Ktorá aviváž vonia podľa vás najdlhšie a najkrajšie?

zaraaa
6. mar 2013

Milujem vônu avivaže na veciach ale vždy ked jednu používam,tak pokial sa mi flaša mine,tak ju zrazu necítim už tak na veciach

renata165
7. mar 2013

Najdlhsie a najkajsie vonaju avivaze od Eurona cerny a staci jej dat do prania malicko ja kupujem iba tuto.. 😅

ekinkala
7. mar 2013

@zaraaa ahoj najlepsi je zlaty silan

katkas1
7. mar 2013

lenor

malinkaaninka
7. mar 2013

@zaraaa kúp si ich viac a striedaj.možno voňajú ďalej,len si na ne zvykneš a už to necitiš.

zaraaa
autor
7. mar 2013

@renata165 a kde kupim tu avivaž Eurona?

zaraaa
autor
7. mar 2013

@malinkaaninka už aj to ma napadlo,maš pravdu 😉 možno som na tie vône zvyknuta 😀

zaraaa
autor
7. mar 2013

@katkas1 akej farby Lenor?

gubcikova
7. mar 2013

ja som teraz kúpila v lidli,kupujem aj tú kaufland alebo silan bieli

chikitka
7. mar 2013

ahoj, u mna je top modry lenor!!!! voni v skrini aj 3/4 roka, ak tu vec nevyberiem, napr. letne veci do dalsej sezony nepouzite... a voni super! kolegyne mojho muza sa furt pytaju v com periem 😎 len nech sa donho nebuchnu! 😵

ivett1
7. mar 2013

aj nám sa najviac "osvedčil" modrý lenor😀 ... ale tiež musím sem-tam striedať, lebo mi po takom polroku prestane voňať ...resp. necítim ho 😀... tak používam buď niektorý z aromatherapy Lenorov alebo tie parfémované... (ale len malé balenie, lebo zasa skončím pri tom modrom 😀...)

renata165
7. mar 2013

@zaraaa ja ju kupujem cez moju krsnu ale da sa v pohode kupit http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=176225 cez tutu pani na mimibazariku je to eko drogeria ceny su vyssie ale naozaj jej staci malo.

katkas1
7. mar 2013

@zaraaa modry, zlty a cierny je super 😉

andrejka1983
7. mar 2013

@zaraaa mne sa najviac páči Lenor..modrý !! 😉 to je top, ale vždy mám doma aspon tri rozne flaše (modrý lenor, žltý silan a modré tesco) a vone a striedam to, aj prásky na pranie striedam, milujem ten pocit ked vytiahnete prádlo z práčky a čakáte na tu vônu, aká to bude dneska??? 🙂)))))

sendy182
7. mar 2013

@zaraaa lenor modrý, žltý, silan perls slabo zelený..........no závisí to aj od pracieho prášku aký používaš......niekedy si priam sadnú vône inokedy nieeeee 😅 😅 😅

daniela.m
7. mar 2013

Ekologické aviváže DEDRA obsahujú 3x viac parfému ako ine aviváže a dávkujú sa v malých množstvách sú to koncentráty.Prádlo vonia celé týždne.Sú v nich použité kozmetické parfémy čo iní výrobcovia nepoužívajú.
http://www.dedra.cz/cz/produkty/drogerie-a-kosm...

nefertiti7
7. mar 2013

najlepšie vonia Lenor čierny tie parfumel

zaraaa
autor
8. mar 2013

ako vidím,tak LENOR jednoznačne vyhral 😉 nemate tu niektora skusenosť s Coccolinom???

smoliacik
8. mar 2013

pouzivam ho teraz, coccolino oranzovy, ale tiez ho uz necitim, tak budem mueist presedlat na nejaky iny, vonia pekne ale moc dlho nevydrzi 😒

lubenka01
8. mar 2013

žlté coccolino je u nás naj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lencika
12. máj 2013

ja som teraz objavila dedra avivaz a je skvela vonava ale vyskusam aj to coccolino to sme este nemali

mimkao
12. máj 2013

Modrý Lenor, 4 x koncentrát, ale kúpený v Rakúsku, lebo u nás kúpený stojí za figu... 😖

simisi
12. máj 2013

@zaraaa pouzivam bledo modre,vonia krasne,ale strasne zanasa nalevku 😉

ivuska027
12. máj 2013

urcite dedra, ja teda lenor nemusim, lebo muz a deti z toho strasne kychaju(ktovie, co v tom je), silan mi ide krkom uz, coccolino je tiez dobre, ale aj tak sa stale vratim k dedre 😉

oazapokoja
12. máj 2013

pripájam sa DEDRA,výber vôní veľký a dlho prádlo vonia

zszudorova
12. máj 2013

ja som pouzila vsetko co len existuje, aj ten slavny lenor,prd vonal...a jak mam babo zacla som pouzivat obycajne BATOLE aj tekuty prasok aj plachadlo a ta vona sa neda opisat!!!!nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaa a pradlo mi vonia aj ked stoji dlho v skrini. ale mame ine nosy...co vonia mne,nemusi tebe.ale stoji to za to vyskusat

liana88
21. máj 2013

jednoznačne DEDRA. Ja mám najradšej vônu "cest´la vie" ale všetky sú krásne a hlavne dlllllho držia

eliska32
26. aug 2013

www.ekologicka-drogeria.webnode.sk Nájdete všetky druhy aviváži, ktoré sú v ponuke, nádherne voňajú, dlho vydržia a sú kvalitné.

sandrika1986
27. aug 2013

Silan a Lenor 🙂

m_ij_ka
28. aug 2013

woolite

sakurra
11. jan 2015

ahojte, prosim vas avivaž DEDRA sa kupuje len cez internet alebo aj niekde v drogerke ? dakujem za info 🙂 🙂