• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@adus123 mne je lepsi, bo stiahnes si soft, prehliaas si v nom fotky, mozes spravit zakladne upravy, orezy a pod, kolaze ti to spravi a automaticky mozes uploadnut fotky na tvoj ucet vratane vytvarani novych albumov, pricom vyberas velkost fotky ... treba skusit jedno aj druhe, uvidis, co ti viac sadne
25. jún 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte akosi nič tento týždeň nestíham ... k modrej sa nepripájam nápady boli ale nestihla zrealizovať ... :frowning2: ale vidím že nie som jediná :grinning: krásne fotky ste popridávali :dizzy_face:

@lili_a_mimi
@silvia.t babulky potichúčky gratulujem a prajem štastné tehuľkovanie nech si čoskoro užívate maličké uzlíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@maruskak13 super fotečky si nafotila malému :slight_smile:
25. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka000 nic si z toho nerob, tento tyzden asi nikto nic nestiha... :wink:
a aka bude nova farba v DU? :confused:
25. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez tento tyzden nestihla :-/ ale hlavne, ze som si zacala robit projekt 365 :sweat_smile:
25. jún 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@prsky ....co je to ten projekt 365?
25. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky ...aha, uz som si to vygooglila....a ten projekt ma aj nejaky koniec? myslim na konci roka, nejake vyhodnotenie ...alebo...Aka je tam pointa? O com tam vlastne ide?
25. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 , @qetinka dakujem..
ano deti su velmi vdacne objekty na fotenie.. :slight_smile:
Risko je uz zvyknuty ze ho fotim.. zapozuje obcas ked ma dobru naladu :slight_smile:
25. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi aj ty si tehu..taktiež gratulujem :slight_smile:

a už vieme aká je DU?
25. jún 2011 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 sak si si vygooglila, tam pisu, o com to je...jednak sa zlepsis vo foteni, jednak uvidis, na com ti v zivote zalezi, dalej je to akoby dennik, uvidis, ako si sa zmenila /ak si spravis aj foto seba napr. raz mesacne/, co si za ten rok zazila, aku vnutornou zmenou si presla (ak si budes k fotkam aj pisat), co si ochutnala, kde si bola atd atp :slight_smile: uvidim, kolko mi to vydrzi :sunglasses:
25. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@prsky ...celkom dobry napad ten projekt....uvidim, mozno to aj mna niekedy chyti... :slight_smile:
@lili_a_mimi ....aj ja sa pripajam ku gratulaciam a prajem prijemne tehulkovanie a zdraveho drobceka :slight_smile:
26. jún 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, aj ja rozmyslam, ci si nespravim takyto projekt... Normalne si ma na to navnadila @prsky :slight_smile: Len sa bojim, ci to zvladnem (do tych 365 dni zapada aj tehu, porod a skoro prvy polrok baba) tak zatial vaham... :sweat_smile: :confused: ale mozno aj zacnem, ved tento rok bude fakt pestry a plny zazitkov... :dizzy_face:
a dakujem vam za gratulacie :slight_smile: , dufam, ze aj dr mi ohlasi stastnu novinku a dostanem knizku... :pensive:
26. jún 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babule,dneska som bola zase na fotokurze a spominal tam tento program,tak to nepoznate a chcete vidiet rozdiel pri nastaveni isa,clony atd tak kukuc http://camerasim.com/camera-simulator.html :sunglasses: idem ja zase kukenze ten vas projekt i ked teraz nestiiiham vobec nic,menim pracu a este aj na kurze vyhlasili sutaz na temu leto tak uz rozmyslam co kde pojdem pofotit :grinning:
26. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulcek to je zaujimave co si pridala. ja som stale jelen z tej clony a zavierky, teda aj ked si nastavim parametre presne podla toho co chcem docielit aj tak mam iny vysledok :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze len skusat skusat skusat...
cez vikend sme boli na vystave hist.rusnov tu v BA, celkom pekne fotecky sa mi zdarili, ked ich upravim mozno hodim aj sem :slight_smile:
27. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babýýýýý akú máme farbu na tento týždeň??? ešte žiadnu :confused: čo tak mix farieb? alebo B&W ? :slight_smile:
27. jún 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulcek a na akom si bola? pochváľ sa nám :slight_smile:
27. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky jej to sa mi celkom páči :dizzy_face: už som rozmýšlala kedysi že spravím taký "fotodenník" môjho drobca že každý deň jednu fotku a ukladať do jednej zložky a sledovať ako sa mení čo zažije čo sa naučí... a toto je podobné :slight_smile:
27. jún 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
par foto z vcerajsieho vyletu na Pusty hrad ..... cakam na kritiku
27. jún 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte par
27. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tato foto sa vcera podarila Samkovi, ani som neverila ked som ju videla v PC ze bude so mna take velke strasidlo :grinning:
27. jún 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte

@michalag mne sa páčia fotky, fakt super, hlavne tie z hradu :slight_smile: ..a nie si strašido :slight_smile: a malý je zlatý:slight_smile:
@ivka000 ja plne súhlasím, aj som tu prišla teraz s tým zámerom, že napíšem nech je na du. ľubovolný výber farieb, alebo presne ako si uviedla :grinning:
27. jún 2011 o 16:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michalag z hradu sú u mňa naj "koleso" a tie "kamene" či čo to je :slight_smile: a že strašidlo :grinning:
27. jún 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a prípadne podopĺňajte ak ste nestihli aj niečo červené, biele a modré :wink:
27. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag u mna koleso a zrucanina. pekne by to vzeralo aj s nejakym umeleckym efektom cez graf.program :wink:
27. jún 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridavam foto z vikendovej akcosky, dufam ze nieco bude vidiet :slight_smile:
27. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka000 ivus obchodny dom robi kazde dva tt fotoskolu zadara,tak teraz som bola druhykrat...len skoda ze budu len styri a nie su castejsie,,bo pre mna relax :grinning: :grinning: :grinning:

@rainee tak dufam ze ti aspon trosku ten program pomoze :wink:

@michalag pre mna tie kamene su top :sunglasses:

@rainee cierny vlak-vlastne len tie kolesa sa mi moc paacia :dizzy_face:
27. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: môžem sa pridať?? som total Amatér zo zrkadlovkou Olympus E 450 mám ju od vianoc ale moc na nej neviem fotiť,pokúšam sa niečo aj vo Photoshope ale tiež žiadna výhra.
Rada si nechám od vás poradiť a budem hltať vaše skúsenosti :wink:
27. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulcek a to je aký ob. dom? že je taký super ? :dizzy_face:
dnes som vytiahla foťák von kuk :slight_smile: ešte som nedoupravovala všetky ostatné neskôr...
27. jún 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aaa zabudla som napísať behala som s lupou :grinning:
27. jún 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoc malý je zelený ( nie je mu zle :grinning:) a skúšam to už asi hodinu upraviť a neviem ako :frowning2: v ps nejaký jednoduchý návod prosím prosím ...
27. jún 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a pokračovanie :slight_smile: dnes si píšem sama :grinning:
27. jún 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok