bulharsko.Pred oar mesiacmi Bulharsko aj Slovensko boli rovnako dobre na tom....no zacalo sa to rapidne zhorsovat a teraz je vuse 90 tisic nakazenych a vise 2000 zonrelo Kazdy den palky...skoro 4000nakazenych a kazdy den vise 100zomre.Moj priebeh bol prve 3 dni strasny,som len v posteli lezala.Dnes je to 8 den a citim sa uz lepsie no stale sa mi nevratil ani cuch ani chut.Stale mam ten hnusny pocit v nosnej dutine a teraz uz dva dni odkaslavam hlieny.Zrejme z nadchy co mi zatecie v noci.Neviem uz nech to skonci lebo mam pocit ze som stale na jednom bode.Takto dlho sa mi nevliekla ziadna choroba.Ach jo

katkabg
21. nov 2020

@katulka131 ako sa citite teraz?Ako to u vas prebiehalo?

katulka131
21. nov 2020

@katkabg som po 8mesiacov, ale stále mávam tlak na prieduskach, bolesti kĺbov...počas vírusu som mala teplotu kašeľ, tlak na prieduskach, klby. Strata cuchu a chuti na 3 tyzdne..

nika185
22. nov 2020

Ahojte,som sestra a práve prekonávam covid, začalo to zvýšenou teplotou,na druhý deň teplota stúpla na 38,5°C, bolia ma svaly kĺby hlava, hneď v tú noc mi vybehla teplota na 39,6°C, nešla zraziť tabletkami,trvalo to dva dni,keď mi klesla na 39 bola som rada, dnes je to 6den teplota pod 38,5 neklesá, napína ma zvracanie,stratila som chuť aj čuch, telo ma nenormãlne boli, ledva zájdem na wc ako náhle sa len posadím mám závrat a keď stojím celá sa roztrasiem, dýchanie zatiaľ v pohode, teraz to pripisujem horúčke, čo bude ďalej neviem, veľmi som zoslabla, hrdlo ma nebolí kašeľ netrápi, držím vám palce,aby vás tá pliaga obchádzala oblúkom

slazo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika185
2. dec 2020

Prešli dva týždne a ja môžem dopísať ako covid prebiehal ďalej. Takže teploty pretrvávali asi 11dni, skolabovala som,nevedela som stáť na nohách, 2dni mi vkuse srdce tak búšilo, že mi až hlavou kyvalo, veľmi som sa bála,pulzy boli vysoké,tlak krvi nízky, pridružil sa silný kašeľ, teploty sú už iba zvýšené, som slabá, mám ešte zavrate, čo sa týka dýchania, nedokážem sa úplne nadýchnuť, kašeľ začína byť produktívny. Je to 15 deň od začatia príznakov a stále niesom fit. Majte sa, veľa zdravia vám prajem.

simsalabim
2. dec 2020

@nika185 skore uzdravenie a bez nasledkov 🍀

nika185
2. dec 2020

@simsalabim dakujem moc, ste zlatá ❤

slazo
3. dec 2020

@nika185 skóre uzdravenie my sme s mojim chlapom od utorka pozitivni nádcha kašeľ hnacky ja strata cuchu a obidvaja slabosť v nohách

nika185
3. dec 2020

@slazo ďakujem ❤️,aj ja vám prajem skoré uzdravenie, držkajte sa 🙏

butterfly333
3. dec 2020

Ahojte pridám sa aj ja od 1.12.som v karanténe mám pozitívny test na koronu. Manžel a deti sú negatívny. Už je štvrtok a ešte mi nikto nevolal z úradu verejného zdravotníctva. Ja som v nedeľu začala cítiť priedušky také divné no v pondelok už bol kašeľ suchý taká slabá točila sa mi trocha hlava ja že som prechladla že ide na mňa chrípka lebo som cez víkend umyvala okná doma. Tak som išla v pondelok do práce na poobednu tam ma začalo strašne bolieť celé telo svaly kĺby kríže ma strašne boleli začala teplota tak reku dokončím zmenu a v utorok ráno som išla na test a pozitívny. Od utorka mám hnačku priedušky ešte bolia aj suchý kašeľ mám. Moja obvodna mi povedala že mám byť doma 14dni v karanténe aj vy ste tak boli? Tiež strata chutí čuchu.

slazo
4. dec 2020

@butterfly333 ja áno od utorka poz čuch odišiel hneď po testoch no 10dni karanténe uvidíme ako mi bude bud tt