Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

nikonka
23. sep 2011

@janefonda jasna vec, vsetci su vitani 🙂

nikonka
23. sep 2011

@brisilda ono to neni sranda spravit peknu CB fotku... treba skusat a ucit sa 😉

barbarka
23. sep 2011

ahojte, tak som aj ja konecne poslala jednu foto do du, aj ked vo farbe sa mi paci viac, ale momentalne mam akesi farebne obdobie a fotky co ste uz videli teda nechcem znova davat

nikonka
23. sep 2011

@barbarka barbi, to babo je uuuzasne!!!

barbarka
23. sep 2011

@nikonka vdaka 😉

janefonda
23. sep 2011

@nikonka a ako to tu u vas vlastne funguje?urobim foto podla zadania a niekam sa to posiela? a potom si to hodnotime navzajom medzi sebou??? a radime si co by bolo dobre urobit inak...lebo ja by som vase rady velmi ocenila, kedze mam fotenie velmi rada, ale nie som profik- no chcem sa posunut dopredu 😉

nikonka
23. sep 2011

@janefonda presne ako vravis 🙂

nelicefo
23. sep 2011

Kočky viem že ste to tu písali,ale aký je ten mailík kde sa posiela D.Ú?
Lebo ja čo mám foto na picasa web album,tak to sú tieto
https://picasaweb.google.com/112164701173330249...

😅

nikonka
23. sep 2011

@nelicefo mail na posielanie fotiek je 101464930584620627461.upload@picasaweb.com do predmetu treba dat svoj nick, do tela spravy nepisat nic a prilozit fotky

nelicefo
23. sep 2011

@nikonka Ok,idem pozrieť ktoré sa hodia na D.Ú 😀

nelicefo
23. sep 2011

@nikonka a tie foto sú potom kde? 😅

olienka12
23. sep 2011

@michalag uz som rozmyslala parkrat kde si sa podela 🙂)

janefonda
24. sep 2011

baby viem ze som sem este len vkzla medzi vas, ale co tak dat za DU farby jesene? Mohli by sme mat na to cely oktober...to sa pekne priroda vyfarbi...Myslim tym, stromy, listie, gastany, tekvice, ....ale aj portret v jesennej nalade...hmmm?

nelicefo
24. sep 2011

@janefonda súhlasím. 🙂 Super nápad. 😵 Ešte teraz do septembra môžeme dofotiť BW a od októbra môžeme tú jeseň. 🙂))) či?

janefonda
24. sep 2011

@nelicefo podla mna by to bolo fajn a aj na to bude idealna prilezitost. 🙂

baby suhlasite????

silvia.t
24. sep 2011

@janefonda
@nelicefo baby ja suhlasim 😀 asi sa aj tak vacsina z nas teší na jeseň a budeme fotit ako dive ,predsa len v zime sa uz toho tolko neda

brisilda
24. sep 2011

ja som tiez za jesen 😉 tiez som na to myslela 😀

nelicefo
24. sep 2011

Takže jeseň? 🙂 Super teším sa. 🙂

Teraz zo srandy 🙂 @silvia.t že väčšina z nás sa teší na jeseň,no tak baby neviem ako vy ale ja sa teším už na zimu a Vianoce 😀 Ale s touto témou by sme toho teraz moc nenafotili. 😀 Teda jedine Mikulášov v Kauflande 😀 😀 😅

janefonda
24. sep 2011

tak ja sa tesim na fotenie jesene 😵

silvia.t
24. sep 2011

@nelicefo tak jasne na vianoce sa tesim aj ja 😀 ale myslela som ako foto obdobie,lebo ja v zime sedim doma v teplucku ,ale tesim sa na februar velmi velmi velmiiiiiiiiii 😵 😵 😵

nelicefo
24. sep 2011

@silvia.t No tak to my zase keď sa dá tak sa ideme dať riadne vyštípať mrázom a potom sa tešíme na teplúčky domov,čajík a deku. 🙂 😀 A na február sa tešíme s Tebou všetky baby 🙂 😉 😵

maruskak13
24. sep 2011

JESEN ? 🙂
tak pripajam len tak par "jesennych" .. mimochodom fotenych v auguste 🙂

annika11
24. sep 2011

@maruskak13 😀 😀 😀 😀 že v auguste 😀 😀 😀 inak sú pekné 🙂

annika11
24. sep 2011

myslím, že farby jesene je dobrý nápad a veľmi aktuálny ako D.Ú. veľmi sa mi to pozdáva 😉

maruskak13
24. sep 2011

@annika11 no naozaj v auguste 🙂 jeden by neveril.. 24teho som to fotila.. dobre ze? 🙂

annika11
24. sep 2011

@maruskak13 verím, lebo aj na našom gaštane už bolo lístie suché koncom augusta 🙂 ale vieš čo? najviac sa mi páči ako malému tečie na predposlednej fotke slinka 😀 to dobre vidím? 😀

maruskak13
24. sep 2011

@annika11 hej 🙂 je to sice nic moc kvalita tu ale vidis dobre 🙂

annika11
24. sep 2011
lili_a_mimi
25. sep 2011

Ahojte! poslednu dobu som vas tu akosi zanedbavala :-/ ospravedlnujem sa, ale mala som akesi blbe obdobie spojene s fotografickym utlmom (fotacik mi skoro zapadol prachom...) 😖 asi uz septembrovu DU nestiham, ale k oktobrovej sa urcite pridam 😉
mimochodom, fotecky mate super 😵

janefonda
25. sep 2011

uz teraz sa tesim na dalsie fotenie! Pod kym je vlastne zalozeny ten ucet na picasa? Lebo tam sice som, ale este neviem kto to tam cele organizuje 😕