Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

adus123
22. jún 2011

@silvia.t ..aj ja sa pripajam ku gratulaciam a zelam prijemne tehulkovanie....

@ivka000 ..rada by som Ti poradila, ale ja ako "najslabsi" clanok tohto fora vychadzam len z toho, co mi predtym radili babenky par stranok dozadu...inak Ti asi nic nove k tomu neviem povedat.... ☹

a este som sa chcela spytat, ako to vsetko stihate? fotenie, rodinku...ste asi vacsinou na MD, ci pracujete? ja ked pridem domov z prace, tak kym sa doma dokrutim, je osem hodin..a to veceru este chysta manzel (takze od toho som oslobodena 😉 ).....a na fotenie mi aj tak neostava cas.... ☹

mirica4
22. jún 2011

@ivka000 tak budeš fotiť so mou na jpeg a nebudem sama 🙂 , až sa zabehnem viac, potom sa dám aj na raw..
@adus123 ja som na md a nestíham aj tak, a to mám len jedno dieťa a mangela

mirica4
22. jún 2011

@saskarisko tak troška som skúsila dala som vysoký ex čas na 4000 vyššie clonové číslo už neviem presne aké lebo som skúšala toho viac a znížiť iso...musíš sa sama viac pohrať a prídeš na to čo je vhodné.
ale to je len môj postreh, dievčatá poradia asi lepšie

qetinka
23. jún 2011

@silvia.t srdečná gratulacia!!! 🙂 😉 😵 😵

michalag
23. jún 2011

Ahojte kocky, nestiham k vam

@silvia.t gratulujem k tehu 😵 , prajem hlavne bezproblemove tehu a nech je drobcek zdravucký 😉 🙂 🙂 🙂

rainee
23. jún 2011

@zuzu80 ahoj to mas nejaky speci makro objektiv?
ja teda fotim vsetko len s tym zakladnym, ale velmi mi chyba poriadny zoom do dialky 😖 objednam si na jeziska 😉

majulcek
23. jún 2011

@silviaa.t tiez gratulujem k tehulkovaniu 😵

zuzu80
24. jún 2011

@rainee je to fotene pevnou 50-kou + medzikruzky 😉

mirica4
24. jún 2011

dnes ste ale ukecané, či už začali dovolenky?

silvia.t
24. jún 2011

@qetinka
@michalag Dakujem baby 😀
no nejak to tu nezije 😔 mne bolo cely den zle,som myslela ze uz zomriem 😝 dufam ze som to dnes zazila prvy a posledny krat 😀

rainee
24. jún 2011

baby fotite tu niektora aj fotky pod vodou a ak ano ake mate fotaky? citala som dobre ohlasy na Olympus Tough TG-810 vraj je neznicitelny fotak a ponor je do 10m no paraaada 😀

rainee
24. jún 2011

@silvia.t tiez gratulujem a drzim palce nech ti je co najmenej zle, ja som si tehu v tomto smere teda riadne "uzila" 😝

qetinka
24. jún 2011

@rainee no ja som pod vodou teda ešte nikdy nefotila...

@silvia.t no zle...heh..poznam doverne...od sameho zaciatku do 5 mesiaca...aj dlhsie..snad ta to obíde oblukom...neprajem ti to...zvladnut sa to da samozrejme..ale spatne sa na to pozeram tak ,že.."o toto som ako mohla zvladnut???hlavne to posledne tehu..doma male miminko..a ja na wc-ku pernamentne...xixi...
drzim palce nech je ti ok 😉

qetinka
24. jún 2011

cruela..zlato,mohla by si sa vratiť...normalne mi tu chýbaš..a nielen mne.o tom som presvedčená...

olienka12
24. jún 2011

najzaujimavejsie na tom vsetkom je to,ze akonahle bola cruela vystvana,tak ista osoba prestala prispievat nehovorim teraz o amunet....

barbarka
24. jún 2011

@lili_a_mimi ty si z ba, ze? co robis zajtra, som ti dlzna jedno kafco a budem v ba.
@silvia.t uf , vracias?

maruskak13
24. jún 2011

ahojte..
nestiham vas citat 🙂
fotila som drobca zopar novych foto http://www.flickr.com/photos/58299914@N08/
skoda ze nie je oranzova farba 🙂

a fotila som aj kamosku chcela by som vediet co vy na to ale to nemam schvalene zatial na zverejnenie.. 🙂

mame to teraz perne..praca a buduci tyzden pride dedko s babkou k nam na tyzden potom dufam vyjde dovolenka 🙂

inak @silvia.t aj ja blahozelam 🙂 prajem ti prijemne tehulkovanie..

lili_a_mimi
25. jún 2011

@barbarka ahoj! a kedy presne budes v BA? lebo nejake plany uz mam, ale mozno by sa nasiel nejaky ten cas aj na kavu (alebo na nieco ine, kedze kafco pomaly vysadzam z mojho jedalnicka tak na 8-9 mesiacov) 😉

barbarka
25. jún 2011

@lili_a_mimi zmena planu budem tam nakoniec az zajtra doobeda, je to asi taky blby cas - nedela doobeda no ale keby nahodou si mala cas, bolo by super , ked nie tak nabuduce 😉 a ty si vari tiez tehu? 😵

qetinka
25. jún 2011

@olienka12 koho máš na mysli???
@maruskak13 niektoré fotky su velmi peknééééééé 😵 malý je vdačný objekt na fotenie 🙂
@lili_a_mimi aj tebe môžme gratulovat k tehu?? 🙂 😎

lili_a_mimi
25. jún 2011

@barbarka no, nedela doobeda mi moc nevyhovuje... ☹ a kedy nabuduce dojdes? 😕

lili_a_mimi
25. jún 2011

@barbarka @qetinka no, zatial to vyzera takto: nasla som si na teste // , ale u dr som este nebola, takze zatial len tak potichu dufam, ze mi to za cca 2 tyzdne potvrdi a mozem sa s tym pochvalit aj rodine a znamym 😉

adus123
25. jún 2011

Baby, ked pridavate fotky na flicker, tak ich aj zmensujete? Ja som si dnes vytvorila ucet a vidim, ze sa tam vmesti 300 MB fotiek. Pridala som jednu ale ta ma hned 6,1 MB. ....takze max 50 sa ich da pridat?

barbarka
25. jún 2011

@lili_a_mimi super 😵 gratulko k //, este neviem presne, ale ozvem sa . mm tam chodi casto tak sa s nim dakedy zveziem 😉

prsky
25. jún 2011

@adus123 treba fotky zmensit, ked ich tam chces uploadnut viac a ten limit vo free konte je tusim tyzdenny ci mesacny (skor mesacny asi)...takze bud si zaplatis alebo resizujes

a kto ste na flickri? ja tam mam konto, ale uz dlhsie som nic neuploadla

prsky
25. jún 2011

a gratulujem cerstvym tehulkam 🙂

adus123
25. jún 2011

@prsky ...dakujem za odpoved...a v akom programe zmensujete fotky?
A neviete niektora ci na Picassa Webe je tiez nejaky limit? dakujem.

prsky
25. jún 2011

@adus123 na picase je limit tusim 1GB, ale vyberas si tam, na aku velkost ti zmensi fotku..ja uz tam mam kooopec albumov a mam zabrateho este len 15% miesta

adus123
25. jún 2011

@prsky ..takze Picasso je lepsi?

majulcek
25. jún 2011

ahojte kooonecne mam trochu cas akurat ma mrzi ze som nic nenafotila 😝 😝 😝

@lili_a_mimi juj // gratulujem a trosku aj zavidim,ale len trosku a v dobrom samozrejme 😵