• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@ivka000 skus upravit stredne tony sedi a pridat teplotu farieb (napr. v picassa), u mna to ma celkom dobry efekt v takomto pripade. tiez sa mi to stalo ked fotim pod stromami, na trave atd.
28. jún 2011 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 v PS cez ctrl+U a stiahni zelenu,pridaj oranzovu,cervenu trocha sa s tym pohraj :wink:
28. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky takze farby mozu by hociake do tej du??? som to teraz zanedbavala ale zlepsim sa :grinning: idem este kuk co ste popridavali :wink:
28. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 uz si sa zohrala s fotakom?
28. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ... no pomaly to ide... zatial skusam kadejake nastavenia ale este to nemam tak nacvicene, ze vzmem fotak a ficim na manuale so super fotkami...viacmenej zatial fotim na prioritu clony , sem tam na manual..ako pride...
zalozila som si flicker, tak popozeraj...zatial je taky poloprazdny, musim pockat zase na vhodny cas na fotografovanie..snad nieco potom zas prihodim.... :slight_smile:
http://www.flickr.com/photos/adush_photos/
28. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michalag ..pozeram, ze aj ty si pridala nejake foto o stranku dopredu...su pekne....ja tiez rada fotim hrady a podobne veci...mozno ak mi vecer vyjde cas, tak sem par foto nahodim z Lietavskeho hradu pri Ziline... :slight_smile:
28. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotky ste kočeny popridávali:slight_smile:
28. jún 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 ivus v maxe...a inak jake chutovecky si pridala :dizzy_face:
28. jún 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 peknéééééééééé :slight_smile: fotočky

ja teraz asi neurobím du :unamused: nemám kedy a necítim sa dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2011 o 12:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee tiež sa mi páči ten černy rušeň :slight_smile: ..aj ostatné
29. jún 2011 o 12:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som z toho picasa jeleň som si nainšt. že pozriem, ale nechapenzi, tak je fuč.
29. jún 2011 o 12:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 mne tiez nejako picasa strajkuje, takze foto neuvidim :frowning2:
29. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 ..dakujem za pochvalu.... :slight_smile:
Koceny a co Vam strajkuje na picasse? nedaju sa Vam pozriet fotky DU?
29. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 doposiaľ mi šlo kuk DU a teraz ta nič nie je, zmizlo, neviem kde hľadať...pomoc čo týýým?
@michalag ja som pozerala ako tam funguje uprava a tak, ale nevedela som s tým pracvať tak som odinštalovala
29. jún 2011 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 a si prihlasena? lebo ak nie tak ti to nezobrazi...
29. jún 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t jasne soooom, tie naše tam nemám len tie ostatné, a predvčerom ešte bolo :unamused:
29. jún 2011 o 19:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 ...mne to tiez neotvara, ked tam idem cez ten priamy link, ktory je na MK.
JA tam idem cez moj email na gmaily...otvorim si schranku, prijate emaily a otvorim si nejaky email, ktory mi prisiel, ked niekto pridal do DU fotku..
Skus to aj Ty cez ten email....daj potom vediet, ci sa podarilo.... :slight_smile:
30. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 aj tak mi to nejde ja sa prihlasujem cez google účet ako vždy a po nás ani stopy... :unamused:
1. júl 2011 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 ja sa tam tiez nemozem cez svoj gmail dostat....????kto my to vysvetlí??že prečo?? :pensive: :astonished:
1. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka tak ja už potom neviem..

aebo niekto zrušil albumy? :confused:
1. júl 2011 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. surne potrebujem stojan a platno na fotenie. mozete mi nieco odporucit? dakujem.
1. júl 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek tak nato som aj ja zvedava....

plus neake tipy na svetla..
2. júl 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4
@qetinka neviem prečo vám to nejde??? :confused: mne to ide normálne...

a čo daľšia úloha? navrhnite niečo alebo sa vám už nechce??? ked nikto nič neprispieva ? :confused: :confused: :confused:

@nostek ja nemám tak neporadím ale niektoré tu nedávno kupovali tak hádam poradia...
3. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka ale to je bezmotorčeková tá sa predáva už dávno...ale jej riadne klesla cena :zipper_mouth:
3. júl 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 50/1.4 s motorcekom, predtym som mala 50/1.8 ale 1.4 je lepsia :slight_smile:
3. júl 2011 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 inak tie zelene odtiene sa peekne tiahnu do cervena pri pouziti filter, AGD a krasne si ich das ako chces.....da sa to upravit aj cez color balance potiahnut do teplych tonov :slight_smile:
3. júl 2011 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 nasla som taketo temy na DU:
- Svet očami detí
- BW photo
- Vyfoť svoju drogu
- Geometrické tvary okolo nás
- Dobré ráno
:wink:
3. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka000 ja neviem stále mi to nejde...skúsim hocijakú foto poslať na mail čo je pre du a uvidím ale asi ma tam treba potvrdiť alebo čo...

@lili_a_mimi témy sú fajn všetky :slight_smile: síce teraz som poslednú nerobila nebolo kedy :unamused: neviem či vôbec niekto robil nemám ako kuk :angry:
4. júl 2011 o 06:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok